Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

bubba
11. dec 2008

tiez uz som sa na predoslych stranach nad tym zamyslala,ci niekto moze byt taky blb ako je pawiel a ked som povedala,ze to iba hra tak to bolo razom zamietnute..ale on to potom hra stale,lebo ako blbec vystupuje aj v smotanke(videli ste ten shot ako judiniovu posielal niekam....?)je to drzy,necitlivy a neohrabany pako a mozno aj nema tak moc nakakane v tej blondavej hlavicke ako sa robi v "dvaja v tom"ale je to arogantny pristahovalec,ktory uraza slovakov a slovensko svojim nafukanym spravanim 😠
a ta pipena blondava ta nova partacka..sak jasne ze iba sa opicila po pawielovi aby bola "inn" 😖

monkula
11. dec 2008

didusa, aj keby si neviem čo sem napísala ,pre mňa bude povrchný, a že to nvie pomenovať, čo je povrchnosť neznamená, že to nevie.... pre mňa človek, čo na prvé miest osvojho hodnotového rebríčka dáva značkové veci a kabelky a značkové papanie za tisíce korún povrchný je....

monkula
11. dec 2008

chcela som napísať, a že nevie pomenovať, čo je povrchonosť neznamená, že povrchný nie je... 😅 😅

didusa.risulo
11. dec 2008

monkula trosku jemnejsie by sa tiez dalo prispievat,mas svoj nazor ako aj ja, ja len viem ze keby sa s nim niekto zz tejto diskusie stretol bude z neho cely pokakany,a vyvediem vas z omylu,on neni ziadna celebrita

a ta kocka umyvala dokonca aj hajzle a nic jej ot nerobilo, fajnovky su to neni,vy vidite len co co je v telke a ako sa prezentuju tam ale ich tiez nebavi hrat sa na blbcov stale

titkovamiriam
11. dec 2008

neda mi neragovat- sorry - paviel sa na blba hrat nemusi on ako blb vyzera a sam sa tak prezentuje 😅

k.a.t.k.a.
11. dec 2008

ja ho stretavam nonstop a pokakaná z neho nie som 😉 stretávam väčšie "celebrity" aj sa s nimi poznám, takže nejakého Chrochniaka mam ja napriklad u prdele 😀 zrovna s týmto by som sa ja nechvastala 😀

k.a.t.k.a.
11. dec 2008

ale tak zase pre niekoho je senzácia sa stretnúť aj s človekom ktorý sa "prekefoval" ku sláve 😀

slaviq81
11. dec 2008

Titkova dobre si to napisala, sam zo seba robi blbca.

didusa.risulo
11. dec 2008

uz tu vela kra odznelo ze hrat sa na blbeho nemusi a bla...ved to je v poriadku

katka a kde ho stretavas nonstop? 😕

ale uznajte co clovek nespravi pre peniaze?paviel spravi toto pre peniaze...

k.a.t.k.a.
11. dec 2008

jak kde? však hadam žije v Bratislave ... zatial sa nestihol prekefovať do LA 😀 bežne v uliciach BA, v auparku atd atd

bibula
11. dec 2008

ja si myslim,ze na takeho blba sa hrat ani neda.

hiha
11. dec 2008

didusaidlá fóra
Tip: Klikni na usmieváčik a ten sa vloží do textu >>

hiha
11. dec 2008

sorry,didusa len to som chcela,ze sa pripajam k monkule,je to nimand,pablb 😀

ewwe
11. dec 2008

baby videli ste teraz v smotanke paviela ako uz po skonceni rozhovoru, chcel aby este povedali od koho ma koselu?? tak myslim ze toto hovori za vsetko či je blby fakt alebo to len hra,

didusa neviem, ale myslis si ze ked si s nim bola jeden vecer uz ho dokonala poznas a vies aky je v skutocnosti?

monkula
11. dec 2008

didusa, jemnejšie? a Ako sa povie jemnejšie povrchný? Povrchníček? 😕
a ta ksa mi moja mil,á zdá ,že jediná pokakaná z neho si ty..... Prepáč....

k.a.t.k.a.
11. dec 2008

😀 no veru, treba si skonrolovať gaťky 😀 😀

monkula
11. dec 2008

😉 😉

bubba
11. dec 2008

ja som nemala pocit ze didusa bola z pawiela pokakana....skor si myslim,ze mala potrebu ho obhajit pred tolkou vrstvou negativnych nazorov!!!ale ja tvrdim to iste co ona on zistil,ze sa da z blbosti vybit kopec penazi tak robi zo seba este blbsieho ako je....jedneho pekneho dna zbali svestky a pojde naspat do svojej boahtej krajiny odkial pochadza a bude im tam rozpravat o zazitkoch z nakupneho centra vo wiedni 😝 😝 vsetci budu z neho nadseni a my budeme nasdeni ze mu uz za jeho hlupost nebude treba platit 😖

didusa.risulo
11. dec 2008

buba mas cistu pravdu

monkula sa nehnevaj na mna ale to co tu trepes?a ine celebrity co nekomentujes?keby si isla zit do ruska priklad,tak si taka blba ako paviel, tak ho prezentujes ty

ewwe bola som s nim v case ked natacal,bol blb ma to zaplatene,bola som s nim ked nenatacal, bol normalny,a ked niecomu nerozumel zo zivota slovakov a vychodneho sveta pretoze tam ludia ziju trosku inak ako v bratislave tak sa spytal no sprostost na com sme sa vsetci smiali,no a co?kto mohol ten mu vysvetlil, a dokonca viem aj kedy srandoval, proste paviel ma zmysle pre humor,vam tu vadi ze nosi kabelky a damske veci a neviem co este

katka ano vtipne to bolo s tymi gatkami,riadnu kopu tam mam,

velmi dobre viete ze mam pravdu ale proste vojna musi byt,

no je tu rozdiel ja som s nim stravila zopar hodin vy nie, takze viem ako sa veci maju a ja som len chcela vas dostat do obrazu ako to vlastne je

didusa.risulo
11. dec 2008

buba este raz ti dakujem skoro ma zjedli,ale aspon vidim ze su tu baby co maju nemaju zas v hlave nasrate

leva
11. dec 2008

jednoznacne takehoto somarika ako zo seba robi on,by normalny clovek nerobil,myslim ze to nehraje,otazky ktore kladie,ako:pacia sa vam mrtvy ludia?,preco nemate podprsenku?Alebo ked povedal ze tiez zeny,ktore preberali smeti,smrdeli a mali mastne vlasy,no moj zlaty po celodennej praci,ale ozaj praci napr..pri tych smetiach by som teba chcela vidiet ako by si vyzeral a ziaden huggo boss by nehrozil,alebo kazdu chvilku umyvanie a popijanie kavicky,ci sampusu.Vyslovene tych ludi ponizoval,to sa mi nepacilo.

didusa.risulo
11. dec 2008

leva prave o tomto som pisala a o tomto to je ale vidim ze absolutne nerozumiete

asitka
11. dec 2008

no niektoré príspevky, keď tu čítam...tak žasnem....že sa ešte nájde ktosi, kto sa zastáva tak primitívneho, plného komplexov chlapa ako je rochniak...a pre takého ako je on...sa hádať....a urážať poznámkami, že a kopírujem z príspevku didusa.risulo "ale aspon vidim ze su tu baby co maju nemaju zas v hlave nasrate"....tak mám, že fakt dosť.... 😝 radšej sem už nezablúdim.... 😠

didusa.risulo
11. dec 2008

asitka ani ty si nicomu nepochopila vidim,zastavam sa cloveka, ktory neni az tak hlupi

leva
11. dec 2008

didusa,ale preco musi urazat druhych?ponizovat a tak,nehovor nam ze mu to kazu.Ked zo seba robi vola jeho problem,aku vizitku si urobi,taku bude mat,co ocakaval od toho co predvadza v tej televizii,ze mu ludia zatlieskaju,ja som sa snim nestretla,boze chran,ale byt na mieste napr.tej pani,co o nej povedal aka je zanedbana,uz by bol na tom pasej zo smetami.

leva
11. dec 2008

tot,moj nazor,nebudem ho tu predsa chvalit,ked vidim co vyvadza v tv.

didusa.risulo
11. dec 2008

leva aby ludia zirali na tv preto sa to robi

leva
11. dec 2008

A preco aj ten Mario nerobil zo seba takeho vola,ked vravis ze to mali robit,ze to mali kazane.Ten bol v pohode,aj sme sa zasmiali,ale bol uplne v pohode,nikoho neurazal a bol aj zabavny,v pohode stacil na sledovanost.

zuzitka
11. dec 2008

uz to nechajte tak ..... didusa, sama vidis, ze tu nikoho nepresvedcis..... dolezite je, ze ty vies aky je rochniak, ostatne si myslia o nom ine..... to by ste sa tu hadali do nekonecna 😨
ja ked to pozeram a vidim ho, tak by som ho prefackala 😝 😝 napriklad jak kopal hrob a tu kabelku mal na ramene... no hruuuza ............. ale je mozne, ze nieco hra .... ale myslim, ze v skutocnosti to tiez neni "moja krvna skupina" 😝 😝 😝 by som ho bila jak zito 😅

alebo jak niekam dojde a pyta si kavicku...... brrrrrrrr 😠

didusa.risulo
11. dec 2008

leva ano vravim ale ja som neni zo stabu ja neviem co maju este robit, ja viem len to co som uz pisala vyssie,

debatujte o sto sest,je to zaujimava tema, pohovarajte a pourazajte vsetky celebrity