Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

lucxy
12. dec 2008

chapem chapem vsak ja tiez v dobrom 😀

slnieckova
12. dec 2008

monkula uz si sem nemala nazriet 😀

asitka
12. dec 2008

vidíš mon...chcem ti dobre...a ešte ma zdrbúúúú 😀

monkula
12. dec 2008

😅 😅 😅

asitka
12. dec 2008

a radšej sa pracem...lebo ma zas niekto biť začne 😀

monkula
12. dec 2008

na, na, na, buch, buch, buch... 😀

asitka
12. dec 2008

nemám ťa už rada....aspoň v tejto téééme 😀

monkula
12. dec 2008

fúúúki fúúki, na bebe....

asitka
12. dec 2008

no vidíš...a na ---oného--- aj zabudli 😀

k.a.t.k.a.
12. dec 2008

😀 😀 baby baby 😀 neviem či si nespravim termín u toho blba, nech mi vykuzli nejaké hniezdo na hlave a možno zmením potom nazor 😀 😀

heh ked sme pri tých kaderníkoch, včera som niekde nadabila na anketu kto je väčší debil či spievajuci kaderník Kittner / to bol pre mňa tiež jeden zvratok / alebo Rochnyak 😀

asitka
12. dec 2008

nezabudli 😀

katka...ako porekadlo hovorí...jak by ich jedna mater mala.... 😀 tým samozrejme nechcem nikoho mamu uraziť....aby ma zas niekto za slovíčka neťahal.... 😀

titkovamiriam
12. dec 2008

tak to som uz mimo - toho druheho nepoznam 😅 -ako je toto mozne asi uz staroba- stracam prehlad nasich bohovskych celebriiit 😠

asitka
12. dec 2008

mirka...o nič si neprišla.... 😀

titkovamiriam
12. dec 2008

ach jaj ta nova kultura 😠

ja len zo zvedavosti aby som mohla reagovat-no aj tak Rochniak vedie..... potom dlho dlho nic a potom Mojsejoci a slecna Kolarova----brrrrrr 😠

bubba
12. dec 2008

slnieckovaaaaaaaaaaa to je strasneeeeeeeeeeeeeeeee spievajuci kadernik...a spieva jak bukvica 😀 😀 ozaj s kym chodi pawiel vraj ma nejaky vztah som uz davnejsie dakde zachytila ale kto to je ,netusim(mozno nejaky chlapec zo stanice 😀 😀 )

slnieckova
12. dec 2008

bubba: no ten spievajuci kadernik 🙄 "pycha" Kosic... po Mojsejovcoch... 😀

bubba
12. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tam na vychode maju toho dost okrem vysokych tatier 😀 😀 😀

marse
12. dec 2008

neviem ci to v tej minulej casti ta playmate hrala to svoje spravanie alebo je vazne jaka pridr*ana... ked to hrala tak klobuk dole za divadielko ale ak je taka aj v skutocnosti tak dovi...

leva
12. dec 2008

Asi som nepochopila,ale preco by som sa mala hanbit za to co si o nom myslim,ved si sam za to moze a ohanat sa tu detmi,co uz ste ozaj neni zdrave,ked je raz pre mna Rochniak spodina,nik moj nazor nezmeni,mna nezaujima kto sa snim stretol ci co ja viem,mne stacilo ho pozerat a ruzum sa mi zastavoval dost casto.

marse
12. dec 2008

leva aj mne sa rozum zastavoval pri niektorych jeho hlaskach sme na seba s muzom pozerali ze ci sme s inej palnety 😀

didusa.risulo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leva
12. dec 2008

tak,tak,no to od nas niektore chcu aby sme ho tu akoze co?chvalili,je tu tema na vyjadrenie nazoru?je.A kazdy ma svoj nazor,ci ma dve deti,ci pät a nenudime sa.

didusa.risulo
12. dec 2008

leva ja som uz skoncila tak nerypte

slnieckova
12. dec 2008

didusa a na co sa mam dat vysetrit? 🙄

leva
12. dec 2008

Ja sa nehnevam,ja si za svojim nazarom jednoznacne stojim a nepotrebujem vysetrenie,skor by ho tu potreboval niekto,kto neviem prehltnut nas nazor,robit alebo byt blbecek do urcitej miery chapem,no co je vela to je moc,este raz sam si za to sam moze!!ked sa takto prezentuje,co cakal?ze ho budeme milovat aky je zabavny,nech si zo seba robi co chce,no druheho nech neuraza.

marse
12. dec 2008

o com to je teraz nechce sa mi citat dozadu tak len jednou vetou prosim 😉

leva
12. dec 2008

Ale ved sem nechod,nemusis citat,ja nerypem,vravim si len svoj nazor,ako nehnevaj sa preco mi ho beries?

slnieckova
12. dec 2008

marse didusa obranuje Pawiela a nas, ktore sme proti posiela na vysetrenie 😀 jednou vetou 😀

marse
12. dec 2008

slnieckova diki to som potrebovala 😵

diduse nazor neberiem
pre mna Paviel zostava pridrbkom 😀