Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

majcik
autor
4. dec 2008

Mikalove - 🙂 Durianova by mi tam teda zapadla ... 🙂

tajo
4. dec 2008

prečo už to končí? Durianova? 😀 😀 😀 😀 😀

mikalove
4. dec 2008

ja myslím že to nebude pokračovať,ked to dali na konci že Pokračovanie nabudúce nebude...ale treba kuknúť program...mi nemáme 😅

tajo
4. dec 2008

to som si nevšimla... vlastne ani som to nedopozerala. Sú to čistý vymetenci. už som si to pozrela len preto, aby som videla akú magorinu zas spravia a povedia. Nebojím sa, že nenahradia program niečim podobne tupým a podobne tupými ľuďmi..... viď Mojsejovci.....

mikalove
4. dec 2008

niekde som v tychto príspevkoch čítala,že paviel má operované plúca,a prečo potom hulil jednu za druhou?uplny blázon,potom sa mu tá truhla za chvílu zíde,ešte že si ju vyskúšal..

bubba
4. dec 2008

mikalove ja som to v programe videla,je to tam,ale to je ten na dva tyzdne,cize ak sa nieco aktualizovalo tak tam to bude s chybou
ale nasla som toto :

http://programy.pravda.sk/tvprogram.aspx?stanic...

takze malo by to byt 😝

petka_s
4. dec 2008

a budu teda este davat nejake casti?

bubba
4. dec 2008

petka to vedia len v TV markize 😝 😝 😝 ale predpokladame ze ano 😀

bubba
4. dec 2008

mikalove ozaj a odkial vies ze pawiel huli 1 za 2 sak ho ukazovali hulit len raz aj to nevedel ani drzat v ruke mi to pirpadalo jak 10 rocny skolak niekde za rohom 😀 😀 okrem toho som poznala zensku,ktora fajci 40 cigariet denne a to tych extra dlhych a chvalila sa mi ako jej doktor pred 20 rokmi odoperoval polovicu pluc a povedal ze ak neprestane fajcit,tak do mesiaca zomrie 😀 😀 😀
po dalsich 10 rokoch skoncila na kyslikovej bombe ktoru sim usi nosit so sebou 😝

didusa.risulo
4. dec 2008

baby asi nepozerate do zadu, dvaja v tom bude pokracovat

inak zajtra uz cestujeme do tatier, v sobotu rano na konkretne miesto pesi, lebo je to vysokohorska tura

bubba
5. dec 2008

noooo akoze my dozadu pozerame,lebo to piseme!!!!to petka!to petka!!! 😀 😀

petka_s
5. dec 2008

jooj,mrzi ma to,nie vzdy si stihnem vsetko docitat co som zameskala.. 😅 😀

veronikahel
5. dec 2008

stačí sa pozrieť hneď na prvý stranu 5.príspevok od leishmanie, pisala, že natáčali v nemocnici a to ešte nebolo...

didusa.risulo
5. dec 2008

akoze baby ja vam hovorim ze to nekonci preto lebo zajtra sa zas nakruca takze nemocnica pre mna zaujimava neni,nataca sa to as imesiac dopredu,ale keby to nepokracovalo tak zajtra sa nic nekona

tak ja uz odchadzam na vychod takze v pondelok budem hlasit co to bolo zac ti "chlapi"

ankam
5. dec 2008

bubba dobre tesim sa

majcik
autor
5. dec 2008

OK, didusa, tak stastnu cestu ... a dufam, ze zreferujes skor, ako to pojde v tej relacii, nech to mame prve 🙂

ankam
5. dec 2008

no jasne tu musime vediet vsetko skor-ako to pojde v telke 😉

leva
6. dec 2008

Startuje druhy rocnik prestiznej sutaze!NAJHLUPEJSIA CELEBRITA 😝 Ze by Pavol Rochniak 😀

bubba
6. dec 2008

to kto startuje?rada mu poslem 100 smsiek aby vyhral 😀 😀 doteraz som sa ziadneho sms hlasovania este nezucnastnila 😀

slaviq81
6. dec 2008

Aj ja by som zvolila Rochnyaka za najhlupejsiu celebritu, bez rozmyslania 😀

lekno
6. dec 2008

Je to na www.novycas.sk Minulý rok vyhrali Monsterovci 😀

leva
6. dec 2008

podme na to 😀

leva
6. dec 2008

halooo,kto chce kam,pomozme mu tam 😀 😀 😀

zuza80
6. dec 2008

paviel ma už vítazstvo isté 😀

liliandax
6. dec 2008

no ale aj Judinyova ma velku sancu 😝 😀

bubba
6. dec 2008

pockat pockat,aka je cena pre vitaza????ja radsej nehlasujem lebo zasa mu to len pomoze k prachom 😀 😀 😝

ankam
6. dec 2008

juuuuj ved ho dnes davali v smotanke tak to je tusim prvy stupen debility.......kde ten bol ked Pan Boh rozdaval rozum 😀

maca793
6. dec 2008

ľudia, prvý diel som rerspala ale tento týždeň som si to nenechala ujsť, tak som sa nasmiala až mi bolo do revu. ten Paviel je poriadny kus vola alebo Kravy? 😉 nič nerobil, len sa ulieval a stále pil a fajčil. ukázal sa aký je v reálnom živote. ale ináč to bolo super sranda 😀 😀 😀 😀 😀

liana
7. dec 2008

minule som sa rozčilovala že v Prominentoch bola jedna silikonova peroxidova k.......a čo do kamery klipkala falošnými mihalnicami a veľmi sa chválila že jej vzor je Hiltonka a že ona sama do busu nikdy nesadne, lebo to je pod jej uroveň a dnes sa dozviem že toho Toráča vedla Paviela vystrieda ona 😕 o tej relácii si myslím svoje, ale táto nána už bude úplne samu seba považovať za velikánsku celebritu. a na toto mám pozerať, len čo prídem upachtená, strapatá a vystresovaná z práce, držiac výplatnú pásku v jednej ruke a kopec účtov v druhej.

leishmania
7. dec 2008

http://www.markiza.sk/clanok-relacia/zo-zakulis...

aj v nemocnici uz bol s dakou zenskou blondinou, to som nevedela este ked tonatacali ze kto tam ma ucinkovat...