Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

bibula
2. dec 2008

no,alebo ked zacne opravovat pavviel 😀
inac ta truhla mu sekla-ake to chcel kvetinky? zlto biele? nech ich teda ma.... 😅

petka_s
2. dec 2008

marse-no to mas pravdu,no je to cele na hlavu postavene..
a inac akoze ked cese alebo striha,tak to fakt tak dobre vypada ako si namysla??

marse
2. dec 2008

ja som jeho pracu videla raz a poviem vam ze svoju kadernicku by som nevymenila za nic na svete... 😀

marse
2. dec 2008

ale on o sebe vyhlasuje ze je kadernik, potom ho v modrom z neba vidim ako "stajluje", v inej relacii licil...tak co je vlastne do pekla??? 😕

petka_s
2. dec 2008

pupus 😀 😀 😀

asitka
2. dec 2008

ja sa čudujem markize...že vôbec "niečo" také, ako je paviel pustili do eteru....ale asi po skúsenosti s mojsejovcami....že na ľudskej blbosti sa najlepšie človek zabaví....tak ho tam majú...lebo to je niečo neskutočné ten chlap...ja som síce nepozerala tú debilnosť....ale stačilo mi prečítať si článok...že on vyhodí...toho mária...lebo však on je tvárou relácie...no bodaj by nie...už dementnejšieho od neho by nezohnali...preto je tvárou...a niekym kus rozumnejším to vyvážiť museli....ako to fakt existuje niekto tak prepáčte za výraz,...drbnutý??? či len ja som mimo??? 🙄

petka_s
2. dec 2008

no ja sommojsejovcov nekukala,to mi nebolo ay tak vtipne ako toto 😀

ankam
2. dec 2008

astika sledovanost 😀 😀 😀
neviete ktora celebrita sa k nemu chodi strihat???

bubba
2. dec 2008

no baby mojsejovcov som dllho pozeravala a bavilo ma to zozaciatku tak ako toto.potom som pozeravala uz iba v SOS ke a najradsej som mala ked parodovali mojseja ko hra na metle 😀 😀 😀 a pawiel je presne ten typ,ktory by im vyhovooval,lebo povahovo sa celkom podoba neviem ci ste si to vsimli ich drahemu priatelovi Versacemu ten bol tiez taky ciciacik tiez nic nerobil a vsetko mal..
inac podla mna pawiel je len taka postavicka,ktoru si niekto vymyslel,ziadny kadernik,mozno ze ani nie je z ukajiny ze to je len volaky chudak bezdomovec spod michalskej brany 😠 😠 hlavne ze on v zovite nepracoval 😝 😝 😝

marse
2. dec 2008

mne sa lubilo to pavielove slovicko ... ,,koselke" 😀 neskutocne..teraz si z toho doma robime haluz

majcik
autor
2. dec 2008

No stara sa napriklad o uces Ivany Christovej

marse
2. dec 2008

to je jedina osoba o ktorej viem 😀

bubba
2. dec 2008

no to nie je teda ziadna vyhra...zasa uces znycky "seno" 😀 😀 😀

marse
2. dec 2008

a ta jej ofinka 😀

bubba
2. dec 2008

😀 😀 😀 minikak,hned som zahlasovala 😀 😀 😀
ja zasa viem ze su velmi dobre kamaratky s gabou drobovou(teda myslim rochnyaka nie christovu) 😀 😀 a ak sa stara aj o jej vlasy,tak si moze znacku seno kludne aj patentovat 😀 😀

bubba
2. dec 2008

Kto sú jeho VIP
„Všetkých svojich zákazníkov považujem za VIP. Zo známych tvárí sú to Ivana Christová, Zuzana Belohorcová, Zlatica Puškárová, Martina Valková…

mikalove
2. dec 2008

tak na čom potom tak zbohatol?ved nič nerobí,platí si asistenta,pani na upratovanie,drahé veci ,značkovú kozmetiku,dovolenky...keby každy deň česal tú Christovú /lebo ani ja okrem nej nikoho iného nepoznám/,tak si takto nežije...on mi nepripadá ako z tohto sveta,možno on je z kozmosu,ked to tak často spomína...Paviel volá domúúú

bubba
2. dec 2008

cit.z inej diskusie :hahahaaaaaaaaaaaaa
PAVIEL ROCHNYAK
NO hroza.............uz 2 relacie teple.No asi nemame uz nikoho kto by nas pobavil.ale fakt teplich nemusime.a PAVIEL to by spm ho chcela vidiet na Ukrajine aka by bol celebrita.tam by kydal hnoj len aby sa mohol nazrat.fuj trapny clovek.Slovakov ponizuje a sam je hnoj......................
2 [Tento príspevok sa mi páči] 0 [Tento príspevok sa mi nepáči]
dnes 12:47 Xtina024reagovať
rozbaľ príspevok

chudák chlapec...
Bože, to je baba či chlap ...chudáčik...

bubba
2. dec 2008

cit...:

Chrochniak
OMG... To je nejaky potrat svine, co sa vyhlasil za modnu ikonu... Ani neviem, kto mi je slizkejsi, ci on, alebo Paris Hilton...

bubba
2. dec 2008

cit.:

verim v konec
Uz teraz placem,ze je ohrozena dalsia cast serialu o dvoch debilnych buz.koch..Tato pic.vina nemala nikdy uzriet svetlo sveta..Touto cestou by som chcel poprosit Gabiku DROBOVU,aby sa konecne zamyslela nad svojou dalsiou tvorbou,lebosa mi zda,ze je tak isto prid.bana,ako ten ukrajinsky SHEMALE osprosteny

bubba
2. dec 2008

cit.:

Paviel Rochnyak vlasový sadista 😀 😀 😀

bubba
2. dec 2008

cit:

Markiza
To co prevadza tv markiza v poslednych dnoch je uplne infantilne a degenerovane, pravdepodpbne to svedci o inteligencii nie len dementneho b u z e r a n t a, ale aj celeho stabu markizy. Ved to co prezentuju je uplne zneuctenie ludskej prace a arogancia najhrubsieho zrna. Rochnyakvoi by so dal prar cez tu jeho nevymachanu drzku, tak ze by ho vlastna mater nespoznala.

bubba
2. dec 2008

cit.:

Mário ideš!!!
Mário je perfektný, už na Nautiku v kvízoch sa na ňom dalo riadne zabávať, nič v zlom, vážne. Milovala som, ako si sám zo seba vie robiť prču. Inak, on nie je teplý. Možno sa vám to tak vidí, ale on nie je. Túto show so nevidela, ale viem si to predtaviť... Paris Hilton a Nicole Richie - "Simple life" štýl... Mário nech robí sám nejakú show, dosť dobrý je aj sám...
0 [Tento príspevok sa mi páči] 0 [Tento príspevok sa mi nepáči]
dnes 12:51 COOLBOY8.9reagovať
rozbaľ príspevok

RE: Mário ideš!!!
neni teply??,?ho poznas ci co?,,,,,,,,ja ho poznam osobne ma nahovaral aby som robil gigola bol som male decko a popritom chcel mi spravit fajku ze aby sme sa spiznali ked pojdeme do 4ky takze tak

bubba
2. dec 2008

aaaaaa uz ma to nebavi.....si precitajte ked chcete ale odzneli tam velmi dobre nazory 😀 😀 😀 😀
tak mario nie je teply???to mi je novina,hned ako som ho prvy krat videla na obrazovke som si bola viac nez ista,ze je 😅 😅 😀

bubba
2. dec 2008

a tu je este ako sa navzajom ohovrajuuuuu

http://www.markiza.sk/clanok-o-nas/485952-torac...

petka_s
2. dec 2008

baby,je tu niekde diskusia,ze homo a adopcia,
tak viete si predstavit ze by takyto ako paviel s nejakym priatelom vychovaval dieta??
ja nie,on sa nevie postarat sam o seba 😀 😀 😀

ukana
2. dec 2008

petka, ta adopcia je o inom, to nie je o tom, ze su homsexuali, ale ze su totalne vygomovani, ako aj mnohi heterosexuali....mne teda aj mnohe pipky zo showbiznisu nepripadaju schopne vychovy dietata, i ked su hetero 😀
Myslim, si ze tito dvaja robia aj hanbu homosexualom a potom ich vsetci ludia hadzu do jedneho vreca 😒 Podla mna je to otrasna relacia, dufam, ze ju zrusia 😎

petka_s
2. dec 2008

ukana/a nepobavila si sa,aky individua su tam?
a s tou adopciou mas pravdu,su vygumovany,ale si aj tak si myslim na homosexualov svoj nazor..