Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

mimikyky
21. nov 2008

som zvedavá,lebo Paviela som mala tú česť 😀

asitka
21. nov 2008

dvaja teplí sa budú predbiehať, ktorí je sprostejší...ako nič v zlom...ale ja som ani od jedného...nič normálne ešte nepočula.... 😝

claudinka
21. nov 2008

kto tam vlastne bude? 😀

leishmania
21. nov 2008

ja len dufam ze sa tam neuvidim, akurat ked sme tam stazovali tak sa hrali v nemocnici na doktorov,boli drzi a neslusni, cely stab, sedeli sme pri stole a jedli cez pauzu v bufete, a oni si tam sadi s kamerami ani bu ani mu nas tam zacali tocit a potom normalne vylacili, ani slovko...

majcik
autor
21. nov 2008

Mimikyky - hej? A kde?

Leishmania - no thedaaaa ... tak potom daj vediet, ak sa nahodou uvidis.

Ja Paviela tiez nemusim ... sorry, ale za ziadnu celebritu ho nepovazujem ... je mi dost neprijemny.

monkula
21. nov 2008

aspoň bude sranda... 😀 😀 😀
my sa na tam druhom straaašne smejeme, keď uvádza non-stop šancu.... 😀

mimikyky
21. nov 2008

majcik---bola som s ním v modré z neba 😉

majcik
autor
21. nov 2008

To si Tyyyy??? Jeeeeej, to som pozerala ... pripadal mi tam strasne dolezity ... och, ked ste vyberali topanky ...

No theda ... to je sranda ... napis nieco o tom viac, ak chces ... ako si to prezivala ten den a tak ...

monkula
21. nov 2008

majcik ,v téme Modré z neba 😉

mimikyky
21. nov 2008

čau mon 🙂

majcik
autor
21. nov 2008

Aha ... idem kuk, dobre

minkak
22. nov 2008

ahojte,tak to som zvedava aj ja co to bude za blbost este toho Maria beriem,ten uz ma co to za sebou a tiez sa na nom rada zasmejem 😅
ale Paviel?
a pri Mariovi?ved oni su podla mna kazdy iny.

leishmania tak to som zvedava 😉

marse
22. nov 2008

ja si to pozrem uz len z tej haluze dvaja tepli v akcii.... tolko tepla pokope 😉

veronikahel
22. nov 2008

marse 😅

a kedy to vlastne davaju?? Tak ma ta uputavka vždy ohuri, že si nevšimnem 😀

marse
22. nov 2008

v pondelok okolo 21,20 sa mi mari ale opravte ma ak je to iny cas

vinka
22. nov 2008

Joj Mimikyky ja som to nevydela.Napíš dátum kedy sa to vysielalo a pozriem v archíve.Vedela som o tom a chcela som to vydiet len som nevedela kedy to ide. 😉 Ináč na tú reláciu sa teším.Ale práve preto,že vydiet dve bukvice po kope v jednom dome...no aby to nezačali dávat po 22 😀 😀

leishmania
22. nov 2008

minkak aj ja som zvedava, len dufam ze sa tam neuvidim, maximalne tam totiz uvidim svoj unaveny zarazeny pohlad s kavou v ruke 😀

vinka
22. nov 2008

Leishmania pochopila som,že tušíč očom to bude.Tak napíš niečo či sa mi to oplatí vôbec zapnút. 😀 No vydela som Rochniaka dnes večer v smotánke.Toto je prípad vhodný pre psychiatra prisahám.No Mimikyky ty si sa dobre musela nanom bavyt. 😀 Jéžiš ale taký ludia sú strašne žartovný už tým ked len pusu otvoria ja sa už smejem 😀 😀 😀

martija
22. nov 2008

babenky prosim vas,nam vypli telku,teda prijem sk kanalov,tak pozerame,co ide cez net,podla toho,co tu pisete,znie to zaujimavo,na ktorom kanali to je?????

vinka
22. nov 2008

Bude to na markíze v pondelok o 21.15 no asi bude sranda.Dve bukvice?.... 😕

martija
22. nov 2008

dakujem, ani neviem o co ide,ale urcite ste ma dostali 😉

danuska24
22. nov 2008

som fakt zvedava co ,,krochniak,, 😖 a ten druhy bukvicos vymyslia

minkak
22. nov 2008

martija tak si pozri dnesnu smotanku.....uvidis ako sa paviel predviedol.....to si teda urobil reklamu....

vinka
22. nov 2008

😀 😀 😀 ,že krochniak.

martija
22. nov 2008

dobre pozrem minkak,to som teda zvedava,ale ako som spominala nemame telku,takze na nete to uz bude???

minkak
22. nov 2008

martija uz je to tam 😉

martija
22. nov 2008

no super,dakujem minkak,tak rusim konicka a idem na markizu 😀

claudinka
22. nov 2008

aj ja som dnes konecne videla uputavku a tesim sa na to, lebo tiez som z neho zomierala tusim kazdu sobotu ked uvadzal henten blazen tu non-stop sancu.. cely cas som sa rehotala jak diva 😀 😀

majcik
autor
22. nov 2008

Aj ja som dnes videla Paviela v Smotanke ... je mi ho uprimne luto, suhlasim s vinkou - psychiater by mu snad pomohol...

leishmania
22. nov 2008

vinka len som niekde na neete citala ze oni budu skusat rozne zmaestania ci co a den na to som paviela videla s tym stabom natacat v nemocnici....viac ti neviem povedat, lebo netusim co tam robili 😅