Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

majcik
autor
8. dec 2008

Didusa - ja Ti verim, ale aj tak na mna posobi Paviel "ako z inej planety" - mierne a slusne povedane, nevie, o com je zivot bezneho Slovaka, ale mozno tych hornych 10 000. Ja som sa s nim osobne nestretla, ale mam taky dojem z neho, ze sa az tak snazit nemusi, aby to vyznelo blbo. Mozno nieco hra, to uz by vedeli zhodnotit ludia, ktori ho dobre poznaju, ale vyznieva to dost presvedcivo a prirodzene 🙂

bubba
8. dec 2008

baby ja vam poviem jedno,tretia cast relacie sa mi tak znepacila ze 4 uz ani pozerat nebudem ale pridem si vas precitat co popisete a mozno potom kuknem na nete...ta baba je otrasna tie naspulene leskle pery proste je hnusna skareda hlupa huska ktora sa po pavielovi opicila za vsetko mu pritakala a on len tak rastol a robil zo seba este vacsieho tajtrlika ako predtym....vsetko len kolko stoji toto...a toto....brrrrrr.dnes som sa ani raz nezasmiala...

a paradox,ta uzasna a krasna playmate ked tam pozovala sa mi pacila len na jednej fotografii kde mala tu kapucnu na hlave a nebolo vidno ten protivny ksichtik... 😝

didusa.risulo
8. dec 2008

majcik jasne to si dobre napisala, neviem o com je zivot slovaka ale v tatrach dostal dobre nalozene, 20kg na sebe a hodinu slapat...nebolo mu vsetko jedno, ale zvladol to

bubba
8. dec 2008

didusa a ty mas odkial take podrobne infosky?

didusa.risulo
8. dec 2008

bubba nechapem akoze odkial?

majcik
autor
8. dec 2008

Bubba - precitaj si kusok dozadu, co didusa pisala pred par dnami.

Didusa - dobra lekcia ... taketo nieco by si mali viaceri odkrutit ... nielen celebrity, ale aj politici a podobne ... mozno by zmenili nazory a rozhodovanie.

bubba
8. dec 2008

jaj to o tej chate???uz mi to zaplo...ja len tak ze ked sa kooperuje s televiznym stabom by sa nemalo takto verejne hovorit o veciach co ssa tam deju lebo by ta zato mohli trestne stihat

leishmania
8. dec 2008

bubba ty nebudes kukat buduci diel ked bude nemocnica ? 😀

didusa.risulo
8. dec 2008

majcik, v tatrach je zivot trosku iny, tam je zivot tvrdy a co sa tyka vysokohorskych chat a ako dostat potraviny tam, to je o niecom inom, sama som zvedava ako to budu vnimat ludia, lebo sme s chatarkou rodina a teda dufam, ze to len dobre dopadne a ludia si uvedomia ze nie len vysedavanie v kadernictvach a v kavarnickach a na filipinach uzasny zivot,

didusa.risulo
8. dec 2008

buba nikoho stihat nemozu, vies kolko ludi sedelo na chate ked ich obsluhovali?nie som jedina co nieco rozprava a a ani z daleka som nic este nepisala, a poucenie tiez ziadne nepadlo a ani som nic nepodpisovala, takze niekto mi nic nemoze

majcik
autor
8. dec 2008

Didusa - chapem, ja ma rada hory a na turach v Tatrach som neraz stretla vysokohorskeho nosica a obdivovala som tych chlapov, ze to vladzu ... napriklad niest na pleciach sud piva. A este predbehne celu soru turistov. Uff

bubba
8. dec 2008

didusa akoze mne je jedno v pohode ja sa rada dozviem nejake klebietky ja len ze aby neboli problemiky tot vse..leish a bude tam aj mario??

bubba
8. dec 2008

leish a istotne budes v zabere???? 😀 😀 😀 😀 ak hej dam sa nahovorit,nie ze ta vystrihnu

leishmania
9. dec 2008

nie bol s dakou blondinkou, sadli si ku stolu kde sme jedli a povedali im nech sa rozpravajuotom co zazili 😀

ja dufam ze nebudem v zabere, alemoze byt...

mikalove
9. dec 2008

včera som pozerala,bola som zvedavá na tu blondínku,je pekne vypatlaná 😅 ,tie pavielove hlašky.. 😅

bibula
9. dec 2008

dokelu zase som zabudla-nemate link? 😖 😀
dakujem

monkula
9. dec 2008

no, aj som t ovčera pozerala, Paviela komentovať nebudem, ale tá playmate, no tá ma dostala..... 😲
tie jej hlášky typu: so mrada, e som žena, že sa môžem maľovať, voniať, lakovať si nechty, no do boha, to je životná hodnota jak hovado....
A to jej motto ,že dôležité je, aby sa človek našiel, keĎ sa hľadá ,lebo keĎ sa pri tom hľadaní stratí, tak to je zlé 😲 😲
a paviel: čo je to fekál? a ona, že hovienka, bože, ja so mtaká múdra 😲 😀 😀

mikalove
9. dec 2008

😀 😀 😀

monkula
9. dec 2008

fuha, paviel musí hrať šaša? ale ať tak sa asi snažiť nemusí

leva
9. dec 2008

monkula 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bibula
10. dec 2008

mon ty si dobre nazhavena na toho pavielicka 😀

lekno
10. dec 2008

Tak paviel chodil s hovnocucom? 😀

vinka
10. dec 2008

No mna to už teraz asi nebude bavyt ked si rozumejú.Mna bavyli tie nadávky ako sa urážali a toto.hm...nič moc.

monkula
10. dec 2008

bibula ,nie nažhavená.... ale proste mi taký typ človeka nesedí, nejdem ho súdiť ,nepoznám ho a ani po tom netúžim.....

bibula
10. dec 2008

komu by sedel? by som ho prefackala pocut ho a mat ho poruke. 😕

sasanka78
10. dec 2008

a ako tu blondinu chvalil: aky ma zmysel pre humor, aj si zatancuje.... a je na urovni ako ja 😀 😀

bubba
10. dec 2008

sasanka...to som si aj ja vsimla a tiez to bolo jedine co ma v ten vecer pobavilo 😀 😀

liana
11. dec 2008

už tu zaznelo že Apviel je v podstate vcelku normal a táto relácia je total biflovačka "akože smiešneho" scenára. Verte mi, je to pravda, všetky šou a celý šoubiznis je o tom, že je to len biflovanie sa a dotyčný za to dostane krásne prachy, hlavne že urobí zo seba aj somára, lebo ľudia to majú radi a sadnú si k telke. a o to ide. O tej Janke čo je rada dievča 😀 viem že je vypatlaná a preto sa do programu mimoriadne hodí, ale keby chcela tak aj ona si naleje normal zmýšlanie do hlavy. Aj keĎ si všimnete, občas zabudnú nejakú sekundu vystrihnúť a tam potom vidieť že Paviel nie je až taký exot na akého sa dal nahovoriť. 🙂

monkula
11. dec 2008

liana, exto ,neexot, pore mnňa je paviel povrchný frajer, čo nevie, ak ovravia v čechách s roupama...

didusa.risulo
11. dec 2008

liana dik,si ma podporila,

monkula paviel neni povrchny frajer ani zdaleka, on totiz nevie co to je,teraz mu dodavas nieco co nema,je to obycajny chalan ako kazdy ktoreho by som videla na ulici,neni preberacny,v nicom neni, vecer sa zabaval ako sa patri,cize alkohol + smiech,

mala som tu cest ho spoznat a osobne s nim rozpravat, keby som ho nespoznala dodnes by som na neho kydala aky je taky,onaky...no teraz si to nemozem dovolit, lebo je sice iny ale super chalan a verte tomu ze takyto ludia su lepsi ako niekto iny,napriklad gayovia su viac citlivejsi a mam vela kamaratok ktore mi vravia ze s nimi sa da lesie porozpravat ako s najlepsou kamaratkou

televizie musia nieco vysielat,proste oslovili paviela a on ten dzob vzal, hra zo seba debilka ale taky neni, a playmate ta sa priblizuje k tej osobe co hra aha...