Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

didusa.risulo
22. dec 2008

inak som sa dozvedela ze to bude vraj dobre ale co je u nich dobre neviem

denisocka
22. dec 2008

hej,šak dnes išla uputavka ... na snehu 😝

marse
22. dec 2008

tak taky bordel vo vlaku moze po sebe zanechat len namyslene a nekulturne hovado, co si nic nevazi, taky bordel neurobi ani moja dcera , a ked hej tak si ho aspon uprace 🙄

bubba
22. dec 2008

aaaaaaaale marse ved to bolo evidetne urobnene len na oko kamery 😅 😅 ja som to povazovala za nevydareny zart...pozerala som asi polku,inac chlapci boli fesni,niektori by ju tam aj fi....i 😀 😀 😀 ale pozerala som len potial ako umyvala ten hajzel okakany a som si povedala...nikdy viac 😝

bubba
22. dec 2008

ale budem sem chodit ohovrat 😀 😀 😀 s vami 🙂

slaviq81
22. dec 2008

som myslela ze sa postim z Paviela, ze "vedmed" namiesto medved 😀 😀 😀 . A ta truba ako umyvala ten hajzel 😀 😀 😀

didusa.risulo
22. dec 2008

baby a nevidelai ste ma teda?

denisocka
22. dec 2008

diduš teba? či vedmieda?

didusa.risulo
22. dec 2008

ze by som vyzerala ako medved? 😕

bubba
22. dec 2008

😅 😅 😅 ja asi nie ja som tam videla len fesnych chlapcov v obtiahnutych gatuskach 😀 😀

denisocka
23. dec 2008

ci tam si čítala noviny

didusa.risulo
23. dec 2008

deniska ano., bolo to nanajvys trapne,ale prezijem to neako,

mikalove
23. dec 2008

vedmed 😀 😀 včerajšia časť bola dosť suchá,ani som nedopozerala,ale aspon viem že nsú v tatrach vedmede 😀 😀

marse
23. dec 2008

mne sa lubili na stanici, do Popradu sa ide cez Kosicu 😅

denisocka
23. dec 2008

diduš,tak som si ťa všimla...a čo si čítala,napíš viac o nich

didusa.risulo
23. dec 2008

denisocka, ja som len tak listovala casopis a nieco precitala lebo som sa tam strasne nudila sem tam som sa zasmiala na tych ich heftoch ale to vsetci tam sa pucili, ono vela veci im bolo nakazene ako napriklad ked umyvala wc tak tam sa narocky krutila zadkoma podobne, uz si to ani nepamatam ale su blbi ale robili zo seba este blbsich,ale to som uz pisala, ale inak dalo sa s nimi porozpravat super,pri obede s pavielom inak velmi mu chutila cenacka tam sa robi tak ina, so syrom, vsetko sa im tam pacilo len na kameru to ofrflavali,ale ved o tom je ta relacia

veronikahel
23. dec 2008

didusa, to co si sa ho pytala, či je unavený?? to si bola ty? 🙂

dobre rúbal drevo 🙂 a potom, keď povedal: "a to je koks? v Bratislave koks, niečo iné znamená" 🙂 😀 😀 😀

no a "vedmed", tak ten nemal chybu 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
23. dec 2008

bubba,ja že to je chata s pavielom,klikám a hladám ho tam a potom až čítam,že to je prianie 😀

bubba
23. dec 2008

ja som vedela ze urcite budete ocakavat nieco ine 😀 😀 😀 😝 nejake klebietky alebo co 😀

maca793
23. dec 2008

bože, zase to bolo kopec srandy, zase sa vyfarbili a znova dokázali, že sú lenivci a neschopní ľudia

ankam
11. jan 2009

super 😉