Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

veronikahel
25. nov 2008

"zaujali" ma Pavielove životné hodnoty ako napr. "gucci, prada, valentino, versage",.....

ella suhlasim s tebou...
😝 😝 😝

monkula
25. nov 2008

ja si myslím ,že Paviel môže byť rád, že dakde na Ukrajine nežobre na vlakovej stanici... a tu sa bude vyvyšovať nad slovenskí pracujúci ľud 😝

cat
25. nov 2008

ze dvaja v tom..lepsi nazov by bol blby a blbsi.

expertka8
25. nov 2008

..v ktorom rade stali tieto trosky...ked Pan Boh rozdaval "vitaminy I+Q"???? 😅 😀 😀 😀

ella1
25. nov 2008

keby to aspoň vysloviť vedel, ale povedal: ,,tieto nohavice mám od valentina.viete kto je valentín?" 😅 😝

expertka8
25. nov 2008

...ella...no vieme...14.februar..neeee???? 😅 😀 😀 😀

vinka
25. nov 2008

Expertka tie dve trosky stály v rade kde sa rozdávaly bukvice a hlúpost 😀

ella1
25. nov 2008

😀 a ako chcel krmiť toho chudáka chlapa.... 😅 a v tom kombajne, ten vedúci mal dosť!!!

vinka
25. nov 2008

No dôležité,že sú značka tie handry nie?Jaj ved sú úplne bez známok rozumu. 😝

vinka
25. nov 2008

No som zvedavá aké bukvice nájdu dalej ked tý dvaja si už ani na meno neprídu.A zjavne už spolu nechcú natáčat. 😝 Ja mám vo vchode jedného.Môžem im ho dohodit za malý poplatok. 😀

peta1510
25. nov 2008

Bubba,ine hlody,nie?Ja tiez netvrdim,zeich musim,ale ked sa clovek nad nimi nezamysla a pocuva len tie splechy,celkom sa pobavi...Ale vraj koncia,ze maju problem s nimi vobec cosi natocit,lebo oni dvaja sa nemusia 😀

bubba
25. nov 2008

to je taka skodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aj ked na druhej strane ma tesi,ze nedaju zarobit takemu chudakovi palovi z ukrajiny....kto to pisal ze moze byt rad ze tam nezobre na stanici??????vyborne ste to napisali mlada zena.ale on je taky obmedzena/y ze ani taketo veci nepochopi 😀

peta1510
25. nov 2008

Presne som aj ja vravela,ze ten Paviel pozna len Vieden- v tej nakupuje a Ukrajinu,odkial pochadza.No iny typek,fakt,ja som normalne zasla...A tie zivotne hodnoty!Clovek prakticky 😀

bubba
25. nov 2008

jeho ani nezaujima kvalita alebo material toho co kupuje,hlavne ze je to..........znackaaaaaaaaaaaaaaaa 😅 ja som uz aj nad tym rozmyslala ze ci nahodou on nie je zato plateny ze bude zo seba robit co najvacsieho debila v nasom showbussinesse pretoze to snad ani nie je mozne takyto imbecil aby chodil po tejto planete a my sme mu zato este aj platili 😖 😖 😖 ze nas uraza,ze uraza pracu ludi,bez ktorych by sa nenajedol nenapil a ani nenosil nejake versacce slapky 😖

majcik
autor
26. nov 2008

Bubba - ved to... ale takemu cloveku to asi tazko dojde, ze bez prace "obycajnych" ludi by nemal ani co do ust vlozit... to je na tom smutne ☹

monkula
26. nov 2008

bubba, aj som to napísala 😀 😀 😀

ankam
26. nov 2008

bubba 😀 😀 😀 imbecil-to ma pobavilo 😀

ewwe
26. nov 2008

ahoj ked mozem napisat svoj nazor, ked som si to kukla tak som sa dobre nasmiala, hlavne z paviela, tie jeho hlasky..., myslim ze on vsetko co potil tak to myslel vazne, aspon vieme ako staci malo, aby sa clovek na slovensku stal celebritou, ze toho v hlave nemusi mat vela, len aby vedel nakulmovat nejaku Drobovu, a dost mi vadilo ze v relacii zosmiesnovali tych robotnikov a ich pracu, neviem ale paviela asi nenapadlo ze chlieb ktory si kupuje, moze byt z obilia, ktore ti ludia vypestovali? 😒

fibi
26. nov 2008

paviel asi neje chlieb ale len koláče 😀

bubba
26. nov 2008

baby pawiel neje nic co obycajni ludia vyrobia,keby bol chcleba so znackou gucci tak urcite nezavaha,podla mna zije na tych tabletach co jedia kozmonauti ked idu do vesmiru ,preco?pretoze to vyrabaju predsa pani vyskumnici v gumenych rukavickach s titoulom a nie nejaky chlap s pupakom na nose 😀 😀 😀 😀

bubba
26. nov 2008

monkula,pekne si to napisala 😀 😀

ankam
26. nov 2008

a to pojde este nejaka cast???co budu robit v dalsej?nejak som nezaregistrovala

eva7780
26. nov 2008

akurat to kukam v archive,sa idem upucit,ta baba bohovska,ze keby nemala podprdu obije si kolena 😀 😀 ale keby som mala ja s nimi robit neviem ci by som si nevzala dovolenku 😝

alionuska
26. nov 2008

Mne len prislo luto,ze Paviel dal za topanky 300 eur,co tam ti ludia na tej farme zarobia asi za mesiac... ☹

alionuska
26. nov 2008

😀 Buba...tabletky a pupak.100 bodov!!! 😀

eva7780
26. nov 2008

alionuska mozno ani tolko 😢

hiha
26. nov 2008

čistá hrúúúúza

lekno
26. nov 2008

Oni majú tuším nejaké časti dopredu ešte natočené, takže niečo by mali odvysielať. Aspoň som to tak niekde čítala 😉
iMimochodom - Paviel mi s tými igelitkami na topánkach pripomenul môjho mangela. Kedysi, keď som bola s druhým synom v pôrodnici, tak prišiel za mnou môj muž a na nohách igelitky. Tie PEZA, boli také bledo hnedé. V pôrodnici bol pokazený automat na návleky a nejaká ženská nikoho nechcela bez návlekov pustiť. Tak si niektorí oteckovia dali na nohy mikroténové vrecká, len môj muž "vyfasoval" igelitky. Ešte si ich hore aj zaviazal. No hotový Káčer Donald 😀 Ja som najskôr vybuchla do riadneho smiechu, po piatich minútach som ho prosíkala, nech ich dá konečne dole a po ďalších minútach mi už bolo do revu, že som sa na neho tešila a on mi robí takú hanbu, a on nie a nie ich zhodiť 😠 Všetci sa na ňom smiali... 😝 😀

eva7780
26. nov 2008

lekno 😀 😀 😀 😀 😀 aspon bolo veselo 😉

lekno
26. nov 2008

😝 😀
Veď som mu to pri tom Pavielovi pripomenula 😅