Dvaja v tom. O čom tu bude?

majcik
21. nov 2008

Asi ste videli uputavku ... ktovie, co to bude?

bubba
7. dec 2008

leish diky 😀 😀 😀 baby inac to vyzera na slovensku paris hilton 😀 😀 😀

bibula
8. dec 2008

kto je to Jana Mináriková ? 😲 😀

bubba
8. dec 2008

sak hovorila,ze startuje karieru takze asi tak......minarikova je nikto 😉

k.a.t.k.a.
8. dec 2008

dievča z Petržalky 😀 náhodou som sa s nou zoznámila velmi dávno, ked s nou chodil niekto z rodiny 😅 😀

zuzidr
8. dec 2008

ja mám sesternicu janu minárikovú z BA až ma oblialo ked som si prečítala meno,som si vydýchla nieje to ona 😀 😀 😀 😀 😀

bubba
8. dec 2008

katka tak si hned mohla aspon napisat ci je normalna,alebo..........ci bude nejaka sranda 😀 😀 😀

didusa.risulo
8. dec 2008

ahojte baby, prisli sme len pred nedavnom domov, bola som na tej zamkovskeho chate, slapali sme s pavielom a spol, hore, viem vsetko co sa dialo a kto je aj ta baba co vystriedala maria,je to ''playmate'' Cifrova, modelka, foti do playboya, mam teraz neaku robotu ale hned ako to pojde vam napisem ,foto nemam ziadne lebo som mala vymlateny mobil a potrebovala som neaku baterku lebo ja som nemala so sebou syna,neskor sa ozvem

k.a.t.k.a.
8. dec 2008

😕 😅

ella1
8. dec 2008

včera predstavovali tu babu čo s ním bude a je to nejaká jana, priezvisko si nepamätám.nejaká cica tiež tá inteligentná ako on....... 😝

didusa.risulo
8. dec 2008

sosm sa pomylila, pardon janka je to, som mala na mysli stale cifrovu,lebo som s nou citala clanok

ale poviem vam zaklad vsetkeho, paviel je robotny clovek,da sa s nim super porozpravat, debilko neni vobec, rozpravala som sa aj s ich producentom, totiz paviel ma zaplatene za to aby robil zo seba sasa, debila a podobne, ta relacia je iba o tom, neskor napisem viac

tuto cast by mali davat cca za 2 tyzdne presny termin neviem ale malo byt po 20.12

ella1
8. dec 2008

no neviem, má zaplatené aj vtedy ked s ním chce niekto robiť rozhovor? 😅 lebo na silu sa to nedá tak dobre zahrať........

zuza80
8. dec 2008

didusa, za žiadne peniaze by som nerobila zo seba to, čo on. potom je to velmi velký chamtivec za peniazmi,ked dokáže robit takého magora zo seba.je to proste idiot v každom prípade.

ella1
8. dec 2008

účesy mu asi nevynášajú,ked si musí takto zarábať.... 😅

leishmania
8. dec 2008

no tie jeho prejavy v inych relaciach mi len potvrdzuju to co si o nom myslim...a podla mna to nemusi hrat 😀

petka_s
8. dec 2008

no zatial ma ta suska neoslovila 😀 😀 😀
mario bol cool

majcik
autor
8. dec 2008

Didusa - cooo? Mne to pripada velmi prirodzene a nehrane v jeho pripade ... ta debilita 🙂

A ta kocka ... no moje nervy ... asi idem robit cosi osoznejsie ....

petka_s
8. dec 2008

asi tak, 😀

mimikyky
8. dec 2008

baby, tá jeho debilita je skutočná, taký bol aj pri mne na natáčaní,aj keď vypli kamery 😉

majcik
autor
8. dec 2008

Mimikyky - nechcem sa dotknut didusi, ale mne sa to tiez tak vidi, ze on to velmi nemusi hrat ... ten jeho hlas a sposob, ako si vsade pyta kavicku s mliekom, este len stoji vo dverach ... a tak. ... nakoniec to mame zapnuty, moj manzel to chce pozerat. .. ani nie kvoli Pavielovi, ale zaujimaju ho tie stroje a smeje sa, ze Paviel nevie nastupit do tych aut.

mimikyky
8. dec 2008

majcik, moja mama robila kedysi dávnejšie na recepcii hotea,kde Paviel býval keď prišiel na Slovensko, vtedy ho ešte nikto nepoznal, a nikto mu neplatil za to, aby sa robil... a bol ....

majcik
autor
8. dec 2008

Mimikyky - hm... to verim. Proste komu nie je dano, v apatieke nekupi ... myslim, ze ma dost velku sancu titul "najhlupejsia celebriat".
Inac - ak by to teda uz tak bolo, ze za peniaze robi blbeho, aj to chce urcitu davku hluposti, aby sa clovek tak strapnoval.

didusa.risulo
8. dec 2008

baby je to vas nazor jasne, ja som sa stale len smiala na nom , a vsetci sme sa na nom smiali, ano, je to pravda, rozprava tak ako rozprava, ked sme prisli na chatu tak sme si posadali a on si pytal kavicku s mlieckom a prazenicu, mal tuto istu kabelku, my sme sa mali stretnut na hrebienku n\v urcitu hodinu, ale ked sme tam nesli tak tam neboli , tak chatarka volala reziserovi ze za 5 minut nech su pre hotelom, ze ona cakat nebude na ziadneho paviela, totiz on isiel s vynaskou s krosnami hore na chatu a ti co ho malo poucit ho cakali pol hodinu a to ked ony prechaladnu a potom sa spotia tak ostanu chori...mala som soky, pri ozdobani teda robili vyzdobu na chate mi paviel daval na hlavu tie vlasy,no a kameraman to bral, dufam,len ze to nebude v telke,ale nebudem vam pisat vsetko, nehajte sa prekvapit, ale da sa s nim porozpravat, neni fajnovka,makal ako mu chatarka kazala uplne vazne, on ma za ulohu to v telke hrat,

majcik
autor
8. dec 2008

vyhrat - zabudla som ...

leva
8. dec 2008

to co je za pu.u,neuveritelne. 😲 😲 😲 sa divim ze je z toho zvachania este sanka neodletela 😝

leva
8. dec 2008

ja som len teraz totiz prepla.

majcik
autor
8. dec 2008

Didusa - na Teba neposobil mimo kamier tak hlupo, ako to vyzera v telke?
Nekladie aj inokedy take blbe a netaktne otazky?

zuza80
8. dec 2008

paviel a ona sú umelci 😀 dobre to majú pomiešané v tých svojich hlavičkách.

mimikyky
8. dec 2008

ale keď sa so mnou po nákupoch lúčil,rozplakal ma, pekne mi povedal a poprial 😉 ale je to exot 😀

majcik
autor
8. dec 2008

Zuza - ved to som sa divila ... akoze ked sa sa niekto da fotit do panskeho casopisu, tak je umelec??? 😠

didusa.risulo
8. dec 2008

majcik dava blbe otazky ale z toho dovodu ze nerozumie slovenskym napr.frazam a podobnym veciama preto sa spyta nieco co vyznie velmi hlupo, ale inak na mna osobne neposobil az tak hlupo, je to obycajny clovek, da sa s nim porozpravat o normalnych veciach rozumne, s tou playmate sa tiez dalo rozpravat, kecali sme o mojom synovi, ale teda mozem povedat ze ona ma teda v hlave nasrate omnoho viac ako paviel, inak baby mne osobne vravel reziser o com tato relacia je a z jeho ust som pocula ze toto je o tomto, pavielovi ponukli peniaze za to ze bude skusat rozne povolanie si, ale ma to byt vtipne, preto sa on chova tak kao sa chova, moje ''slova''nemate preco zpochybnovat, ja pisem len to co som pocula a co som videla na vlastne oci, zabavila som sa riadne, nasmiala na hlaskach ktore tam zazneli, ja som o 15:30 zchadzala dole, ale potom mi povedala chatarka u ktorej sme byvali doma, ze vecer sa riadne zurovalo tam,paviel sa opil jak tela, doniesol si tam neake 800 korunove vinko, no potom do neho zacali liat tvrde tatranske palene a ztal sa riadne, spat isli o 4:00,vstavali o 11:00 a paviel ked prisiel do kuchyne tak sa chytal za celo a zahlasil ze ''fuuuu,tak ste ma opili,asi umieram''...