Elektronická cigareta

ewuska
9. júl 2009

Ahoj 🙂
Chtěla jsem se zeptat zda s ní nemá někdo zkušenosti. Můj chlap je těžký závislák, prokouří 3500kč za měsíc občas i víc. Chtěla bych mu jí pořídit v rámci úspory, ale i zdraví. Četla jsem, že tou elektronickou cigaretou se do těla dostává pouze nikotin na kterým je vlastně člověk závislý a ty ostatní škodlivý látky už ne.

Budu ráda když mi někdo napíše zkušenosti ať už vaše nebo třeba manželů.....

eaka
19. sep 2012

@lauritka no to je mi hotová veda.. clearomizer je úplne iná cigareta ako T a C, ak to chápem.. no v akcii je teraz C a T, tak som si včera do košíka dala práve to Téčko, práveže mi podľa opisu prišlo zrozumiteľnejšie, hm... ale Ty vravíš, že ekonomickejšie je Céčko.. a najlepší je clearomizer 🙂
si poklad, že máš so mnou takú trpezlivosť 😉

lauritka
19. sep 2012

@eaka od 1.10 maju akciu na ego C / original od JOYTECH / sadu. len za 64. postovne mas zdarma, pride ti to priamo domov.

http://www.elcigareta.sk/ mas tam az 5 vymennych hlav v startovacej sade. tak nech to vsetko mm vypotrebuje a potom si mozte dokupit nejaky clearomizer.
ku kazdemu nad 11 eur nakupu mas este liquid 10 ml. zdarma

tento ma moj mm a je spokojny, zmesti sa tam 2ml liquidu a tvori hustu paru. 😉
http://www.ecigaronline.com/novinkyopat-skladom...

baterka ti zostane z toho ega a len si to nasrubuje a bafka. 😉 odpadne tym vymena hlav a maly catridge / v tych egach T a C je ledva 1,2 ml /

v echomizeri menis ten stred. malo by to vydrzat cca 2-3 tyzdne. stoji 2,80.

danjelca
19. sep 2012

ahojte aký typ doporučujete-poradte mi prosím. A tu napln musím kupit zvlást?máme malé bábo chcem dat darček mm..

marina4
20. sep 2012

@danjelca pozri sa na http://www.elektronickacigaretashop.com - od každej značky tam máš štartovacie balíky, pri niektorých máš všetko, čo na začiatok potrebuješ - vrátane náplní rôznych príchutí. 🙂 Ja odporúčam Pure Power.

danjelca
20. sep 2012

@marina4 objednala som mu tu pure power🙂))deluxe
Dakujem za radu!

danjelca
25. sep 2012

@marina4 už ju mám a nejako nefunguje...nemá niekto manuál?

lauritka
26. sep 2012

@danjelca 😨 ako nefunguje ?? dali ste do nej liquid ??

preto som sa tu uz zmienila, ze treba radsej kupovat original vyrobky a nie napodobeniny.. to sa vzdy vypomsti ☹

danjelca
26. sep 2012

@lauritka no dali a nejako nič nejde ani para...stála 70 € a nie je to napodobenina:/alebo nevieme ako to zapnuť:/

lauritka
26. sep 2012

@danjelca no ale nie je to od JOYTECHU, ze :??

baterku mate nabitu ??? nemas tam nahodou tiez 5klikovu poistku ???

lauritka
26. sep 2012

@danjelca ktory typ mas ??,

danjelca
26. sep 2012

@lauritka http://www.elektronickacigaretashop.com/
objednávala som odtialto a mám typ purepower deluxe

danjelca
26. sep 2012

@lauritka a baterku ked svieti zelená tak je nabitá?

lauritka
26. sep 2012

@danjelca no tam mas aj navod, tak skus ist podla postupu.
Jednoduchá obsluha

Elektronická cigareta PURE POWER Deluxe je pripravená na použitie už v priebehu niekoľkých sekúnd :

1. Vyberiete zásobník z ochranného obalu. Odstránite silikónovú krytku zo zásobníka a e-liquid nakvapkáte priamo z fľaštičky do prázdneho zásobníka.
2. Zásobník nasadíte jemným tlakom na atomizér a atomizér naskrutkujete na batériu.

Hotovo, e-cigaretu môžete začať používať !

Po spotrebovaní e-liquidu zo zásobníka môžete zásobník znova naplniť horeuvedeným postupom.

pozri , ci naterka nie je blokovana. to je ochrana

danjelca
26. sep 2012

@lauritka aha tak asi ano, ako blokovaná? kde ju odblokujem?

danjelca
26. sep 2012

@lauritka ked ju dám naníjat svieti zelená okolo tej poistky-je to dobre?a má ist z toho para?

danjelca
26. sep 2012

@lauritka jej už sme na to došli!

lauritka
26. sep 2012

@danjelca ano ?? uz to ide ?? no my mame baterku ego. kliknes rychlo 5krat a zablokuje sa baterka, tak isto sa potom odblokuje.

tak ci to nemate tiez tak nejak. ale ked vam uz ide super. 😵

adrianai
7. nov 2012

Ahojte babule,
uvažujem mm tiež kúpiť el.cigaretu, no nemôžem si veľmi dovoliť rozhadzovať (predsa ten rod.prísp. nieje bohvieaký 😝 ), našla som túto ponuku http://www.zlavomat.sk/zlava/15255-dve-elektron..., neviete aké sú? vrelá vďaka za odpoveď 🙂

@lauritka ty možno budeš vedieť 😉

lauritka
7. nov 2012

@adrianai ak ti mozem poradit, kup si radsej original od joytech.
teraz bude zase akcia, postovne je zdarma od 10 eur a aj tie liquidy su velmi dobre , co maju- od liqua.
http://www.elcigareta.sk/

od 12.11 tam bude akcia na ego C, uz su tam v baleni aj vykonnejsie baterky.

mm ma od nich tiez ego C a ziadne problemy neboli, samozrejme teraz uz trosku zmenil "design" a ma na ego baterku nasadenu mini vivi nova. co som davala obrazok vyssie.

ked uz dlhsie fajcis, vyskusas rozne systemy a najdec, co ti vyhovuje. 🙂

pre zaciatocnika je vsak ego C uplne v pohode.

adrianai
7. nov 2012

@lauritka a toto sú nejaké "padelky"? lebo označenie je to isté a aj cena by tomu zodpovedala (v prepočte)...a ešte sa opýtam ako dlho vydrží tá náplň? fajčíš to koľko uznáš za vhodné 😀 alebo je to nejak rozdelené ekvivalentom k cigaretám? asi mám blbé otázky, ja som predsa nefajčiar, preto 😀 😀 😀

lauritka
7. nov 2012

@adrianai no su to "copy cat"... nemusia byt zle, ale ked uz dat za to peniaze na zaciatok, tak radsej za znacku 🙂

co som citala fora pre e-fajciarov , tak zo skusenosti ludia pisali, ze neboli vzdy spokojni, ked si kupili napodobeninu.

ja som tiez nefajciar, ale robila som "research" pre mm 😝 😅 on nie je na take technicke detaily,potreboval len citit, ze fajci.. takze info som zhanala ja 😉

no klasicky na ego C mas kapslu cca na 1,2 ml liquidu, ale fyzicky tam vojde menej, lebo nikdy netreba doplnat az do plna, aby nepretekal liquid.
on fajcil predtym cca 30 cigariet denne. jeden liquid 10 ml mu vydrzi par dni..

preto neskor presiel na ten system echoclearomizerov... ktore maju vacsiu kapacitu liquidu a aj vacsiu paru.
to mu vyhovuje. tam sa potom meni len stred v tube.

napriklad toto :
http://einhalatory.sk/vision-ego-clear-sada/299...

to sa len nasrubuje na ego baterku a bafka a nemusi furt doplant liquid 😉

lauritka
7. nov 2012

mimochodom nefajci cigarety uz 153 dni 😉 s e-cigou absolutne spokojny, normalnu uz nemoze ani citit ;)
samozrejme aj naklady su minimalne o 50% mensie. ako na cigi.

adrianai
7. nov 2012

ďakujem za vyčerpávajúce info 😉

frick
22. nov 2012

@lauritka ahoj tak to mi pripadá ako u nás. Môj manžel si kúpil ego-w ale všetko čo vie vie odo mňa lebo surfujem po fórach na miesto neho. Tiež som nefajčiar. 🙂 dokonca presne viem viem ako vyčistiť kartonizér a podobne 😀 Zatiaľ fajčí e- cigu iba 2 týždne ale je spokojný. Inak padla krabička denne. Ale potrebujem vedieť kde sa dajú zohnať cenovo najprijateľnejšie liqidy. Zatiaľ to kúpil v tescu ale zdá sa mi drahé. neporadíš mi ? ďakujem

lauritka
22. nov 2012

@frick ahoooj 🙂 jeje tak ako u nas.. on len fajci a jasa staram a este mu aj objednavam 🙂 😝

uplne najlacnejsie liquidy sa daju objednat na polskej stranke - www,peleon.pl. zoparkrat sme objednavali, len tam musis pocitat postovne cca 5 eur a mat ucet paypal.hned sa sa plati, neposielaju na dobierku .
pocitaj 1 euro je cca 4,3 zlotych.

napriklad liquid 50ml vychadzal asi na 7,50!!! 😵 u nas stohi 30 ml od 9-11 eur.

teraz vacssnou nakupujeme 10ml za 3 eura na tejto stranke , http://www.ecigaronline.com/e-liquid
posielaju aj na dobierku -3 eura psotovne, ak zaplatis na ucet tk 2 eura, co je celkom super
je to zn. DEKANG. kupujeme ten PG oznacenie, je redsi a menej znecistuje spiralku. ako VG.. to je vacsinou taky husty.

vyborne liquidy su od LIQUA.. len tam sa neoplati 10ml.. vychadza drahsie. ta jedine 30 ml. kuk sem. postovne len 1 euro aj na dobierku. ;) odtialto som objednavala hlavne ked maju akcie.. 🙂 http://www.elcigareta.sk/liqua-30ml/

v podsate ako tri male DEKANG. takze nech vyskusa, co mu bude viac chutit. ;)
z tabakovych je dobry tradisny alebo americky tabak.

ostate stranky, co som pozerala to vychadza vacsinou drahsie, alebo aj drahsie postovne.

takze ja tieto tri a aj ked treba objednat spiralku do clearomizeru. 😉

lauritka
23. nov 2012

@frick inac mm uz je 169 dni na e-cigarete 😉

frick
23. nov 2012

Ďakujem pekne za odpoveď idem to omrknúť. Ty si viacej zabehnutá v tom ako ja 🙂 Môj mm tiež len fajčí a ja sa starám aby mal čo 😀 teraz velice experimentoval a kúpil si nejakú novinku vraj fajkový tabak. Júj ten nadával. 🙂 Smrad jak staré ponožky 🙂 ale bol spokojný s tradičným tabakom od LIQUA tak chcem niekde pozrieť lacnejšie ale pozriem aj ten DEKANG. Gratulujem tvojmu super úspech že mu to vydržalo. Ja som nikdy neverila že môj niekedy prestane fajčiť ale už to bolo finančne neúnosné a ešte majú ísť cigi hore tak to by sme už vôbec neutiahli.Som rada že si zvyká na e-cigu a normálna mu nechýba.ďakujem ešte raz.

lauritka
23. nov 2012

@frick :D no pri tych tabakovych treba na to davat pozor, fakt niektore smrdia jak ponozky. 😀 "french pipe" napriklad.

no hlavne zo zdravotneho hladiska je to super, vymizlo vykaslavanie hlienov kazde rano. ja som rada, ze nic nesmrdi v byte a nie je dym 😝 ale tak samozrejem aj financie, je to minimalne o 50 % menej nakladov. ano cigi idu stale hore 😒
ani jemu nastatie nechyba a smrad z cigarety uz mu vadi.. takisto aj mama mi hovorila, ze uz normalne citi kto je fajciar, alebo ked sa niekde fajci.. predtym to ako fajciarka vobec nevnimala.
nejak sa im vratili cuchove zmysly otupene fajcenim 😅
aspon teraz vidia, ako som sa pri nich citila ja ako nefajciar 😉

frick
23. nov 2012

@lauritka no samozrejme zdravotne výhody to viac vníma mm ja viac vnímam tie finančné 😀 ale je to naozaj sila že za 2 týždne nefajčenia klasiky sa cíti lepšie a tiež chváli že menej kašle a celkovo sa menej zadýcha pri záťaži ale len dúfam že mu to vydrží lebo stále má myšlienku na normálnu cigu ale to bude asi ešte dlhšie trvať veď v podstate fajčil nejakých 15 rokov tak to asi nepôjde tak ľahko. 🙂 A dík za adresy hneď som aj objednala 🙂

lauritka
23. nov 2012

@frick nemas za co, nou niektorich ludi to mozno ide pomalsie, ale verim, ze o mesiac uz nebude mat vobec chut a zacne mu vadit cigaretovy smrad 😉