Elektronická cigareta

ewuska
9. júl 2009

Ahoj 🙂
Chtěla jsem se zeptat zda s ní nemá někdo zkušenosti. Můj chlap je těžký závislák, prokouří 3500kč za měsíc občas i víc. Chtěla bych mu jí pořídit v rámci úspory, ale i zdraví. Četla jsem, že tou elektronickou cigaretou se do těla dostává pouze nikotin na kterým je vlastně člověk závislý a ty ostatní škodlivý látky už ne.

Budu ráda když mi někdo napíše zkušenosti ať už vaše nebo třeba manželů.....

dunhill
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
2. máj 2012

@dunhill dikes.
az tolko ti vydrzi ?? wow. vsade som citala, ze sa to ma menit za 14 dni.. sa mi to zdalo nejako skoro. a aj to cistis?? nie je ta udrzba prilis komplikovana ??

dunhill
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
3. máj 2012

@dunhill takze ziadne to suche a mokre cistenie, vypalovanie atd ??

u mojej mamy uspech , par dni bafka tu DSE 906-tku a fajci menej normalnych, tak snad uplne prestane, uz sa jej cigi zdaju silne 🙂

adelka88
3. máj 2012

Ja som si kupila Echo-e a paci sa mi teraz maju akciu 🙂
http://www.elektronickacigaretashop.com/295-ele...

lauritka
4. máj 2012

@adelka88 dik 🙂
no ja som nasla jeden obchodiK v Kosiciach. VERNE-MAJU POBOCKY PO CELOM sk, predavaju E-CIG.od joytechu , a davaju aj zaruku. takze asi sa vyklasLeme na online kupu a pojdeme rovno tam a aspon aj mm vyskusa. 😉

adelka88
4. máj 2012

Je to na tebe 🙂 i ked zaruku ti podla zakona musi dat kazdy obchodnik ci ide o kamenny obchod alebo web. Pa

lauritka
4. máj 2012

@adelka88 no let to zaberie potom cas s reklamaciou, posielat naspat atd, jednoduchsie je zbehnut do shopu 😉

lauritka
7. jún 2012

takze ludia , zatial spokojnost !!! 😵 😵 😵 😵 EGO C. od joytechu. super. vobec nepotrebuje nic ine. 😉
tabakova prichut, 18tak liquid-

hopo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
1. júl 2012

@hopo hhhmm, moj mm odkedy zacal s egom, tak sa mu normalne cigi uplne hnusia, dokonca citi cigaretovy smrad, ked niekto fajci, co predtym vobec nevnimal..
a je kavickar. uplne mu to nahradilo cigi. 😉

inac je sranda, ked si to zapalis v restike, malu ludi to este pozna, tak su zhrozeni 😀

mm fajci ego C, tabakova prichut, dokonca znizil nikotin z 18 na 12. 😉 🙂 liquid od Ritchy-tradicny tabak..

mama si kupila joey 510T, tiez uplne s cigami sekla, kavickuje pri tom ;)..
este si primiesava do bright tabak prichute trosku mentolu.

tiez jej to uplne nahradilo klasicke cigarety. 😉

vrelo odporucam, nebat sa ist do toho. ;) ( este aj ked od septembra maju ist cigi hore ) 😉 😝

lauritka
1. júl 2012

upps, uz vymazali tvoj prispevok. aha .... 😉 😉 😉

hopo
2. júl 2012

Co uz ale k tym e-cigaretam ak mas ego bateriu vyskusaj si k nej kupit cleartomizer c4+ stoji Asik 5 eu.

A potom napis.
Uvidis hned rozdiel

Lepsie sa z mejo taha para husta,hit je vyborny nakopne to leone pluca

lauritka
5. júl 2012

@hopo dik za tip. vyskusame. hoci ani teraz nema zlu dymivost🙂 a kolko asi vydrzi ??

tinusicka
5. júl 2012

fajcím už asi 6rok, od mája fajcím elektronické cigarety typu Ego-T... su fantastické, pomahaju.... lacnejsie cigarety nájdete na stránke e-cigareta.sk.... náplne su omnoho lacnejsie ako normálne cigarety... 10ml nápln pri slabsích fajciarov vydrzí 12-15dní a pri silných fajciarov 10dni... napln stojí okolo 3e... podla mna za tie 10dní kupis min. 2krabicky cigariet co stojí okolo 7eura... cize náplne su omnoho lacnejsie... len odporucat viem elektronicke cigarety... 🙂

lauritka
6. júl 2012

tak a uz zacinaju babrat do toho 🙄

"Dovoľujeme si Vás informovať aby ste čím skôr využili nazbierané body v našom e-shope e-cigaretka.sk Bohužiaľ SOI ide proti všetkým e-shopom elektronických cigariet a snažia sa presadiť, aby elektronické inhalátory patrili pod zákon o ochrane nefajčiarov, v ktorom je uvedené že zásielkový predaj výrobkov na fajčenie je zakázaný. Hrozia nám obrovské pokuty. I keď si myslíme že elektronické inhalátory nespadajú pod tento zákon pretože pri inhalovaní e-liquidu nedochádza k horeniu tabaku (tým pádom nejde o fajčenie). Avšak vymožiteľnosť práva na slovensku je takmer nulová, veď to sami poznáte."

13nika13
22. júl 2012

Ahojte... tiež fajčím el.cigaretu, síce krátko, ale neviem si vynachváliť 🙂 Fajčiarka som 22r. /1-2krabičky denne/.. Nikdy som si nemyslela, že ja by som prestala fajčiť 🙂 A ono to ide.. Je to úžasná vec tá el.cigareta.. Normálna cigareta mi nechutí, ak si ju zapálim, napína ma z nej, bordel v ústach 🙂, neskutočný smrad.. A ušetrené korunky 🙂

bubinko83
4. aug 2012

mm si tiež kupil tuto elektronicku cigaretu a je to super,fajči to asi tyžden a normalna ciga mu nepride ani len na rozum .Je to o čo si zdravšie a čo mne vyhovuje žiaden dym a smrad okolo ani z ust.Sme tam si dam aj ja a je to ovela lepšie ako klasicka cigareta.

lauritka
4. aug 2012

@bubinko83 no ja mam pocit, ze mm ani nefajci,kedze nic necitim 😀 😉 tiez sa mu normalne cigi uz uplne hnusia..

aspon teraz vidi,co daval do ust 🙄 a ako to smrdelo nefajciarom okolo neho.

lianka2
23. aug 2012

@13nika13
@bubinko83
@lauritka ahojte. Odkiaľ ste tie cigarety objednavali? Ja to tiez chcem kupit mužovi, ale tých e-shopov je strašne veľa a neviem sa rozhodnúť.... Poraďte. Diky

lauritka
23. aug 2012

@lianka2 ahojki. ja som to kupovala priamo v obchode VERNE u nas v KE. ale maju pobocky aj v inych mestach . Mozes ale aj cez ich e-shop. teraz mavaju od leta stale nejake akcie. ja si vacsinou objednam cez net a pride to do obchodu, potom sa neplati postovne.. www.elcigareta.sk hlavne mas zaruku a maju original komponenty. 😉

ak ti mozem poradit, na dalsi tyzden maju akciu na cely startovaci set, ego T, s tym moze zacat. je to velmi dobra cena, normalne to stoji okolo 75-80.

bubinko83
23. aug 2012

@lianka2 vieš čo mm si to kupil od nejakeho znameho on to predava a kupil si hned aj ten tabak k tomu.

13nika13
10. sep 2012

Ja som to kupovala z www.e-smokes.eu 🙂

lauritka
11. sep 2012

@13nika13 od nich sme kupovali prvu e-cig. v ktorej sa menili tie patrony, uz hotove.
ale bolo to slabe na mojho mm 🙂

teraz fajci vivi nova echomizer na ego baterke a je to super. menia sa tam len hlavy v strede. 🙂 nahradna stoji cca 2,80.
vynikajuci system.

evapavla
13. sep 2012

kočky, nechýba vašim mm normálna ciga popri tej elektronickej? aj môj s tým chce začať resp. prestať, ja mám skúsenosť od nášho suseda, denne dal krabičku a teraz asi mesiac len el. cigu fajčí a vraj mu to vôbec nechýba 😉

eaka
13. sep 2012

čaute, tiež mám v nich totálny bordel, tak ktorú, ego C, T či W? 🙂

lauritka
14. sep 2012

@evapavla nechyba. absolutne, zacal mu vadit aj smrad,, ked niekto fajci, pedtym to nevnimal ( konecne vie, sko som sa citila ) 😉 ... ochutnal namatkovo cigu a uplny hnus.

@eaka tak ide len o system. baterky su v podstate rovnake a na to nasrobujes hocico 🙂 najnovsie je to ego c.

ale ako som tu davala vyssie obrazok, potom sa oplatii skor tieto clearomizery pouzivat. je to menej nakladne / vymienas len v strede hlavu s knotmi / , ni a zmesti sa tam viac liquidu ;)
teda nemusi furt doplnat. 🙂

eaka
18. sep 2012

@lauritka Ďakujem za odpoveď, no ja som z toho furt somár. Ego-C má atomizér, cartrige a liquid a Ego-T má tank atomizér a tank náplne... Téčko má toho menej... 😉
čo z toho je lepšie?
koľko stoja liquidy a koľko tank náplne?
či je to to isté??

lauritka
18. sep 2012

@eaka liquid je tekutina, ktoru doplnas aj do Tcka aj do Ccka 🙂

cartridge mas pri obidvoch. rozdiel je len v tom, ze v Tcku sa meni cely te konus aj s atomizerom, pri C-ku menis len hlavu, taku malicku. prazde naplne stale doplnas liquidom, tie atomizery / cize zhaviace hlavy/ vydrzia cca 2 tyzdne, zalezi kolko liquidu nimi pretecie. je aj tzv. suche palenie, da sa im predlzit zivotnost, ale moj mm sa s tym nebabre, nema na to nervy. a teraz ma miesto toho tu vivu-clearomizer a tam sa meni len tiez zhaviaca hlava, on sa s tym nepare. dojde jednoa vymeni. 😝

liquid sa da zohnat v akcii 10ml za 3 aura. 30ml stoji 10 eur. ako kde..

atomizery , pri Tcku je to drahsie, lebo menis to aj s konusom, pri Ccku len hlavy, tie su lacnejsie.. ale tiez ako kde.. 🙂

cize clovek si potom musi prst na vlastny syste aky mu vyhovuje. 😉

ako som vyssie pisala, teraz su najnovsie tie clearomizery s menitelnym vnutrajskom, zmesti sa tam aj viac liquidu ako do cartridgi z Tcka z Cka.

clearomizer znamena, ze je vlastne zhaviace teliesko spolu aj s catridge, cize to doplnas priamo tam... kdezto pri Tcku a Ccku je ta catridge osobitne.

lauritka
18. sep 2012

teda zrozumitelnejsie
T a C - baterka + atomizer + catridge
systemy s clearomizerom - baterka a clearomizer. /alebo sa to vola aj echomizer/ pasuju baterky z ega,, maju rovnake zavit, cize na to nasrubujes aky system chces. 🙂