Elektronická cigareta

ewuska
9. júl 2009

Ahoj 🙂
Chtěla jsem se zeptat zda s ní nemá někdo zkušenosti. Můj chlap je těžký závislák, prokouří 3500kč za měsíc občas i víc. Chtěla bych mu jí pořídit v rámci úspory, ale i zdraví. Četla jsem, že tou elektronickou cigaretou se do těla dostává pouze nikotin na kterým je vlastně člověk závislý a ty ostatní škodlivý látky už ne.

Budu ráda když mi někdo napíše zkušenosti ať už vaše nebo třeba manželů.....

frick
6. feb 2014

ahojte. idem k vám po radu. Asi sa budem blbo pýtať ale čo už. Takže ja neinhalujem ale môj manžel hej. Smiešne je na tom to že ja mu tie serepetičky k tomu objednávam. Len som sa trocha stratila. Chcem vedieť aký je rozdiel medzi kartomizerom ,clearomizerom, atomizerom. A ešte pasujú na ego w aj tie clearom. a atomiz.?dúfam že nepíšem jak hotentot 🙂

lauritka
6. feb 2014

@frick ahoj, ja tiez objednavam 😅 leb on je lenivy sledovat akcie. len mi nahlasi , ze mu treba liquid coskoro a clearomizer.

na ego w alebo c ti pasuje vacsina tych klasicky clearomizerov.. to je vlastne taky priesvitny model, spirala je vo vnutri. a je to v jednom.

atomizes bol napriklad v ego c... to bola jedna cast so zhaviacou spiralkou a potom kapsula.. cize sa skladalo z dvoch kusov.

cartomizery to vlastne nazyvaju vsetky : kuk sem ;)

http://www.elcigareta.sk/cartomizery/

frick
7. feb 2014

@lauritka on chce vždy len klasický cart. ktorý mal originál v balení. Len sa mi nedá objednať z Verne odtiaľ objednávam vždy náplne a nechce sa mi brázdiť po nete a objednávať na 2x ešte aj cart. lebo na verne ich nemajú. Tak som preto chcela vedieť či tie clearomizery spĺňajú rovnakú funkciu alebo či nie sú lepšie.Vďaka

lauritka
7. feb 2014

@fricks u v pohode, ved nech vyskusa.. aj ten BBC smoka bol super. dobre dymilo. moj mm to cuca furt :D 😀

frick
7. feb 2014

@lauritka ok vďaka za radu.

marusslavik
14. júl 2014

No pokud Vám jde jak o kvalitu tak i o cenu doporučuji aby jste se koukli na http://www.gallagher.cz/elektronicke-cigarety/e... které mají díky upravenému atomizeru levnější provoz

anuska20
30. aug 2014

🙂 ja kupujem original ego W tu: http://www.e-smokes.eu/zdravefajcenie/eshop/0/3...
ale samozrejme pasuje ti tam aj kadečo iné....

ika5555
30. dec 2014

ahojte baby...chcem sa poradit ak s tym mate osobne skusenosti,prip.by ste sa mohli opytat vasich mm,ktory uspesne vapuju 🙂chceela by som sa opät pokusit prejst z cigi na elekt.cigaretu,ale mam problem s tym,ze pri jej fajceni mi trosku spliecha liquid do ust..uz som vyskusala viacero Clearomizerov,ale stale to iste...neviem,mozno robim niekde chybu ja a to mi brani vo vapovani,preto mam potom v ustnej dutine problemy..dakujem za prip.rady 🙂

lauritka
30. dec 2014

@ika5555 a aky tip mas ?? ... mozno zle tahas .. aj v tom moze byt chyba.. na zaciatku sa to stavalo aj muzovi, potom sa naucil inhalovat 🙂

on pouziva teraz uz dlhodobejsie clearomizer VT-victory - http://www.elcigareta.sk/vt-victory-clearomizer... a je s nim absolutne spokojny-vymenitelne stredy samozrejme.
nikde nic netecie, liquid nema v uctach vobec. ale k tomu je dobra aspon 1000-ka baterka , kvoli vykonu 🙂

skus inhalovat jemnejsie , tak ypravidelny dlhsi nadych.

ika5555
30. dec 2014

Vyskusala som mnoho.neviem ich nazvy...teraz,posledne co som mala su bezknotove.ten co som teraz kupovala,tak mi predavacka tvrdila,ze neexistuje aby mi islo do ust,tak asi naozaj robim niekde chybu ja...aj som skusala tahat slabsie,pomalsie,dlhsie,kratsie...no bubloce mi to a spliecha do ust.fakt neviem.strasne ma to mrzi,pretoze som skusala biorezonanciu a nie raz a nic,naplaste,zuvacky a zase nic...a s elekt.cigou som vydrzala 2 mesiace !!!a to nemam pevnu volu vobec teda....ano,dala som si 3 pyro denne popri tom,ale pre mna bol aj to uspech,kedze vyfajcim 25 denne.teraz to chcem,musim pretoze mam ine zdr.problemy vyskusat znovu,ale musim odstranit tento problem,pretoze sa mi potom zapaluje ust.dutina,robia afty a aj jazyk je na tom zle...

ika5555
30. dec 2014

@lauritka a este akej znacky liquid je podla teba nejlepsi?

lauritka
30. dec 2014

@ika5555 my kupujeme od liqua.. http://www.elcigareta.sk/liqua-30ml/

ale mama si pochvaluje aj tieto, ona fajci len ovocne 🙂 http://www.elcigareta.sk/dekang10ml/

ika5555
30. dec 2014

@lauritka a ak by som mala slabsiu baterku k tomu clearomizeru ,to vadi?lebo by som si ho skusila objednat...mozo to robia tie bezknotove...skusim...

ika5555
30. dec 2014

@lauritka mne chutil velmi usa mix myslim od sambrinus ci ako sa ta firma volala,ale neviem to od nich najst...maju rozne tabakove prichute,ale usa mix neviem najst...jedine dekang,len neviem ci to bude to iste...nepoznas to nahodou?

lauritka
30. dec 2014

@ika5555 myslim , ze aj od dekangu je dobre.. muzovi ale nechutil.. lebo bol trosku nasladly..

on jedine american tabac od liqui a nemeni to vobec 😀

mama naopak strieda ovocne prichute, jeej chutia skoro vsetky.. ale zase tabakove nemusi.. a fajci uz len NULKY 😉

ika5555
30. dec 2014

@lauritka to je super!v dobrom jej zavidiiim🙂)) velmi sa bojim,ze sa odhodlam,vydrzim a zase budem mat bolavu celu ustnu dutinu z toho...jedine to ma odradi...a bude ma to stvat,pretoze sa poznam a inak s cigaretami nedokazam seknut.neviem preco sa mi to z toho robi

lauritka
30. dec 2014

@ika5555 hmm neviem.. vies co mama aj moj mm.. na tom splau asi 2,5 roka.. a su uplne v pohode..
nechybaju im normalne cigi.. ale zase jeho brat to obsa strieda..ze si kupuje aj normalne cigi..
ale to je skor z pohodlnosti, on sa o to nestara vies.. menit si stredy, sem tam kupit novu baterku atd..
lenivy je jak voš, tak radsje zasmradzuje cely byt , chudak deti a manzelka.. ze to dychaju 🙄

ika5555
30. dec 2014

@lauritka ved toto..ja som sila fajciarka,ale smrad mi vadi.nefajcim v byte,to by som nezniesla...samej mi vadi,ze mi to citit z vlasov,z oblecenia.nuz ale to,ze je to silna zavislost je fakt.nie zbytocne sa to porovnava so zavislostou a heroine.preto je to jenoduchsie s el.cigou.clovek taha,dymi,drzi v ruke,uspokoji psych.zavislost,ale nesmrdi,prijma len nikotin a nie ostatne svinstva...no a ti silnejsi pomaly znizia aj ten,fyz.zavislosti sa zbavia a aj aj tej psyh.nie,tak si bafkaju dalej sice vlatne nic,ale ale aj tak super...keby som toto ja dokazala,tak super...

lauritka
30. dec 2014

@ika5555 no ved prave.. ale jeho brat na to prdi, zeby mal chodit na balkon, on sa zavre v izbe a vydymi ju.. ale aj tak to ide vsade, detom smrdia veci.. proste hroza..
ja som vlasten ako v byte s nefajciarom 😝.. kedze nic necitit.. dokonca aj mame a jemu to zacalo smrdiet, ked s tym prestali.. aspon zistili na vlastnej kozi, ake je to pre nefajciarov ;.-)

a mas pravdu , muz to dudlikuje stale .. hlavne ze nieco taha 😀

ika5555
30. dec 2014

@lauritka prave som si cez net objednala ten clearomizer co si mi poradila a aj usa mix tak mi drz palce nech mi to neprska a nech uz ficim aj 🙂 dufam,ze mi to pride co najskor..nevies ako dlno im to trva?

lauritka
30. dec 2014

@ika5555 cez verne si si objednala ??? oni posielaju zvycajne email, ked to poslu, a o dva dni to donesie postarka na dobierku

ika5555
30. dec 2014

@lauritka ano cez verne,dodanie kurierom,nech je to rychlejsie.len ci su tam medzi sviatkami,to je otazne....

lauritka
30. dec 2014

@ika5555 hmm, no to neviem ako stihaju.. tak potom napis ako si spokojna 🙂

ika5555
30. dec 2014

@lauritka napisem,dufam,ze to bude v poriadku a ze budem mat pevnu volu,aby som uz nebola ako popolnik 🙂

lauritka
30. dec 2014

@ika5555 😉

ika5555
18. jan 2015

@lauritka ahoj,tak clearomizer mam doma 🙂 prisiel dost neskoro,vlastne len minuly tyzden...ale nic to,hlavne ze je doma.druhy den skusam a vysledok?no na zaciatok som stiahla z 20 pyro na 4 denne...nedokazem sa zatial vzdat rannej ku kave a potom ked sa naobedujem,ked pridem z prace ku kave a pred spanim...to je v hlave zakodovane nejak,musim este popracovat a snad casom...ale clearomizer je zatial naozaj ten najlepsi co som mala,tak dik za radu...ak mi vies poradit este nejaku kvalitnu baterku,pretoze mam tuto jednu ego w myslim ze to je a ked sa mi vybije tak neviem ci vydrzim...druhu mam ale ecab a k tomu nepoznam kvalitny clearomizer,ktory by mi neprskal.(pripadne ak by si o nejakom vedela na ecab bateriu,budem rada...).dakujem

lauritka
18. jan 2015

@ika5555 ahojm, not tom som rada 😉 tak tie ega su naj.. pripadne este vision.. ecab hmm to sme nikdy nemali, cize v tom neporadim co sa tyka clearomizera.. ale ked it prska, tak dobre žhavi 😀

ika5555
18. jan 2015

@lauritka no dnes mam krizu,ale odolavam....

lauritka
18. jan 2015

@ika5555 😉

uriel23
23. jan 2015

Ahojte dámy náhodou som natrafil na túto diskusiu a chcel by som vám trochu poradiť prečitajte si toto forum: www.el-cigareta.eu predajcov vám odporúčam smoki.sk a egocigarety.sk náplne si miešajte sami je to lovela lacnejšie odporučam flavour art, flavour tec ,atmos lab ak chcete niečo špecial tak my juice by copsa.