Energetický upír. Máte skúsenosť, čo robiť?

potvorka88
13. okt 2009

Ahojte máte aj vy skúsenosti s energetickým upírom? Máte rady ako sa pred ním chrániť? Mám takého človeka vo svojom okolí a neustále ma vycucáva. Aj pred chvíľkou som prišla s tou osobou do styku a hrozne ma rozbolela hlava a som malátna. Nie je to vírus akoby niekto chcel napísať. Po kontakte s tou osobou som hrozne unavená a doslova vycicaná z energie. Čo s tým? Ako sa brániť?

macka01
14. okt 2009

emilyz aj ja som veriaca,čo píšeš,no tak by to malo byť.Ale čo s človekom,ktorý je jeden najhorší na svete,alebo aspoň v širokom okolí a pritom chodí do kostola pravidelne,aj na sv.prijímanie.V kostole sedí takmer v prvom rade.tak čo s takým človekom?Babo raď.

emyly
14. okt 2009

macka zabudla si dopísať že ešte je aj vedúcou akéhosi ruženca.... no comment 😀

macka01
14. okt 2009

to neviem zas tak podrobne ale očividne hovoríme o tej istej osobe,však?Teraz bývaš u mamy či v Čadci?

emyly
14. okt 2009

ano o tej istej osobe, ktorá nám narobila už v živote veľmi veľa pekla, a určite aj viacerým ľudom v dedine.... som doma na byte, ale u našich som každý deň 🙂

macka01
14. okt 2009

spoznala si ma podľa deti či ako?no do hája,prave vypli elektriku asi tie vetry to robia,dnes už neviem koľký krát 😝 😝

kubaka
14. okt 2009

emyly - to, že někdo chodí do kostela a k přijímání z něho dobrého člověka nedělá. Věřící jsou i mezi zločinci, vrahy, podvodníky, teroristy, pedofily. Dělení na Dobro a Zlo z hlediska křesťanské terminologie je povrcní a kýčovité. Na Slovensku spousta zarytých kovaných komunistů po revoluci vyměnila červenou knížku za kancionál a se sklopenou hlavou táhnou každou neděli do kostela, aby to všichni v dědině viděli. 😖 Můj muž pochází z malé vesničky, takže máme přehled.
Žádné krystalické dobro ani zlo neexistuje - svět je šedivý a každý člověk má v v sobě od každého trochu. A že je to pěkně bohatá škála...

emyly
14. okt 2009

macka ano podľa detí 😅
kubaka ja si nedovolím nikdy nikoho posudzovať, ja do kostola raz idem a raz nie, podľa toho ako mi to dovolia deti... ja nemám problemy s ľudmi, naopak som za dobré susedské a medziľudské vzťahy... nikdy by som nedokazala ľudom ublížiť, naopak radšej by som trpela ja ako by mali kvôli mne iní...ale....túto osobu s mackou poznáme veľmi dobre, preto vieme o nej svoje...a nech mi nikto nehovorí, že ked je niekto kresťan, vedúci ruženca, každú nedeľu v kostole a na sv.prijímaní...a vzápätí sa súdi s ľudmi o pozemky ktoré jej nikdy nepatrili....v noci páli popod okná ohne, len aby sa niekomu zle vodilo...alebo založí oheň a spáli kríž...to nech mi nik nevraví že to pochádza od dobrého....mnohým ľudom by chodil mráz po chrbte keby som mala písať dalej, čoho všetkého je táto osoba schopná...tu nejde o nejakú zlú vlastnosť, alebo horšiu povahui, tu ide skôr o posadnutosť robiť ľudom zle, ak macka písala že jej býva zle ked sa s ňou stretne, mne sa zas veľmi roztrasú ruky, úplne ma to vyvedie z miery.... 😖

macka01
14. okt 2009

súhlas,keď mi zomrel tata tak na modlení prvý deň nebola,na druhý deň prišla stretli sme sa zoči voči,a ja som myslela že ma na druhý deňpochovajú s tatom tak sa so mnou dialo,brrrr,ešte teraz mi naskočí husia koža si len spomeniem,fuj 😠

inkinka
14. okt 2009

no ja viem tak, že ak ide niekto k spovedi a k prijímaniu a nepomerí sa predtým s ľuďmi, tak mu nie je odpustené, ale naopak, priťaží sa mu 😒

emyly
14. okt 2009

poviem ti....raz sme dostali avízo že nech si starkí preložia inak postele, že im "bosoruje" do okien....krátko na to starká zomrela.... znova mi je do revu ked si na to spomeniem.. ☹ vieš aká som šťastná že na modlení nebola? asi nemala odvahu... ale z tej bolesti by som bola schopná do nej skočiť.... v tom šoku som kričala že prečo je boh taký že zlých ľudí tu takto necháva a dobrých si berie.... nato mi mama povedala že tých dobrých boh ľúbi, a zlých tu drží satan,aby mohli narobiť ešte väčšie zlo....

macka01
14. okt 2009

to bude fakt,veď nenadarmo sa hovorí že zlý človek dlho žije lebo do neba ho nechcu a v pekle sa ho boja 😠 😝 Ale ja verím,že raz každy to svoje svedomie predloží a bude sa zodpovedať za to ako žil,raz určite,verím že spravodlivosť existuje,aj keď niekedy sa jej nie a nie dočkať.No idem do hajana lebo sa mi ráno nechce vstávať tak dobrúúúúú a len pozitívne myšlienky 😉

emyly
14. okt 2009

ano to si teraz už hovorím aj ja....každý si nesie v batohu to svoje, ja viem že babka tam mala plno modlitieb, a to mi stačí...nebudem sa zaoberať tým zlým, iba sa chrániť...ako tu už bolo spomenuté, sv.prijímaním, sv.vodou... tak dobrú noc, som rada že sme sa tu našli 😉

miluska.h
14. okt 2009

ahojte, zaujimava tema 🙂 myslite si, ze ener.upir moze ublizit niekomu aj prostrednictvom fotky?

marianka79
14. okt 2009

bože tak ja potom pracujem medzi samými upírmi ☹

zuzu13
15. okt 2009

ahojte
zaujimava tema...
poznam aj ja dost "energetickych upirov", a netreba sa ich bat...nebavit sa s nimi s vedomim, ze nas "cucaju", lebo o to maju vacsiu sancu nas obrat o en....
skuste si zablokovat karmu {prekrizit prsty na rukach, nohy, ruky}...nedostane sa k vam...a casom uz z neho nebude upir, lebo zisti, ze ste na to prisli a jendoducho tu energiu vam nevezme...kolegyni trval tento proces 3 stretnutia...a funguje to aj v praci...ak mate z niekoho zly pocit, blokujte si karmu....a vo firmach, kde sa to da si kludne zapalte sviecku, ktora neg. en. pohlti a tym ze hori pesimistov ukludni... 😉
miluska, moze...aj cez fotku...niektorym staci ze pozna osobu a dokaze sa dostat k tomu co potrebuje aj na dialku...ale da sa to riesit... 😉
prajem krasny den bez "upirov" 😀

marecek4
15. okt 2009

kameny a obranná magie,sice je to jak za čarodějnic,ale pomáhá,záleží na tom co zabere,a ty prsty taky fungují

emilyz
15. okt 2009

holky - ved som pisala, ze to, ci je clovek v uzkom spojeni s Bohom nie je vzdy rovne tomu, ze chodi do kostola.

a vy zase to iste - ze chodit do kostola znamena byt dobry - to som nepovedala!
kolko ludi tam chodi povrchne alebo preto, aby sa predvadzali a v skutocnosti vobec nepustia Boha do svojho srdca.

Ja som myslela na dobro, Boha v srdci, nie to, ci niekto chodi do kostola!

macka01
15. okt 2009

vpustiť ho do srdca to je dôležite,bez toho to nemá vyznam aj keby sa do kostola nasťahovali.Koľkokrát ten človek,čo tam nechodí(z akehokoľvek dôvodu/má k Bohu a dobru bližšie,niekto sa ide ozaj len ukázať

macka01
15. okt 2009

ozaj dievčatá,tak ktorá farba je teda na ochranu?žltá či červená? 😉

potvorka88
autor
15. okt 2009

Ahojte baby, tak mám otestovanú jednu vec. Zase sa snažila vyvolať komflikt, ale ja som ju ignorovala. Zachvíľu som začala pociťovať v hlave tlak, tak som si prekrížila nohy a schovala palce do dlaní a začala ju ľutovať a vysielala pozitivne myšlienky a ten tlak ustúpil. Keby nie, tak viem, že ma zachvíľu rozbolí hlava ako fras. Takže to budem aplikovať aj ďalej.

potvorka88
autor
15. okt 2009

Macka viem, že červená je proti uhranutiu. Nosím červenú šnúrku na zápästí, ale proti tomu môjmu en.upírovi nepomohla, takže na nich iba s tou žltou. To chcem testovať inokedy 😉

emilyz
15. okt 2009

potvorka, drzim Ti palce! Viem, co to znamena teror v praci, zazila som to! Je to hrozne,neprajem to nikomu!!!

duska1122
15. okt 2009

fiha teba boli pri nej hlava mna pri mojej zaludok krk, normalne ma sekne v krku ked som dlho v jej blizkosti.

potvorka88
autor
15. okt 2009

Hej tak ma zvykne bolieť hlava, že mám pocit, že mi niekto stláča mozog lisom. fuj 😠

miluska.h
15. okt 2009

potvorka, no super, tak aspon nieco zabera....
rozmyslala som nad tymi fotkami, ved aj tu v albume mame fotky, pripadne na facebooku... ja som ich na MK radsej zmazala, teraz mam taky lepsi pocit, lebo ja na taketo veci verim. bojim sa hlavne o synceka, uz sa stalo dva krat, ze mi ho niekto uriekol. nastastie zabralo odrieknutie...

macka01
15. okt 2009

asi si upletiem dáky žltočervený náramok 😀 ked sa vrátime z nákupov,tak už v aute ma začne tiež pobolievať a krk mám uple stuhnutý,horšie,že môjho syna,má 7 často bolí hlava keď sa vrátime odniekia+,kde je sústredených veľa ľudí,ozaj nevieš kto sa na teba zahľadí.No budem musieť viac porozmyšľať nad tou ochranou.Ozaj pri urieknutí,sa neaká uhlíková voda robí,viete niečo viac o tom,prípadne ine receptíky,keď už sa stane zle?prosím 😉

allen1
15. okt 2009

Mám taky "kamarádku", na kterou doslova a do písmene sedí popis na předešlé stránce 😖 už delší dobu ji potají označuji upírem, protože po kontaktu s ní jsem fakt total vyšťavená, unavená a hlavu mám jak pátrací balon 😅

Onehdá jsme spolu byli venku a ona spustila a "mlela a mlela" a já si taky povídala tu svou, takže jsme měli rozhovor o koze a o voze a ona se nakonec urazila, že ji neposlouchám 😀 Chtěla jsem ji jen naznačit, že taky chci něco říct 😀

emilyz
15. okt 2009

seřvat. to je moja najnovsia teoria a v poslednej dobe ucinna. ozaj holky osvedcilo sa. ked sa robi dusno, narovinu sa spytat, co to ma znamenat. vtedy je intrigan prekvapeny a zaskoceny a zlakne sa. je potrebne prejavit SVOJU silu a nebojacnost.

emyly
15. okt 2009

presne tak.... mne sa raz stalo že tá "upírka" 😀 sa dívala ako kopem v záhrade....schválne na mňa čumela,ruky v bok....ma to tak naštvalo že som si stanula presne tak ako ona,ruky v bok, a tak sme hladeli jedna na druhú 😅 alebo ked ide okolo nás, tak sa za ňou na just obzerám,presne ako ona,až krk idem vykrútiť 😀 ....a ju ide rozhodiť, netreba sa báť, aj ked sa vo vnútri chvejem, nesmiem to dať najavo....lebo tým je vlastne potom na koni

yanna.o
15. okt 2009

emiliz, s tím souhlasím. To je přesně to, co nečeká 😉 Pokud ti pomáhá modlení, tak se klidně modli.

Někdo vysává ukecaností, vynucováním si pozornosti. Je to jinak opravdu hodný a zlatý člověk.. ale jak tu pusu nezavře, tak po hodince je každý úplně vycuclý. Na to pomáhá jedině nevnímat (doslova), nereagovat.. on si odmele svoje a je spokojený a my nejsme vyčerpaní tím, že musíme reagovat. Jsou i typy, co ale reakci vyžadují, tak tam bych to omezila ale taky na nějaký hm.. a občas pár slov a nesnažila bych se vést s nimi rozhovor a něco jim říkat svého.. tím se zase vyčerpám. Tohle asi bude platit i pro nepříjemné lidi, co dělají rozbroje, vyvolávají konflikty, urážejí, aby si toho nikdo jiný nevšiml, prostě lezou na nervy.. tak na ty bude platit to samé. Ignorovat a nereagovat a opravdu je prostě a jednoduše nevnímat. Oni si tím taktéž vynucují pozornost jen s tím rozdílem, že u toho nejsou zlatí a milý. Jakmile jí dostanou, tak nasávaj. Takže ignorovat, nereagovat a když to s nimi nepůjde po dobrém, tak jít přímo k jádru věci a "zaútočit". Dvěma třemi větami odkázat do patřičných mezí a žádné další debaty, opět být v pohodě.