Energetický upír. Máte skúsenosť, čo robiť?

potvorka88
13. okt 2009

Ahojte máte aj vy skúsenosti s energetickým upírom? Máte rady ako sa pred ním chrániť? Mám takého človeka vo svojom okolí a neustále ma vycucáva. Aj pred chvíľkou som prišla s tou osobou do styku a hrozne ma rozbolela hlava a som malátna. Nie je to vírus akoby niekto chcel napísať. Po kontakte s tou osobou som hrozne unavená a doslova vycicaná z energie. Čo s tým? Ako sa brániť?

bibika11
4. sep 2011

potom si neviem vysvetlit moj kamos si zobral takehoto upira,ja neviem nevidi to alebo co ,alebo je silnejsi ja mam dost ak ju len vidim co vy na to,ale vidim ze ho to nici

anjelik1807
3. máj 2013

Ahoj vsetci. ..ja som mala riadnu skusenost s energetickym upirom.Pred rokom som sa s nim začala chodit. Neviem preco, no citila som nieco, coho som sa bála v jeho vnutri. Napriek mojim pocitom sme sa stretavali, jasom sa stále citila viac a viac vystavena,no netušila som preco.Najviac som to citila, ked bol v zahranici a cez Skype som citila ako mi ubuda energiia,správy, hoci boli zamilované,som vymazavala, pretoze som z nich citila negativnu energiiu.Bola som s nim skoro rok. .a to este nebolo vsetko. ..ja vysata z energii..prisiel za mnou ,vyžaloval sa mi zo svojho dlhorocneho trapenia,obvinovania sa, no a všeljakych negativnych veci. ..Vypustil mi v bytě nejake, zlo, ,Čím dalej, tym viac som sa citila zle, aj v bytě som velmi citila nieco ,,temné, ,začali sa mi zakalovat oci a este viac sa mi nedalo dýchat, akoby mi niekto ležal na hrudi. ..Zníe to ako vymysleny příběh, no je to skutocnos.Nebavilo ma nic, nevládala som vařit, riadit, ani zit. ..Začala som Boha prosit o silu, energiu,začala som vravet afirmacie pred zrkadlom o odpustani,,strasne mi bolo pri tom zle, ale robila som to, mam silnu intuiciu a robila som to, co som citila. OAsi od novembra som si začala robit rozne afirmacie modlitby a az zaciatkom aprila sa mi podařilo vylepšit moj stav, moju energiu..okrem toho som sa denne sprchovala a dřela cele telo solou, čistila som si niekolko krat byt, Az kým som mu celkom odpustila,stretla som sa s nim, ale este trosku nervózna som bola, dnes za mnou prisiel,no začalo ma tlačit v oblasti solar plexu a trochu únava. Hned som vedela,ze to je ten vnutorny pocit, ze sa nemám zase dat ,,stiahnut, ,a vnímat moje pocity. Verte mi, ze to bol moj najstrajsejsi zazitok v mojom zivote. ..Stále sa dávám do poriadku,este trosku mi chyba, aby som sa uplne citila sypemer..Navyse som obalena vo vajci, vsade ma pichliace,,je to vytvoreny obale vizualizaciou.Ak chce niekto poradit v tejto oblasti,rada vám pomozem, pretoze ak zajdete tak daleko,mozte skončit velmi zle. .A este dobrá rada. .uhybajte pohladom..upir chce, aby ste sa mi dívali do oci. ..a davajte na svoje vnutorne pocity, intuiciu...Vela stastia vsetkym prajem v odhalení zvlastnych bytosti...Miriam

branislavlaurinec
4. jún 2013

ahojteall
mam skusenosti s upírmi a mam svoju techniku. pri kontakte s človekom pri ktorom mi je zle, odpudzuje ma, je mi nepríjemne urobím len sekundovú vizualizáciu - som na pevninskom ľadovci alebo v Himalájach, okolo mňa je kruh z ľadu a snehu, mám horolozecké tmavé okuliare a s kľudom sa pozerám na upíra. a hľadím mu do očí, lebo ma chránia okuliare so zeleným filtrom. On cez túto bariéru - snehovo - ľadovú nemôže prejsť a nevidí mi do očí, lebo jeho oslepuje slnko v opalizujúcich odrazoch zo snehu a ľadu. biela farba je skvelá, nepoškvrnená farba. A čuduj sa svete - odkedy túto vizualizáciu používam, upíri odo mňa bočia. 🙂

branislavlaurinec
4. jún 2013

A ešte jeden postreh - i keď trochu uletený - pozrite si film green lantern - hlavná myšlienka je v zelenom svetle - lebo neničí a nedominuje - ale v tom, že všetko máme vlastne v hlave - ak si vieme vytvoriť bariéru - tak sme teoreticky vyhrali - a veľakrát aj prakticky. Vlastná skúsenosť.

izabella2586
10. feb 2014

nechápem ako sa to môhlo stať ale ja som energetický upír ale dam vám 1 radu 😀 ako sa stat upírom takže chodila som na upírie stránky a ked som išla zo školy a na ulici nikto nebol citila som že tam je upír prosila som abi ma premenil a tak ma ešte nepremenil v noci som sa strašne bála, ale na druhi den ma už premenil a od vdedi som upír ale ked som sa nenarodila ako prav potomok upíra tak som pravdepodobne napoli upír a napoli človek 😎 😅 🙄 😒 😉 🙂 😎 😲 😲 😲 😲 🙄 😅 😕 😨 😵 🤐 😝 😔 😢 😀 😖 😲 😠 😎 ☹ 😒 🙂 😉

izabella2586
10. feb 2014

držim vam palce pri premene ale ja NEKLANEM 😝 😀 😎 😠

izabella2586
11. feb 2014

🙄

lexi6652
2. júl 2014

Ja mam tento problem no z opačnej strany. Mám pocit, že a som tá čo berie enrgiu aj ked to nechcem no priateľa viem uplne obrať. Vždy ide preč uplne unaveny a zničeny a mňa to hrozne mrzi a vždy sa mu ospravedlňujem no nejde to ovaldať. čo mam robiť aby som to aspoň obmedzila na minimum lebo mne ta energia chýba vždy. Som stále unavená. 😢 😢 😢

macickaa
22. sep 2014

chod za knazom, nech ta nasmeruje na exorcistu. Vlastne existuje uz len modlitba oslobodenia od zleho, aj od vlastnehostrachu, nenavisti. Je to moja vlastna skusenost. A spoved a sv. prijimanie len pomaha, nie amulety, po nich si musis obnovit krstne sluby a vyspovedat sa z nich. Lebo nie vsetko, co sa hra na Boha, je nim naozaj, len nakonci zistis, ze je to had. Manipulator, nie?
Na jasnovidky never, lebo to niekto iny im dava silu, otazka je, kto ti vezme nakonci dusu. V taliansku sa s takouto televiziou uz sudi plno ludi a exorcisti len maju plne ruky prace, nestihaju!
Netusite, ako vam prajem take vyslobodenie, ake som zazila ja. Kristocentrizmus, ano, obycajny farar sa moze nad tebou pomodlit modlitbu oslobodenia a z teba zide, ale s pomocou Boha, nie ineho ducha, vyjde z teba to, co skodi. Mozno treba aj zopakovat modlitbu oslobodenia, a samozrejme odpustit nepriatelovi, aj psovi, ktory ma pohryzol a odovzdat Jezisovi. Vygugli si o Eliasovi Velovi, je to svetoznamy exorcista.
Pozor, v televizore ste mohli vydiet ludi, ktori pomahaju vraj s pomocou archanjela michaela, ale ten duch sa im takto len predstavi. To aj ja mozem zahrat, ved clovek je tak manipulovatelny, vsak?

mata0310
5. apr 2016

@mywiel aj žltá farba pomáha ja nosím žltý náramok 😀

mata0310
5. apr 2016

@linette láska zaberá viem to z vlastnej skúsenosti...

zsoja
5. apr 2016

@mata0310 a nie cerveny??

mata0310
5. apr 2016

@macka01 žltá mám to overené