Energetický upír. Máte skúsenosť, čo robiť?

potvorka88
13. okt 2009

Ahojte máte aj vy skúsenosti s energetickým upírom? Máte rady ako sa pred ním chrániť? Mám takého človeka vo svojom okolí a neustále ma vycucáva. Aj pred chvíľkou som prišla s tou osobou do styku a hrozne ma rozbolela hlava a som malátna. Nie je to vírus akoby niekto chcel napísať. Po kontakte s tou osobou som hrozne unavená a doslova vycicaná z energie. Čo s tým? Ako sa brániť?

duska1122
13. okt 2009

ja tak volam bratovu frajerku, ide s nej negativna energia na kilometre,

zuzka.o
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzio2
13. okt 2009

aj ja to poznam ja sa s ludmi co odoberaju energiju nerozpravam utekam prec 😀

maznacik007
13. okt 2009

jaaaj to je moja svokra.. a radim to co dzio2 😉

mywiel
13. okt 2009

Zrejme by bolo dobré nosit pri sebe najaky ochranny amulet...alebo sa naucit ochranit pred takymito ludmi, akoby sa dat v mysli do ochrannej bubliny.

karotky
13. okt 2009

má takovou kamarádku,......................vlastně už ode dneška nemám 😀
Díky Bohu 😝

adina22
13. okt 2009

dobre je nosit pri sebe kamene napr. prehnit,labradorit,lapis lazuli,achaty...

adina22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martimarti
13. okt 2009

Zajímalo by mne /čistě ze zvědavosti 😉 /: ví energetický upír, že je energetický upír?

emilyz
13. okt 2009

potvorka aspon pit svatenu vodu a chodit na prijimanie, nic ineho asi nezaberie, vela sa modlit.
poznam nieco taketo, napr. ked ti niekto praje zle, ja som minule z toho takmer zvracala (pravdepodobne z toho) a neskutocne ma to dokaze vycerpat.
niektori ludia svojim zlom sa snazia utocit na druhych a clovek sa proti ich vplyvu podvedome brani, co ho vsak stoji vela energie.

minkak
13. okt 2009

martimarti myslim,ze nie....lebo nie na vsetkych tak posobia.....
hlavne sa nepozerat do oci a ak viete presne o niekom -tak sa s nim nestretavat!!!!!!!

maznacik007
13. okt 2009

Bývajú to ľudia, ktorí od nás čakajú, že budeme počúvať ich náreky a nespokojnosť, prídu si vyžiadať radu, ale čokoľvek im povieme, okamžite majú protinámietku, alebo jednoducho chcú, aby sme miesto nich bojovali ich drobné šarvátky. Nesmieme sa na to dať. Musíme povedať veľmi rozhodne “chápem tvoju situáciu a úprimne ťa ľutujem, ale JA miesto teba nemôžem urobiť nič – to musíš urobiť za seba TY sám/sama…” Keď upíra takto párkrát “uzemníte”, prestane vás vyhľadávať.

no moja svokra.. ona proste len na vsetkych nadavala zle priala stale sa starala kto co ma ... neustale sa lutovala.. hladala na seba vyhovorky... a tu zlobu tu ste az mohli z nej citit... aj ked na cudzich sa pretvarovala..

ak videla ze sa niekomu dari alebo je spokojny tolko rypala starala sa.. no des hroza... ona bola taka zazrata do seba a len seba videla ze aj na vlastneho syna kaslala aj na vnuca / jedine/ nasa dcera babku nepozna.. z muzovej strany.. jednak nas uz roky ignoruje /ani sa neodzravi/ a jednak ani rpedtym nemala zaujem..

a naozaj mi pomohlo jej vnutorne odpustit.. / a ze tam bolo vela zleho co mi urobila aj mojej rodine aj materialne.. a celkovo/ a priat jej dobre... pomohlo to najma mne.. /predtym som sa s tym dost trapila a dumala a tak.. /

tak skuste.. mozno to zaberie aj uvas

linette
13. okt 2009

potvorka ja mam vo svojej blizkosti jednu osobu no nerozmyslala som nad tym, ze by bola energeticky upir 😒 a mozno aj je. vyuzivala ma na svoj ciel (pocas ktoreho sa mi vopchala do riti) a ked si ten ciel ziskala tak mi zacala robit zle, uplne vytlacat a ine spinavosti. robi mi stale zle a je to stale len horsie. ja sa tej osobe snazim stale vyhybat, no nemam pokoj a klud ani tak (akoby ma cucala na dialku). v jednom obdobi som mavala koly nej aj zachvaty revu, placu, kopec nervov, nespavost, vycerpanost.. najradsej by som bola keby mi zmizla zo zivota. to by bol najlepsi liek. a predstav si emilyz, ze ta osoba, ktora mi ublizuje sa hra na velku svatu a chodi aj do kostola. tak neviem co zabere proti nej. je to obrovska spina (radsej o nej nebudem rozpravat lebo sa mi zvysi krvny tlak). uz mi zostava len spoliehat sa na moje myslienky.. co je tazke..

potvorka88
autor
13. okt 2009

Tak nestretávať sa s tou osobou, to by nešlo keďže sme kolegyne. Snažím sa s ňou nekomunikovať, keď tak minimálne, ale aj to minimum spraví veľa. Je to ťažké keď s niekým sedíte 8 hodín v kancli a je vo vašej tesnej blízkosti. Už som si vydupala aby nesedela oproti mne, ale ďalej odomňa, ale viac spraviť neviem. Snaží sa ma za každú cenu vytočiť a viem, že vďaka tomu mi berie moju energiu ešte viac. Stále som sa divila, prečo som taká neskutočne unavená. Spala som dosť, odpočinok som mala a furt som chodila zbitá ako pes. Potom mi jedna moja veľmi dobrá známa - liečiteľka povedala, že mám vo svojom okolí 2 takých ľudí. Toho druhého mi neprezradila. Poradila mi aby som vyžarovala k nej lásku a malo by to byť v pohode, ale to ja práve nedokážem. Asi nie som ešte natoľko silná, preto hľadám nejaké rady ako jej odolať. Skúsim tie čo ste mi tu napísali a budem dúfať, že to pomôže.

linette
13. okt 2009

potvorka viem o com hovoris. ja som tu "moju upirku" 😠 zacala nenavidiet a to je velmi zle, pretoze tym nicim seba, kym ona sa raduje. viem, zeby som jej mala odpustit, mat ju rada a vysielat k nej lasku, no je to velmi tazke. 😢
skus tie metody a daj vediet, ci to zabera 😉

maznacik007
13. okt 2009

ako baby viem ze je to tazke. ja som s tym bojovala roky.. ale treba skusit na nu aspon v pozitivnom mysliet a priat jej dobre.. skus mozno raz za den...
viem ze sa to lahko pise... a tazsie robi... mna nakoplo az to ked som si uvedomila ze tym ze sa nicim ju to tesi.. a ublizujem sebe a svojej rodine..

macka01
13. okt 2009

tiež poznám ženu od nás,už staršiu,okolo 70r.a keď ju stretnem,viem že mi do večera bude zle,rozbolí ma hlava a v horšom prípade vraciam.Snažím sa jej vyhnúť,no niekedy sa to nedá,že?keď ide proti vám,no čo mám skočiť do príkopu? 😀 Prekrížim si ruky alebo aspoň prsty na ruke a snažím sa vyhnúť priamemu pohľadu.Verím že ma vždy uriekne.A nie som sama v dedine, 😝

yanna.o
13. okt 2009

holky, tak to musíte přijít, usmát se, otevřít se a přecpat je 😀 být v pohodě a myslet na ně v dobrém. Úplně v klidu.. 🙂 A nemusí být energetický upír každý, kdo vám leze na nervy a zenpříjemňuje život. Pokud vysává a do toho vám dělá ještě dusno, tak je to sice na pár facek, ale musíte být silnější. Uvnitř v jádru je dobrý nebo ublížený. Druhá věc, která by mohla pomáhat, je vypnout v přítomnosti takového člověka hlavu. Mít prázdno. Samozřejmě se dá přitom v pohodě myslet na pracovní věci, jídlo, nákupy.. takové povrchní myšlení.

Za pokus to stojí 😉

erikasadek
13. okt 2009

martinimari, vatsina ani nie..
ale su potvory medzi nimi ktore to robia, pekne, podvodnicky.. a tahaju ako o dusu.. 😀

grettka
13. okt 2009

na posobenie negativnej energie od ludi, ktori su vecne nespokojni a zavidia a suto vrtaci, tak ziadne modlenie ani svatena voda nepomoze... Voci takymto ludom sa treba vnutorne obrnit... a hlavne, AK vieme ze su taki, tak si nemozme dopredu hovorit, "boze, zae ma bude boliet hlava".. alebo mysliet na to, ze nesmiem takemu cloveku pozerat do oci.. ved to, ze na to myslim, mi odcerpa energiu...
Inak suhlasim s tym, co napisala yanna.o

PS: kazdy sa v urcitom zmysle moze stat energetickym upirom sam... uz len tym, ze sa neustale stazuje... na vsetko pinda, s nicim nie je spokojny, pripadne v case tazkosti, riesi partnerske problemy alebo chorobu.. to su situacie bezne v normalnom zivote, akurat, ze si castio neuvedomujeme, ze svojim stazovanim oberame o energiu tych, ktorym tie staznosti smerujeme... cast to byvaju prave nase "butlave vrby" ktore takto nechtiach vycuckame od enegie...

emilyz
13. okt 2009

grettka preco si myslis, ze modlenie nepomoze? Ja som opacneho nazoru, a to na zaklade vlastnej poriadnej skusenosti. Tiez slo o problemy v praci. Pre mna nebolo ine riesenie, len sa zacat modlit, aby zlo odislo z nasej kancelarie (mozno to niekomu pripada divne, ale bolo to hnusne), a modlit sa aj za seba, aby mi Boh dal silu to vydrzat.
No a minule to uz bolo take blbe, ze som sa rano musela napit svatenej vody.
Co sa tyka vyhybania sa takym ludom, tak v mojom pripade to neslo, kedze slo o pracu.

duska1122
13. okt 2009

moja buduca svagrina je upir ako vysity fakt neprehanam, ked som s nou chytam s nej zaludocne vredy nemozem hu ani citit, vsetkym sa zda mila na prvy pohlad, ale casom ani nevedia preco sa s nou prestanu bavit, je stastna ked sa ludia hadaju a su nestastny, vsetko zavidi , ohovara, a ako pise grettka pre vsetkych sa snazi byt butlavou vrbou. a potom ked o ludoch vie tak ich depta.

emilyz
13. okt 2009

este jedna ucinna vec: obcas na toho cloveka povrieskat, aby sa vas zlakol 😉 lebo ak niekto vidi, ze sa ho bojite, tak to je schopny zneuzit

ivka144
13. okt 2009

Necitala som vsetky prispevky, ale tiez poznam...

- odpustit tej osobe a nevysielat nic negativne voci nej, zbavit sa vsetkeho voci nej...
(nehnevat sa na nul, nevycitat, nezatrpknut...) akekolvek negativny pocit voci nej jej dava silu a jednak vytvara "vztah" a teda cestu, ktoru energeticky upir vyuzije na skodenie....

- poprosit o ochranu - klasicky sa modlit, alebo poprosit anjela o ochranu alebo si predstavit, ze si chranen v take jklenenej alebo zlatej bubline... neviem, ci aj cervena snurka sa nepouziva aj na to...

- a prakticky - nepozerat sa do oci, a nestavat sa chrbtom k takej osobe!

A to, ci taka osoba vie, ze je energoupir..., podla mna niekto aj vie, ale nemusi vediet. Niekedy to moze byt aj o tom, ze takyto clovek je len medium (casto ludia so slabsim duchom) pre nejake negativne sily, temne zbludile duse atd... a to si teda vobec neuvedomuje.

potvorka88
autor
13. okt 2009

Duska presne je to aj tento prípad. Je to človek, ktorý chce za každú cenu pomáhať, je až nechutne presladená v správaní a snaží sa dostať ľuďom pod kožu a tí, čo sa nedajú oklamať jej milotou tak majú po chlebe, lebo im robí iba zle, deptá ich, zastrašuje. Najhoršie je, že nie priamo. Už ju tu takmer nikto nemá rád. Kým viac visela na kolegyni bolo to lepšie, ale tá ju "odvrhla" tak znovu sa nasáva na mne ☹

potvorka88
autor
13. okt 2009

Emily predomnou má určitý rešpekt, nedovolí si to, čo na niektorých, pretože vie, že ja sa zase úplne nedám a ostaní si nedovolia mať s ňou konflikty. To, že ja začnem trebárs na ňu zvyšovať hlas, to ju nabíja a mňa vybíja. Už len keď ma osloví idem do obrátok a keď otvorí ústa, tak sa niekedy divím ako to mohla dotiahnuť tam kde to dotiahla. Niekedy mám pocit, že vôbec nerozmýšľa nad tým čo vypustí z úst

Ivka nosím červenú šnúrku, ale nepomáha a začalo to byť najhoršie posledné 2-3 týždne

ivka144
13. okt 2009

Su aj ludia, ktori ta dokazu ocistit od takychto veci a urobit ti ochranu...

helena56800
13. okt 2009

Potvorka, takí ľudia ani nevedia, že odsávajú energiu a nemusia to byť len zlí ľudia... u nás sa tomu hovorí, že dostaneš zoči / zlá energia vyžaruje z oči tej osoby / ak sa chceš ubrániť vraj treba nosíť niečo obrátene - naruby , trebars nohavičky, ponožky, silonky , niečo čo Ti nebude vidno, tiež červená niť na zápästi a samozrejme obchádzať na dialku, nepočúvať ľudí, ktorí sa len stale sťažujú vyhýbať sa im , - prenesie sa to na Vás. Obklopiť sa ľuďmi veselými, pozitívne naladenými 😉

duska1122
13. okt 2009

mne v podstane nic nespravila aj ked ma deptala ale som s nej citila nieco zle tak si od nej drzim odstup ale vidim ako posobi na inych

renda71
13. okt 2009

výstižný název energetický upír 😀 😀 i mě jedna osoba pije krev,i když se s ní naštěstí nestýkám,zvládá to i na dálku 😀