Energetický upír. Máte skúsenosť, čo robiť?

potvorka88
13. okt 2009

Ahojte máte aj vy skúsenosti s energetickým upírom? Máte rady ako sa pred ním chrániť? Mám takého človeka vo svojom okolí a neustále ma vycucáva. Aj pred chvíľkou som prišla s tou osobou do styku a hrozne ma rozbolela hlava a som malátna. Nie je to vírus akoby niekto chcel napísať. Po kontakte s tou osobou som hrozne unavená a doslova vycicaná z energie. Čo s tým? Ako sa brániť?

linette
15. okt 2009

ja si myslim ze niekedy prave v kostole sa takyto ludia nachadzaju, pretoze to svoje "upirstvo" tym zakryvaju.
yanna.o "moja upiraka" bola niekedy az moc ukecana a ja som ju prestala vsimat a ignorovala som ju a odkedy som ju zacala ignorovat sa moje okolie ku mne zmenilo, kedze ona je ta najlepsia, ta ktora ich ma v hrsti a ja sa ani k slovu nedostanem (ale raz ju aj ostatni odhalia) velmi dobre viem o co jej islo ale nechcem to tu rozoberat. a ja som blba, ze som sa nechala. kebyze tak viem vratit cas, tak by som vela veci inak robila.

potvorka som rada, ze si si nasla sposob, ako byt v pohode 😉

yanna.o
15. okt 2009

linet, jo jenže to předem nikdy vědět nemůžeš.. máš to těžší, že jí máš v rodině.. A jestli je upír a navíc je vyčůraná a chce ti házet klacky pod nohy, tak to řešení může být zanedlouho, ale i za delší dobu, ale dřív nebo později tohle nějak dopadne a rozsekne se to 😀 Nějak to vykrystalizuje a dopadne dřív nebo pozdějc

jo v kostele jsou různí lidé 😀 např. ta potvora z mé práce byla katolička, a na práci byla natvrdlá a hlavně se chovala úplně mimo to, jak já si představuju věřícího člověka 😅 Jako hodného, dobrého, ochotného nabídnout pomoc, skromného, co žije v souladu se svým svědomím. Kdepak.. 😀 Je tam spíš hodně lidí, co potřebují být ve skupině.. a je mi lhostejno v jaké.. někdo si vybere tuto skupinu, cítí se pak lépe, rozhoduje se snáze.., také se snáze nechají manipulovat, jsou důvěřiví. Někteří mohou být až fanatičtí. Nevím, kolik je tam těch, co si tuto cestu vybrali jako pro ně nejbližší životní filosofii a myslí to vážně a jsou schopní to celé chápat.. Ona a pak znám ještě jednu paní.. ty si neviděly na špičku nosu a přemýšlely o všem velmi obyčejně, takoví lidičky no.. ale tím, že jsou pokřtění, tak mají nějaký pocit, že mohou ostatním kázat.. 😅 Dějiny mluví za vše, netřeba rozebírat.. a všichni byli pokřtění a zbožní.

Tohle je o energiích. Jestli někomu pomáhá modlení, tak ať se modlí. Jestli má dojem, že mu pomůžou nějaké magické kameny, tak ať si to myslí. Jiní ať si pracují s energiemi po svém.

linette
15. okt 2009

yanna si ma potesila, ze raz sa to vykrystalizuje 🙂 ja verim na to, ze na to pride jeden clovek aka je to osoba a zakroci vcas (ten clovek moze vsetko zmenit). asi tolko.
suhlsim s tebou, podla mna viera neni o tom, ci clovek do kostola ide alebo nie. moze byt clovek veriaci a nechodit do kostola alebo clovek neveriaci kazdu nedelu v kostole. je to o energii a o viere (ci uz v Bohu alebo amuletoch) hlavne je to aby vysielali pozitivne myslienky.

emilyz
15. okt 2009

holky keby som nezazila, tak ani neuverim, jak niekto svojou energiou, a vacsinou negativnou, dokaze zmasakrovat svoje okolie. obcas mi je luto, ze svoju energiu minam na to, aby som to vydrzala a nie na to, aby som v tej praci nieco vytvorila. je to strasne.
napiste potom, ako ste pokrocili a ci nieco zabralo.
u mna dnes zabral ten razny hlboky hlas - odrazu kazdy skrotol.
drzim palce vsetkym, aby si zachovali pozitivne myslenie, aj ked je to velmi velmi tazke, ale super je, ze si tu mozeme popisat 😉

maruschka
15. okt 2009

u nás máme takú susedu...Najskôr sa vyspala s celou dedinou-chlapmi, ešte aj decká má od mužovho brata a teraz podkopáva nohy a robí zlo..Vo veľkom sa pustila útočiť na našu rodinu-bohužiaľ má tu moc a hrozné zlo v sebe, že cez milý úsmev priláka k sebe ďalších energetických upírov..Je to skrátka až hrôzostrašné, ako tých ľudí dokáže namotávať a každý z nich nakoniec skončí zle, ale ona ide ďalej-aj cez mŕtvoly, ako sa hovorí..

Neviem, ako ďalej, pretože sa to nedá riešiť..Najskôr sme ju ignorovali,lenže keď začala robiť zle aj našim deckám, tak to už bolo silné kafe..Hádky a rozumný rozhovor nepomohli..Pokračuje, ale to čo robí je už na trestnú komisiu..Bohužiaľ, to by sme museli dať aj jej milé kostolné kamarátky a jej manžela, ktorý si prepil od žiaľu rozum a ťahá s ňou proti nám..

Baby a teraz poraďte...Modlenie nepomáha, ani omša, ani milé slovo..je to ťažké... 😖

maruschka
15. okt 2009

a ešte niečo...sme veriaci, chodíme do kostola, sme katolíci..A ubližujú nám práve ľudia z kostola-tiež katolíci..je to strašné, ale je pravda, že katolíci sa dokážu navzájom zožrať od závisti, ohovárania a ubližovania..
A hlavne, keď majú zlého a nečestného farára, ktorý len zhŕňa peniaze a obšťastňuje frajerku..Ale to už je o inom..nechcem kydať na nikoho, len by som chcela konečne ukončiť celé naše trápenie...

duska1122
15. okt 2009

maruschka to poznam aj mne by sa zisla taka rada lebo som uz tiez vyskusala vsetko. hadky pohovor dokonca aj vychadzat s nou za cenu pretvarky ale ....

emilyz
15. okt 2009

maruschka a preco ta zena utoci na vasu rodinu? aky moze mat dovod? Ma z toho profit?
Pretoze v praci je to castokrat jasne - snaha zdiskreditovat kolegu za cielom ukazat seba v lepsom svetle pred sefom, snaha vyniknut, prip. dostat sa vyssie.

maruschka
15. okt 2009

emilyz, je to priveľmi bolestné, aby som to tu písala..Jednoducho po všetkej tejto hrôze dúfam /skutočne hrôzne, nepreháňam, nezveličujem/, že tie povestné Božie mlyny melú ešte stále a hádam tá spravodlivosť ešte príde..Ale dotiaľ nás každý z tej bandy bude kopať do zadku toľko krát, koľko sa mu zapáči.. 😢

maruschka
15. okt 2009

niekedy si myslím, že nám pomôže už len nejaká osoba, ktorá sa venuje mágii, alebo voodoo 😖 nejde to nijako inak..sme v strašne zúfalej situácii, najhoršie je, že segru to dnes zlomilo už celkom..Ak viete o nejakom zázračnom prostriedku, ktorý by zneutralizoval skutočne až pekelnú energiu, tak napíšte..A hovorím to celkom vážne..

bubba
15. okt 2009

podla mna su vsteci akysi "energeticky upiri"niekto ti vezme,niekto ti da...

emilyz
15. okt 2009

maruschka - vysvatili ste dom? napila si sa svatenej vody? Ja neviem, vykadit cely dom kadidlom?

maruschka
15. okt 2009

bubba, len keby tých, čo majú dobré srdce a pomáhajú bolo viac...bolo by všetko iné..O našej dedine sa hovorí, že je prekliata-a asi je to aj pravda..

Neviem baby, teraz som nad tým tak rozmýšlala ako to vyriešiť raz a navždy..Na nič rozumné som neprišla..Asi sa oddnes budem modliť intenzívne a cielene..Veď aj tak sa dá odovzdať pozitívna energia..Alebo myslieť na niečo veľmi pozitívne a krásne..neviem, neviem, neviem...Keby sa dali za sebou zavrieť dvere a začať znova, bez všetkých, ktorí nám ubližujú, bolo by to fajn..Musím s tým naozaj niečo robiť-vytesnať tú negatívnu hroznú energiu skutočne veľmi pozitívnou a silnou..Hádam sa to dá.. 😵

maruschka
15. okt 2009

emilyz, máme známych, ktorí sú kňazi..Dom máme vysvätený odzadu aj odpredu..Svätenú vodu-tú máme doma aj sa ňou prežehnávame..Tu ide o to zlo a zlú energiu...Vieš tá pani ublížila už mnohým rodinám-tie osoby nám to povedali, tak o tom vieme..A najlepšie na tom je, že stiahli aj farára na svoju stranu-je tak trocha mamonár a to duchovno, duševno ho až tak moc netrápi-to, že je farárom berie iba ako zamestnanie a slobodomládenecký život s prílevom peňazí...
Dokonca aj kňazi dávajú ruky preč od nášho prípadu-tak ako doktor nepôjde proti doktorovi, aj keď ide o pravdu, tak nepôjde duchovenstvo proti duchovenstvu-aj keď ide o veľmi závažné veci, osočovanie a urážanie-dokonca verejné..totiž to, náš farár zvykne nepohodlné osoby menovite vykričať v kostole pri nedeľnej sv.omši, takže aj tí, čo vlastne nič neurobili a nenesú žiadnu vinu sú v našej dedine zatracovaní..

Jednoducho to zlo nabaľuje ďalšie zlo..

emilyz
15. okt 2009

maruschka, to, co pises, je uz na hranici s tymto:
existuju fakt aj take pripady, ze treba vyhanat diabla. v tomto pripade mi to takto pripada.
skus vytvorit modlitebnu retaz - zapojit do nej ludi, kt. poznas a chcu sa za tuto situaciu modlit.
totiz modlitba spolocenstva ma velku silu.
pozitivnu.
drzim palce!

maruschka
15. okt 2009

emilyz, ďakujem..raťaz funguje už pol roka /je v nej už veľa ľudí vrátane duchovenstva-kňazi a reh.sestry, tieto osoby o tom vedia, ale z pohľadu lojality, nemôžu otvorene nič riešiť, inak by dopadli zle,tak sa aspoň modlia/..Ešte sa do nej musím zapojiť aj ja..Doteraz som ťažko prežívala to sklamanie z Cirkvi, ale som si uvedomila, že to nie je o ľuďoch a ich postojoch, že je to o niečom inom a o nás, našich vnútorných pocitoch a skutkoch..Takže, keď som toto všetko prežula a spracovala, tak sa zapojím i ja..Ale ďakujem za vypočutie a dobré rady.. 😉 😵 😵

kaleilah
15. okt 2009

Tak jsem si jen tak ze srandy udělqala test podle linette (str.3) a ruka mě fakt začala brnět, když jsem namířila na synátora 😅 je teda fakt že po den co den jsem večer vyřízená, alet byli upíři všechny děti, ne? 😅 😕

Jinak EÚ(ne evropská unie 😀 ) je určo moje tchýně, je hrozně hodná, máme spolu super vztah, ale jen jí vidim začínám se cítit unaveně, vyčerpaně... 😒 a do toho když začne mlít 4 hodiny o svých problémech a opakuje to pořád dokola..po jejím odchodu jsem zralá dát si panáka, teplej čaj a postel 😉

kubaka
15. okt 2009

maruschka - jestli kněz veřejně někoho pomlouvá v kostele, je to na trestní oznámení za pomluvu - bez legrace. U vás to vypadá jak na nějakou sektu, která manipuluje lidi a zneužívá své moci nad nimi. Na úmyslné lidské konání žádná magie nepomůže. Nejsem věřící, ale už z logiky vyplývá, že když tě někdo pomlouvá, tak vysvětit dům se jaksi míjí už z podstaty. Na hrubý pytel hrubá - čili adekvátní - záplata. Protitah stejné váhy: podat trestní oznámení na policii z důvodu konkrétních činů, (pomluv, morální újmy), které překračují zákon. Musíte bojovat legálními a osvědčenými zbraněmi. Pomluva je světská záležitost = oznámení na policii také. Těmito zbraněmi ji prostě musíte vytlačit do patřičných mezí, kde vám nebude škodit. Na tyhle lidi prostě jiný bič neexistuje.

vždycky jde něco udělat. Když bude nejhůř, vždycky můžete prodat dům a odstěhovat se někam do domečku do velkého anonymního městečka, kde nikdo nikomu nestrká nos do jeho věcí. Výhoda oproti vesnicím.

maruschka
15. okt 2009

kubaka..s trestným oznámením ho už jedna pani poriadne nastrašila, ale si z toho nič nerobí-má dosť svojich priaznivcov..Najhoršie je, že takýto ľudia majú prsty všade a dosah svojej moci-škola, úrad, susedia a myslenie tu na dedine je také trocha bojazlivé, ľudia sa neohlásia a neobránia proti nikomu..My sme otvorene ukázali na jeho konanie hraničiace s nenormálnosťou a pomaly do nás všetci kopú. Teda riešenie nulové. Naša rodina tu má korene už niekoľko storočí, takže odísť odtiaľto by bolo ako prísť o všetko na tomto svete..Ja som navrhovala doma nereagovať na nič, ani na jeho ohovárania-dosť otvorené, ale ani to nepomáha..

Ale začala som to riešiť-ako hovoríš Na hrubé vrece, hrubá záplata..D Ako mi poradila emilyz, vytvorila som reťaz-novú, dnes..keď to nevyriešime hmatateľne, racionálne, budeme to riešiť takto.. 😉

elenik
15. okt 2009

Toto je vynikajúca knižka k tejto téme, autor je popredný slovenský psychiater.

Vynikajúca fundovaná kniha známeho psychiatra a priekopníka akupunktúry a psychotroniky na Slovensku, zakladateľa a dlhoročného predsedu Slovenskej psychotronickej spoločnosti, ktorú je možné označiť za najvýznamnejší literárny počin v oblasti psychotroniky od vydania Rejdákových Perspektív telepatie v 80. rokoch. Odborný úvod do problematiky psychotronického šetrenia okolností, diagnostiky a odstraňovaní cudzích škodlivých vplyvov, práca je doplnená niekoľkými desiatkami konkrétnych príbehov, ukážok z 50-ročnej liečiteľskej praxe tohto popredného slovenského liečiteľa. Až po prečítaní tejto knihy nájdu mnohí z Vás vysvetlenia určitých podivných javov, okolností a zdravotných či spoločenských problémov, s ktorými ste sa s najväčšou pravdepodobnosťou stretli v minulosti i vy alebo vaši príbuzní. priatelia či známi.

http://www.martinus.sk/?uItem=41971

macka01
15. okt 2009

maruschka,no ja nemám slov,je to hrozné,aby jedna bosorka takéto veci stvárala.Možno sa to bude zdať smiešne ja by som ju poliala sv.vodou.A čo sa odsťahovať z dediny,začať niekde odznova,veď z toľkého trápenia si privodíš chorobu.Ako je stará ta mrcha?žije blízko pri tebe? ☹

emilyz
15. okt 2009

ludia, ja zajtra beriem do prace svatenu vodu. U nas uz nic ine nepomoze. Kto nezazil, nepochopi. Je zbytocne chodit za sefkou a nieco jej vysvetlovat. Ista osoba siri zlo na vsetky strany a obrati to tak, ze ona bude najlepsia. Zajtra pridem rano a vykropim kancelariu - potom vam napisem, ako to zabralo.
Nie kazdy to uznava, ale o tom je tato tema, ze kazdy ma iny nazor.

macka01
15. okt 2009

ženy ako sa píše v inej teme,proste svojích anjelov strážnych o pomoc nech vás ochrania pred tym zlom,aby ste uspešne mu čelili.uprimne ich proste a uvidíte 😅

emilyz
16. okt 2009

holky, co nove?
Ja som sa v kancli napila svatenej vody a prezehnala som aspon svoje miesto, kedze som prisla neskor a kolegyne uz boli tu...

potvorka88
autor
16. okt 2009

Ja som prišla s dobrou náladou do práce a stále sa ju snažím udržať a vidím, že tej mojej upírici sa to moc nepáči. Zazerá na mňa ako na vraha. Už len čakám čo zase vymyslí

macka01
16. okt 2009

nestracajte dobrú náladu,emilyz,veď keď kolegine odbehnú tak pokrop aj to jej miesto nenápadne

emilyz
16. okt 2009

macka: to vies, ze spravim. oni zvyknu chodit fajcit, tak to vyuzijem. No sedia tu aj ine, tak aby na mna nepozerali ako na blazna 😅
dnes je tu zatial klud.
a este som sa to rozhodla riesit aj inym sposobom v ramci firmy.
potvorka: Drzim palce a posielam pozitivnu naladu. Hlavne sa nezabudni usmievat!

potvorka88
autor
16. okt 2009

Emily ako to chceš riešiť? Daj tip.

Nebojte kolega ma zásobuje vtipmi a dobrou náladou, tak mi to snáď vydrží do večera 😉

sisa31
16. okt 2009

ahojPotvorka,prý pomáhá představit si zeď mezi vámi a říct si v myšlence,at se všechna tvá energie ode mě odrazí.Taky amulet není špatný,tričko nebo ponožka naruby a nedívat se jí přímo do očí,ale na kořen nosu.Nosim posvěcený křížek na krku a mám tak větší pocit ochrany nad sebou.

sisa31
16. okt 2009

tak jsem si to přečetla, až sem-nevěděla jsem,že je tu tolik příspěvků.Tak to je hrůza.Kolik má let???