Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

sarianah
4. mar 2009

habibi78
..nemyslela som tym ze Desmod podvadzal, ale stv-cka hlasovanim, porotou, porusili stanovene pravidla eurovizie a este dalsimi par vecami..staci si precitat na stranke stv ako ludia nadavaju.Desmod odstupil, kvoli tym "cachrom" v zakulisi..to som myslela na Desmod ze je obidvuhodne ze odstupili a ze dali ruky prec od takychto praktik..paci sa mi ze este existuju cestni ludia.. 😉

sarianah
4. mar 2009

titkovamiriam
..uplne s Tebou suhlasim..je to hanba, taketo fiasko po 10 rokoch 😖
..inak dneska ma STVcka dat nejake stanovisko co bude dalej ci bude 15, alebo 16 finalistov, ci sa vrati Cmoro alebo, nie, ale tusim sa uz pisalo ze sa nevrati, ze oni uz v case finale v moskve maju iny program, ale neviem, ved uvidime..

habibi78
4. mar 2009

saria, ahááááááááááá, tak to sme sa až teraz pochopili, prepáááááááááááááč.... 😵

sarianah
4. mar 2009

habibi78
..v pohodeeee 🙂

zuzitka
4. mar 2009

ked desmod odstupil, vlastne tym chcel uvolnit miesto pre cmorika /bol to tiez jeden z dovodov/

ale ja myslim, ze to cmorik neprijme, taktiez ma svoju hrdost .... ked ho nezvolili normalnou cestou, tak tam nepojde takto predsa ....

mne on nie je sympaticky ako clovek, ale muzikant je dobry 😎

leva
4. mar 2009

Cmorik sa zachoval uplne ako chudak,oduta papula,isty si bol vytazstvom,ked sa bere za takeho profesionala,tak by sa mal naucit ako sa chovat aj ked nieje vitazom,zduchol ako smradik,nepacilo sa mi to vobec.

zuzitka
4. mar 2009

no to sa aj mne zdalo, ze s tym viac menej ratal, ze postupi .... no pre mna to bolo tiez jasne, ze vyhra on .... a vidis to 😕 bol z toho trochu mimo .... postupne sa vytratil jak smrad 😀

aj by postupil, keby desmod nebol prehodeny do jeho skupiny a keby kamil s nelou nedali taku pecku 😀 😀
strasne sa mi pacila ta ich pjesnicka 😀

titkovamiriam
4. mar 2009

inak cele je to divne ked nemohol desmod vystupovat v prvom kole tak sa mal na to uplne vykaslat,ved bolo jasne ake budu reakcie.podla mna tam v nedelu ani cmorik nepride

zuzitka
4. mar 2009

ale nechapem, preco potom lucenic dal toho sama tomecka ..... 😕 😕 a toho chrenka .... akoze viac si to zasluzil cmoro ... ja myslim 😖

titkovamiriam
4. mar 2009

skoda ze som to nevidela ☹ ,ja teda nemusim ani jednoho no z tych troch asi cmoro v tej hudbe spravil najviac,tomecek mal trochu slavy s taslerom a chrenko ani som nevedela ze dalej spieva 😅

zuzitka
4. mar 2009

ja myslim, ze sa na to cmorik vykasle 😝

leva
4. mar 2009

ja davam 90percent ze to cmoro zobere 😀 a ked nie tak klobuk dole.

habibi78
4. mar 2009

no, práve mi volal brat, včera bol v Nitre za Kulym...robia spolu nejaký biznis... takže Kuly potvrdil že Sindlerka spievala na plný plejbek, ako jediná....STV sa k ničomu nevyjadruje, lebo Záhradník má hore ešte stále trochu vplyv.... no a celé je to robené tak, aby sa ona dostala do Moskvy.... preto aj porota vyberá ako divokú kartu spevákov ktorí jej nemôžu velmi konkurovať...
Desmod má vraj svoju hrdosť, vadí im, že ich v novinách titulujú ako podvodníkov, majú za sebou nejakú historiu a dobré meno, nechcú si ho účasťou v tejto súťaži kaziť...každý mal vraj možnosť spievať na odposluch, využilo to len pár skupín... držia palce Cmorikovi, prekvapilo ich, že nedostal divokú kartu....
no a Kulymu aj vadí, že sa píšu kraviny o nom a tej mladej speváčke, všetci čo ho poznáme sme už na Silvestra vedeli, že sa rozvedú.... nechceli len synovi kaziť sviatky.... takže tá mladá s tým nič nemá....
toť vsjo....

sarianah
4. mar 2009

ked sa desmod nemohol zucastnit prveho kola, tak dalej uz vystupovat nechcel, ale stv mu este drzala miesto, ktovie preco..ked Berkyova neprisla tak jej miesto dali hned Hatalovej..zaujimave..

..a preco nominovali tomecka?..asi preto ze je v porote Palonder a ten uci tomecka spievat, tak si ho tam natlacil..preco chrenka, to netusim, lebo nejak zvlast vyrazny a zapamatatelny prejav tam nebol..tak toho si tam tiez niekto natlacil..
..a cmora chceli jasne odstavit, lebo zrejme tam nemal nikoho kto by ho tam natlacil..

zuzitka
4. mar 2009

habibi .... takze sindlerka pojde do moskvy? uvidime....

cmorik ma snad svoju hrdost a nevrhne sa po tom, ako pes po kosti 😠 ked ho nechceli normalnou cestou, nebude predsa brat miesto, co mu uvolnia 😕 😕

sarianah
4. mar 2009

habibi78
..fiiiha, zaujimave infosky..
..to o Sindlerke mi bolo hned jasne, lebo ked davali este rekapitulaciu, tak bolo ticho jak v kostole ked dospievala, nikto netlieskal, nepiskal, nic a zrazu ze postupuje.. Ked sa rozisla so Zahradnikom, tak o nej tusim rok alebo kolko nebolo vobec pocut, teraz sa dali zas dokopy a je snad na kazdej akcii..
..cely dopravny podnik ma urcite nariadene komu maju posielat hlasy v eurovizii, ked je tam Zahradnik predseda predstavenstva.. 😀

habibi78
4. mar 2009

STV držala Desmodu miesto, lebo vedeli, že Desmod zvýši sledovanosť.... a Desmod mali urobenú zmluvu tak, že nemohli zo súťaže odstúpiť...

sarianah
4. mar 2009

habibi78
..ale nakoniec odstupili, to je ako mozne..

zuzitka
4. mar 2009

to uz fakt je vsetko manipulacia ..... furt tomu nechcem verit, ale je to tak ☹ ☹

treba to brat ako zabavu 😝

habibi78
4. mar 2009

pretože Kuly udal zdravotné dôvody, preto.....

zuzitka
4. mar 2009

odstupili nakoniec.... ale odspievali, to bolo hlavne, na to sa asi ludia tesili .... a teraz budu znova pozerat, lebo sa to zamotalo 😀 😀

habibi78
4. mar 2009

ked trebalo zvýšiť sledovanosť, vtedy im odstup nepovolili....teraz, ked je už finále, tak áno...no a Sindlerke odpadol další konkurent.... dobrá taktika zo strany STV....

zuzitka
4. mar 2009

habibi ... to co pises, ma logiku 😎

no fakt som zvedava, jak to dopadne ..... a co ten cmorik ..... 😕

habibi78
4. mar 2009

zuzi, tiež ked som to počula, tak som si začala dávať veci dokopy.... hnus..... 😝

zuzitka
4. mar 2009

co spievala sindlerka? to som prave nekukala .... a to preco ju tam chcu poslat? akoze ona to tam ma vyhrat? 😕

sarianah
4. mar 2009

..sranda jak Sindlerku dali aj do takeho kola kde nemala nijaku konkurenciu, tak ked vyhrala, tak si ludia aj tak povedali, ved tam nikto iny nebol tak co..a uz sa to pomaly zamotavalo...

zuzitka
4. mar 2009

a co spievala?

biela
4. mar 2009

http://www.topky.sk/se/100342/-Eurovizia/

to hlasovanie na tejto stránke je dosť o ničom. dosť by ma zaujímalo, kto posiela sindlerovej hlasy. nepoznám nikoho, komu by sa páčila.

biela
4. mar 2009

zuzitka, "krídla, dve splašené krídla" či ako 😀

titkovamiriam
4. mar 2009

sindlerka bola rano aj v radiu expres niak ju preferuju 😝 😝 😝 aj tie jej,,kridla,,