Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

erikasadek
25. máj 2010

cim chcem len povedat ze boli krajiny ktore uz postupili a tak v telke nic neslo ... a nehlasovali ludia...
teda za francuzsko mozem povadt ani jedne kanal dnes nedaval prenos... 😖

emjee
25. máj 2010

gabikasz mohli sme hlasovat, ale za seba nemoze nikto hlasovat, no v pripade tych krajin co som napisala, oni si navzajom posielaju hlasy uz roky - uvidis aj vo finale, srbi poslu aspon 8 bodov bosniakom a naopak, ... proste s nami nema kto drzat, tento rok tam nie su ani cesi, madari (aj keby boli, asi by ich supli do ineho semifinale, len aby nemohli hlasovat pre nas - oni sa snazia rozdelit tie skupiny spravodlivo, aby si susedia nemohli nadrzat, no ale napr. balkancov je vela a drzia furt spolu - aspon v eurovizii 😅 )

emjee
25. máj 2010

erika viem, ze minuly rok v nasom semifinale mohli hlasovat tusim spanieli a este niekto z tych priamo postupujucich krajin, tie ostatne priamo postupujuce hlasovali v druhom semifinale, mozno je to aj tento rok tak a francuzsko bude moct hlasovat az vo stvrtok 😅

erikasadek
25. máj 2010

chces vediet pravdu som znechutena, naozaj ..
teraz budem drzat francuzom , paci s ami ich piesen.. typicka letna bomba, aspon nieco dobre... 😅
je mi to fakt luto...
a je to nespravodlive naozaj a verim ze budu kriticke ohlasy..

linette
25. máj 2010

babulky neviem ci ste zachytili ale kristinina anjelickarka zmenila slova .. ktovie o com spievala .. 😕
pritom pekna pesnicka slovenska aj tancovala, pekne kostymi .. nechapem 😕 🙄 ☹

erika to je veru velmi nespravodlive, ze to v tv nedavali 😕

erikasadek
25. máj 2010

kopirujem priamos fb.. ich ofiacialna stranka;;

ohlasy
Mario Makarević Slovakia was one of my favourites too, but the performance tonight was honestly not worth it. But I'm sorry for Poland and Finland, I think they did great.

Cristel Kalve Slovakkia should have got in ...shame... but really people - Latvia couldn't sing.....no voice what so ever..

Josh Smith Don't like Russia song I want slovakia

Jessica Yuknoit Finland, Poland, Slovakia, FYR Macedonia deserved to go in final ...

Love Sezen slovakia was still the best, despite an average performance. i am very disappointed :(

Kalia Sotiriou GREECE!!!!!!!THE BEST SONG!!!AND TRADITIONAL MUSIC,AND DANCING!!!ICELAND SO AWESOME..IS IT APPEARANCE??TELL ME..AND THE MUSIC IS SO MONOTONE..MY GOD..AND RUSSIA AND BELARUS AND BOSNIA,THE WORST!!!!!!!!!!!SLOVAKIA WAS BETTER!!EVERYONE IN EUROPE VOTE FOR GREECE!!!PLEASE..YOU WILL HAVE THE BEST TIME OF YOUR LIFE..SUMMER IN GREECE...YOU WILL NOT REGRET IT!!OPA:P:P:P

Valentín Núñez I'm so sorry por Poland and Slovakia

:(

erikasadek
25. máj 2010

Gareth Creighton WTF..!! Am sorry but Russia, Belarus and Bosnia SHOULD NOT BE IN THE FINAL..!! what happened to Finland, Slovakia and Malta..????
Před 13 minutami · Nahlásit

Emma Burnett I can't believe Slovakia isn't through and russia,belarus,portugal and bosnia are. Well no matter who wins Slovakia will always be my winner.

Giovanni Passarelli I would've loved to have Slovakia instead of Russia and Estonia instead of Serbia..

Darren Bertram The voting never ceases to amaze me! How Malta or Poland did not get through - nor the lovely Miss Latvia or Miss Slovakia nor the brilliant Finland. And OMG, Serbia???

Yanis Brikmanis My List*Score 1-10. 1 being the worst and 10 the Best
My Finalists- *Iceland 10, Albania 10,-Malta 9,-Belarus 9,-Greece 8,-Macedonia 8,-Finland 8,-Latvia 8,-Moldova 7, -Belgium 7 *The Rest-Portugal 7,-Bosnia and Herzegovina 7,-Slovakia 7,Poland 7,-Estonia 6,-Serbia 6,-Russia 5. The real finalists are – Iceland, Albania, Greece, Belarus, Moldova,

Andrej Meglič WTF? Greece, Serbia ??? NO WAY!!! Slovakia and Poland should qualify!!!! (+ maybe finland). I am so damn angry! I bet the whole contest is directed by politition or. Europe gone crazy!! :@

no atakych je vela.. takze nie len my sme sklamani ale aj ini.... 😠

emjee
25. máj 2010

kks som taka rozcarovana (akoze nie zeby som to necakala 😀 ), ale aj keby sme hned nepostupili my, boli tam ovela lepsie veci ako srbsko, bosna, albansko 😝
naviem naco su dobre tieto semifinale, nech z toho spravia jeden dlhy 5 hodinovy finalovy vecer a bude zabava a show a bude to spravodlive meranie sil, lebo takto ak nemas x dobrych susedov nemas sancu na finale, nehovoriac o tych priamo postupujucich krajinach (sorry ale to akokeby greci povedali, ze tak vazeni a mili olympijske hry su nas vymysel a odteraz my budeme mat zastupenie v kazdych hrach bez plnenia nejakych limitov)

emjee
25. máj 2010

a inak je to hlavne o politike nie o spievani, to viem uz davno 😅

erikasadek
25. máj 2010

emjee ved to ze to dnes bolo skor politicke.
inak predstav si zeby vyhrali greci.. hypoteticky... kto to zaplati znova sa vsetci poskladame aby oni mohli robit tuto sou.. 😀 😠
ved to by uz nepreslo. 😠

erikasadek
25. máj 2010

aha dalsia
Juanma Ruiz Please replace Slovakia for Russia in the final... Russia was crap and Slovakia deserved a place in the final.

emjee
25. máj 2010

trosku odbocim - ten komentator na stv stal za ... 😀
napr. po ruskej pesnicke zahlasil nieco v zmysle: "ja som si myslel, ze on drzi text pesnicky a on drzi nejaky divny obrazok (pritom ten obrazok - na ktorom bola kresba zeny - ukazali, ked spieval "looking at your photo")
alebo "fini su favoriti, neposielajte im hlas"

erikasadek
25. máj 2010

sila.. 😀 skoda ze som nevidela cez nasu telku a skoda ze som v zahranici a nemohla som hlasovat. 😒

iguska
25. máj 2010

postupujuci veru bieda 😒

bellada
26. máj 2010

no veru som sklamana, ani nie z toho ze Kristina nepostupila (sa dalo cakat) ale z toho ze postupili ti co by som ani v najmensom nepovedala, ze nato maju ☹ Srbsko bola bieda, ani Belgican sa mi nepacil...bolo ich tam viac takych, celkovo slabsia uroven ako minuly rok...uvidime co dalsie kolo....

maca793
26. máj 2010

no to vážne? som sklamaná, koniec som nevidela, išla som so sníčkov. no to už pozerať ani nebudem. 😢
ale čo som videla, nič moc, rus bol od veci, aj fíni, atd.

zuzulask
26. máj 2010

ja som nekukala.......ale pustila som si to dnes cez net....ale veľmi sa mi nepáčilo to vylepšenie Kristíny, keď spievala najkrajšie stromy sú na Horehroní.......v slove Horehroní to trochu prehnala s tým rrrrrr.....asi chcela aby to bolo ľúbozvučnejšie, ale nevydalo....

jazminn
26. máj 2010

a kde sa to dá na nete pozrieť...?

zuzulask
26. máj 2010

teda " keď sa slnko skloní na Horehroní.." ..prepáčte....

http://www.topky.sk/cl/100466/733742/VIDEO-Obro...

majina.b
26. máj 2010

http://www.eurovision.tv/page/home
http://medialne.etrend.sk/televizia-spravy/aj-s...

aj ja som sklamaná, že nepostupila..... je to všetko o spolupatričnosti národov či ruských alebo na balkane

erikasadek
26. máj 2010

http://fans-of-eurovision.over-blog.com/article...

toto je oficialna stranak fan eurovision.. fr...
pod jej videom kristiny , je toto
Commentaire "Fan Of Eurovision" : Ma seule grosse déception, la non qualification de Kristina !
comentar fan of eurovision: moja jedine velke sklamanie non kvalifiakacie kristina;.
na vela strankach nachadzam ci anglickych ci fr , aby vymenili rusko za slovensko nikto nechpe preco je tam rusko.......

a hlavne cakaju kedy zverejnia uplne vysledky hlasovania aby vedeli presne ktpo nedal sancu slovensku s poroty.. pritomnej;.

v bookmakri , dali , slovensko ako 5 favorita na vitaza minuly rok bolo hlavny finsko a aj vyhrali takze toho roku zmenili pravidla, a aj to vidno uz to nie je kao to bolo.. vele ludi sa stazuje ze odkedy je otvoreny vychodny blok je to len fraska. a nic viac jedna druhej krajine drzi..

lussy23
26. máj 2010

škoda, že nepsotúpila. Odkiaľ bo lten čo speival šiesty?

erikasadek
26. máj 2010

6 bollo lotyssko... 😉

erikasadek
26. máj 2010

1. Belgique (378)
17%
2. Portugal (275)
12%
3. Serbie (274)
12%
4. Islande (203)
9%
5. Grèce (190)
8%
6. Slovaquie (164)
7%
7. Albanie (141)
6%
8. Russie (120)
5%
9. Moldavie (100)
4%
10. Finlande (68)
3%
11. Biélorussie (60)
2%
12. Pologne (60)
2%
13. Bosnie-Herzégovine (58)
2%
14. Lettonie (24)
1%
15. Estonie (23)
1%
16. Malte (22)
1%
17. FYR Macédoine (16)
0%
Total Votants : 2176

hlasy francuzskej staanke.. akoby dopadlo slovensko , ak by sa volilo aj s inych statov.... s 2176 ludi tu volilo... en ako priklad;.

bellada
26. máj 2010

no tak ja to uz vobec nechapem 😨
a ten Srb bol uplne hrozny, to ako mohol za neho niekto hlasovat?
velmi slaba uroven celeho, to som teraz fakt zvedava kto to cele vyhra 😕

erikasadek
26. máj 2010

@bellada greci a budu plakat ako to zaplatia// 😀 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bellada
26. máj 2010

@erikasadek tak presne na tomto sme sa s manzelom vcera vecer smiali, ze aby to tak nedopadlo 😀 ale keby sa prihodilo take stastie Slovensku tiez neviem ako by sme to zvladli, ved mi ani taku velku halu nemame a kopu dasich veci.... 😀 ale na stastie sa uz nemusime strachovat 😎

maca793
26. máj 2010

tak to sa nemusíme, už je dosť aj toho, že budúci rok tu máme MS v hokeji. tak to by boli len dalšie investície.

adrioska
26. máj 2010

No baby, ja som tiez strasne strasne nastvana! 😠 😠 😠 No uz naozaj neviem koho alebo aku pesnicku by sme tam mali poslat, aby postupila aspon do finale... ☹ Neskutocne, ake pesnicky postupili. Minuly rok aj Pociskova s Mikulcikom boli dobri (aj ked ich nemam rada), no a tento rok som uplne verila, ze sa tam dostaneme a nic. Ved Horehronie je krasna pesnicka( aj ked uz trochu obohrata, kedze v radiach dost fici), ale aj tak, su tam ludove motivy, Kristina je pekna zena, tancoval jei tam svetoznamy SLUK, no ja uz naozaj neviem, co este by sme mali...Namiesto toho postupili trapne disko house hity.Uz to ani nemam chut pozerat... 😖 Asi by sme sa uz ani nemali snazit buduce roky, ved naco, cele je to o politike a o peniazoch, aj Cesi a Madari to vzdali,nech si teda robia Euroviziu ekonomicke mocnosti spolu s Rusmi a Balkanom 😝 ...uplne som z toho sklamana, ze este aj v sprostej Eurovizii nemame sancu. A to, co spominala Emjee, ze by nemali robit semifinale,ale jeden celovecerny program, s tym suhlasim, tak to byvavalo kedysi, ved takto naozaj mnohe staty nemaju sancu ani postupit, nieto este vyhrat.. A ani nesrandujte s tym, ze to vyhraju Greci a budeme sa im skladat na organizaciu sutaze, lebo aky je osud nevyspytatelny, tak k tomu naozaj dojde, a to si uz asi hodim z 8. poschodia... 😝 😀 😀 😀 😠 😠 😠