Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

jancia
27. feb 2009

hej tusim ano, ale ja som to nesledovala

barborenka
27. feb 2009

baby a Desmod tam bol dnes ci este nie?

majcik
27. feb 2009

Zatial Desmod nebol, ktovie, ako to s nimi vymyslia ...

jancia
27. feb 2009

no hej, s Desmodom dobry tah, bo vsetci su na nich zvedaviiii 😎

barborenka
27. feb 2009

tak dufam ze aspon oni nesklamu 😉

majcik
27. feb 2009

Ak budu mat dobru pesnicku, tak si myslim, ze oni by si zasluzili ist do Moskvy reprezentovat ... su fajna kapela.

barborenka
27. feb 2009

presne aj moj nazor ale nakoniec to mozno dopadne uplne inak lebo vacsinou to tak byva

katja78
27. feb 2009

Janais určite nebola v superstar, toto je z jej tvorby:

https://www.youtube.com/watch?v=qrvT4W-1Prs

mne osobne sa páči tento štýl, hlavne ak interpret vie spievať a oceňujem, ak nie je afektovaný.
A je veľmi sympatické, že Janka má svojich skalných, hlavne z radov študentov, ktorí sms-kovali odušu.

A druhou celkom obľúbenou je Mária Čírová.

mracik
28. feb 2009

katja, túto pesničku počúvam doma od rána do večera, Matej mi ju vyspevuje, je fakt krásna
škoda, že taram ta rej je pomerne nevýrazná pieseň, aj keď pekná, ale nechytí na prvé počutie...

polarka
28. feb 2009

katja78 - vedz ,ze si mi po dlhej dobe urobila krajsie ranko,vdaka linku na pesnicku,kt.mi dodala potrebnu silu...dakujem 😉

aj to spracovanie chyti romantika za srdce...nic silene...pozitivne...pokojne...prirodzene...to sa uz dlho nevidelo!

hned by som to stiahla do mobilu a vsade kde sa len da...skoda,ze som technicky antitalent
pekny den vsetkym

http://www.topky.sk/cl/100343/404853/

katja78
28. feb 2009

To sa teším, kočky, že máme podobný vkus 🙂

http://www.janais.sk/

Tiež som o Janais donedávna nič nevedela a šokovalo ma, že taká dobrá speváčka a autorka akoby "spadla z neba". Držím jej palce, aj keby sa nedostala v tejto súťaži ďalej, aby potešovala svojou hudbou a príjemným prejavom čo najviac ľudí.

alon111
28. feb 2009

jediny ktory by mal sancu a ukazal ze slovensko ma aj dobreho spevaka je miro zbirka.ten neviem ci tam vobec je. je to stara klasika a uz keby nevyhral aspon by nam tam neurobil hambu

ewwe
28. feb 2009

jaj vcera ma zasa boleli usi, noc a den strasne falosne, mne sa ten zašo celkom pacil, s ohladom na vcerajsiu ponuku,

ked ste spominali huslistky hej je to nieco ine, ale spievali strasne falosne

tiez by ma zaujimalo preco nesutazila Sklovska, aspon ma poriadny hlas to vysvetlenie bolo divne

aj tak to bude hanba, potrebujeme nieco co zaujme na prve pocutie a aby spevak mal dobry hlas, lebo vcera bolo malokoho pocut cez hudbu, maju hlasy ako ... 😠

polarka
28. feb 2009

🙂 katja78 - dakujem za link na stranku janais - opat potesil - zelam Ti vela stastia vo finale pri prichode na svet Vasho 2 dietatka!
"Posli to dalej" film...kruh dobra...kiez by bolo viac ludi,co siria dobro a optimizmus v tomto komplikovanom svete...
vrucna vdaka ,
dnes si velmi prevelmi potesila niekoho neznameho a ten potesil linkom dalej inych...pekny vecer! 😉

majcik
28. feb 2009

Jeeej, som rada, ze je Vas tu viacej, ktorym sa pacila Janais. Poznam aj ten jej klip a pesnicku.

maca793
28. feb 2009

nič moc okukané tváre nič nové pod slnkom 😝

katja78
28. feb 2009

Pozerala som, kto a čo bude spievať zajtra.

Mám 2 typy na postup -
1.) samozrejme Desmod,
a neverila by som, že to napíšem:
2.) Nela Pocisková s Kamilom Mikulčíkom. To dievča má neuveriteľný talent na spev, veľmi vyzretý hlasový prejav. A keďže má bohaté skúsenosti (na svoj vek) aj s herectvom a vystupovaním pred divákmi, snáď tú pesničku - Leť tmou, zaspieva obstojne. Držím palec.

maca793
28. feb 2009

ale musím sa priznať aj keď je to ako superstar a moc to nemusím, tak si to zajtra kuknem 😉

ness
28. feb 2009

to urobili nejaku sutaz pre superstaristov, ci co ?? to je trapne, ako su v kazdom kole nastrkani, falosni, trapni a ubohi, to nas ma reprezentovat ?
a ta schindlerova ze vyznanie, to bol ako vtip ?
v tomto poslednom kole by som troch nevybrala ani keby som si zapchala obe usi,
ach jaj

nika251
1. mar 2009

Ahojte Nesledujem ale ani nemusim aby som si predstavila aky hudobny prejav prevlada 😀 . Na 100% suhlasim s Diddi. Slovenska hudba- vsetko na jedno kopyto- sama depresia a filozocke uvahy. No hroza. 😝

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewwe
1. mar 2009

majdzy to ma byt pesnicka nova a este nepublikovana ci nejak tak

majcik
1. mar 2009

Sledujete?

Dnes je tam dost zaujimavych spevakov - Cmorik, Desmod, Kamil a Nela ... no som zvedava, ze kto postupi ... trooosicku ma sklamal Peto Cmorik, ta pesnicka nebola taka podmaniva ako napriklad Dazd ... aspon pre mna. Dufam, ze dnes poroda posunie niekoho schopneho .... takych onicom je tam uz dost.

monkula
1. mar 2009

nepozerám, synátor okukuje Angelinu, no, z Cmoríka mám vyrážky, špaťák škaredý 😝

bubadlo27
1. mar 2009

ahojte, ja dnes nepozeram, z toho isteo dovodu ako monkula, ale u mna je to MM 😉

ale aj tak mam z toho celeho divny pocit a myslim, ze tu ani nemame takeho spevaka, cku, resp.kapelu, co by nas mohla ist reprezentovat do Moskvy 😕

majcik
1. mar 2009

Som velmi zvedava na Desmod, ten pojde asi posledny, to si pozrite, baby.

lekno
1. mar 2009

No tak Natália Hatalová ma príjemne prekvapila a asi je zatiaľ prvá, ktorá sa mi v "našej" Eurovízii páčila. (Teda spevom) 😉

majcik
1. mar 2009

Meno Natalia Hatalova som pocula prvykrat dnes ... poznate ju niekto?

lul
1. mar 2009

ahojte, mozem sa k vam pridat?