Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

majcik
1. mar 2009

No uz nech to povedia, chcem ist spaaaat. 😵

bubadlo27
1. mar 2009

na Chemickej 😉 STU FCHPT , a vtedy to bola katedra Papiera dreva a celulozy, teraz uz neviem ako sa vola 😉

lekno
1. mar 2009

Majcík, ja taky tak 😀

jancia
1. mar 2009

Natalia H. bola v Superstar 3 😉

Smahel chodil so mnopu na zakladku, ale nie do triedy, ma brata dvojicku a ked sme raz boli na skolskom vylete, nasprejoval ma niecim do oci 😠 ale uz neviem ktory z nich to bol 😝

bubadlo27
1. mar 2009

tak postupi Nela s Kamilom a Desmod a od poroty Natalia 😉
aj minule mu vysiel tip na porotu 😉

katja78
1. mar 2009

Majcik - suprové fotky máte s Paťkom 😀
A vy ste hudobníci v rodine? Dobrú značku piana máte 😉

majcik
1. mar 2009

Jancia - dostala sa ta Natalia aj do finale? Nejako si ju nepamatam ... ale ja som 3-ku uz velmi nesledovala.

mukky
1. mar 2009

ja nemusim skoro nikoho tam 😀 ale Nela spieva pekne,i ked som ju pocula v ukazkach z muzikalu.A k cmorikoci...7 rokov mal vazny vztah,chystali pomaly tusim svadbu,a stal sa superstaristom a zrazu ma novu frajerku...mna taketo veci potom odradzaju a nie som objektivna,ale to myslim ze asi kazdy to ma tak...ak sa nieco o niekom negativne dozvie,ale v superstar sa mi hlasovo z chlapcov pacil najviac

katja78
1. mar 2009

Pyco ide naťahovať 😖

majcik
1. mar 2009

Mukky - to mas skoro ako s Miss-kami.

Cmorik je podla mna fajn spevak, ale dnesna pesnicka ma az tak neoslovila ...

mukky
1. mar 2009

Ten chrenko nepribra lnejak?

majcik
1. mar 2009

Ta Natalia sa inac dost podoba na Vierku Berkyovu, nie? V prvom momente som si myslela, ze je to Vierka.

katja78
1. mar 2009

Mukky - mi toto tiež vadí na cmorovi, že počúva, čo mu poradil Habera, aby sa nehrnul do vážnych vzťahov. Tak si chlapec užíva každú sezónu s inou holkou, ja viem už o druhej, t.č. chodí s Dankou Bartekovou, ktorá na Pekinkskej olympiáde vybojovala striebro

mukky
1. mar 2009

Ale fesak je ten s kuceravymi vlasmi 🙂 😀

majcik
1. mar 2009

Ja viem len o tejto Cmorovej frajerke - Bartekovej... ale nejako specialne to fakt nesledujem. Mne sa paci jeho ponimanie hudby, napriklad aj ked hral na klaviri a tak.

mukky
1. mar 2009

majcik to sa aj mne pacilo ako hral a spieval.a aj hlas kulyho sa mi paci,co mi skace hore furt toten nutrilon???To daco nove dnes?? 😀 Ja vychodnarka,slova si nevsimajce 😀 😀

bubadlo27
1. mar 2009

iank sa mi vsetci dnes zdaju nejaki glbati 😀 😀 😀 😀

mukky
1. mar 2009

duet asi vyhra...ne duel ako som napisala 😀 😎 🤐

majcik
1. mar 2009

Takze cmoro nejde ... zatim

katja78
1. mar 2009

huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá, Cmoro je tretíííííííííííííííííííííííííííííííííí

bubadlo27
1. mar 2009

tak toto zatial vyslo 😉 este ta natalia a kupim si gulu 🙂

majcik
1. mar 2009

Ti dvaja ostali nejaki smutni, nezda sa Vam?

mukky
1. mar 2009

akiiiiiiiiiiiiiiiiiii? 😀 buba..

katja78
1. mar 2009

ja tipujem tie Hrušky so smolou

majcik
1. mar 2009

Ja som takaaaa zvedava, koho posle porota

mukky
1. mar 2009

Kuly schudol

majcik
1. mar 2009

Tak si znova vypocujeme Kamila a Nelu ... inac Kamil ma riadne sexi hlboky hlas, ked rozprava, jooooj ... to sa mi paci.

mukky
1. mar 2009

tak a som spokojna,inac je mi to suma fuk.. 😀

liliandax
1. mar 2009

aj moj tip je Smola s hruskami 🙂

mukky
1. mar 2009

ja som pribrala 😢