Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

jancia
1. mar 2009

Samo Tomecek bolo teda prekvapco... ale budis... finale si asi kuknem, ajk zase nebude Lara Croft 😅
bruuuuuuuuuuu

zuzka1.
1. mar 2009

to postupili 4???
desmod, chrenko ,tomecek a mikulcik????
nejako moc, nie?

jancia
1. mar 2009

Tomecek bol tajny tip predsedy poroty zo vsetkych doterajsich kol 😉

ness
1. mar 2009

skoda laco mohol vybrat lepsie
kamil s nelou boli fajn az na tie uskriekane neline vysky a skoda, ze natalia nepsievala namiesto lucii

zuzitka
1. mar 2009

ja som happy z nely a z kamila 😵 on mi bol sympaticky uz v elane 😎 😎

a tipovala som, ze da porota cmorika 😕

sarianah
1. mar 2009

tiez nechapem ze nedala porota cmorika 😕

titkovamiriam
2. mar 2009

poslednu som nevidela no mne sa najviac pacila z toho co som videla Cirova,a fanny feloow-no ty nepostupili dalej

ewwe
2. mar 2009

tak viete ako by som to dala ja? spieval by kuly a Nela spolu tu pesnicku co spievala nela
a tu luciu by som dala k tomu, neviem ako sa vola co spieval s nelou

inak aj mne uz neskutocne lezie na nervy ta pesnicka Vyrobena pre mna, desmod by sa mohol vratit k tvrdsiemu spevu ako za starých cias 😉

chvala ze cmoro nepostupil 😝

titkovamiriam
2. mar 2009

nemusel postupit ziadny superstarista 😝 -ja aj bezdeda 😝

zuzkafuny
2. mar 2009

hm... neviem prečo väčšina tých spevákov/speváčok spieva len také lalalala takmer na jedno kopyto 😖
Podľa mňa by sa tam pýtalo niečo živšie... mne sa napr.: páčili Smola a Hrušky...

zuzkafuny
2. mar 2009

A to budú spievať už len tie pesničky čo spievali...???
Či si môžu ešte aj inú vybrať..???

angelik
2. mar 2009

asi len tie, pretoze to je autorska sutaz, teda postupuje skladba

mirela
2. mar 2009

ja som rada, ze postupil aj Tomecek 😉

angelik
2. mar 2009

mne sa nepacilo, ze kola boli nevyrovnane
v prvom sa mi nepacil nik, v druhom zas viac ako mohli postupit, neviem, kto robil vyber

a z toho predtym sa mi najviac pacili anny feloow (aj hlas som poslala) a nepostupili :(

vcera ma asi najviac zaujal mikulcik, no tie partnerkine vysky... snad vo finale budu lepsi

a keby boli desmod v prvom, cmoro by postupil

a tesim sa, ze postupil tomecek 🙂

alon111
2. mar 2009

nic ma viac nepotesilo ako to ze cmorik nepostupil.od prvej chvile este v super star bol nechutny 😝na to ze sa prezentoval ako roker tak tie jeho takzvane hity boli ako od opatovskeho .mozu si podat ruku.uz mi je jedno kto vyhra aj tak dieru do sveta ani jeden neurobi.posli me tam matelka o ma zo vsetkych najvacsie sance 😉

biela
2. mar 2009

mne sa včera najviac páčili desmod a kamil s nelou, to bolo úžasné, tá lucia nováková spievala miestami troška falošne. aj jej výzor sa mi zdá taký nesympatický, neviem, je to mladá kočka, pekná aj pekne spieva a zametala rukami, neviem, na koho sa hrala, to bolo pre mňa trošku moc... 🙂 ináč pesnička je krásna, keď ju počúvam z netu, no keď som ju videla naživo, odradil ma prejav slečny lucie. kuly bol super ako vždy... má krásny hlas.

mišo chrenko spieval pekne,som bola mimo, že cmorika nenominovali, ja ho moc nemusím, no mi ho bolo ľúto, ako tam stál smutný ako puk ☹ 😎

ja by som ešte poslala ďalej smola a hrušky. 🙂

sranda
2. mar 2009

ja zabrdnem na temu Martina Sindlerka, na jej hlasovy potencial som cakala nieco komplikovanejsie.... J. Lehotsky mohol nieco ine vymysliet nielen dokola o kridlach a to bolo vsjo. ale ma este sancu vo finale, dufam, ze prekvapi.

a nele pocisk veeeelmi fandim, ma pred sebou skvelu buducnost, je skratka univerzalna, Kuly je fajn ale ma uz dost oceneni, tak trosku pokory by nezaskodilo, aj ked je teraz desmodmania.....

angelik
2. mar 2009

sindlerka ma fajn hlasovy potencial (a na superstar som jej fandila), len ho akosi nevie predat, neviem, nejak mi chybaju tie zimomriavky, ci co

a nelu som videla a pocula prvy krat... kto je to?

sranda
2. mar 2009

angelik, mozno by ho aj predala, keby niekto pre nu napisal hit ako vysity. Nela hra v ordinacii....... nepoznas ci nepozeras??? 😉

cat
2. mar 2009

Nelu som videla a pocula prvy krat asi pred 2-3 rokmi v divadle na premiere muzikalu Neberte nam princeznu. uz vtedy mi bolo jasne,ze je to uzasny talent, skor v Ordinacii nema co hladat,je jej tam skoda.

luciar79
3. mar 2009

Ja som zachytila len pár pesničiek ani jedna teda nestálo za to. Všetky zneli akosi falošne a na svetovom finále podľa mňa nemá šancu uspieť žiadna. Ani slávny Desmond. Chýbajú tomu gule.... Ak ste videli milých víťazov tak viete čo myslím. Určite by pomohol aj anglický text....podľa mňa by tam mala šancu Knechtova s Môj bože. Z tej pesničky idú zimomriavky 🙂

deborah1
3. mar 2009

Tá Zuzana Haasová,to je Bambulka,či jej sestra?No podľa mňa spievala biedne a falošne,deti zo ZUŠ sú lepšie.By som sa hanbila na jej mieste ísť do takejto súťaže..

angelik
3. mar 2009

tak pesnicka moj boze sa mi vobec nepaci, podla mna ani knechtova nema bohvieaky hlas

a s tym, ze tie pesnicky su dost fadne asi suhlasim... mozno ked zapracuju na ich podani snad... ale vyhra sotva

ewwe
3. mar 2009

baby snad si nemyslite, ze mame nejaku sancu vyhrat v moskve?????? ani minimalnu 😀 😀 😀

titkovamiriam
3. mar 2009

bebi jej segra,strasne zlata baba a jej ten muz 😀 co hra v kapele 🙂

mukky
3. mar 2009

titko poznas ju osobne...niekedy bola dost silna,ma dcerku nie?A ma vraj cukrovku,to mi je luto ☹ ☹

titkovamiriam
3. mar 2009

poznam ju osobne dost casto chodila nakupovat a ta ich skupina nam hrala na jednom firemnom podujati-dietatko ma a ci ma cukrovku to neviem 😅

zuzitka
3. mar 2009

bambulka bola monika haasova, ze?

mexx
3. mar 2009

Bambulky boli obidve. 😉 A cukrovku mu, hovorila o tom viackrat aj v telke. 🙂 Mne je velmi sympaticka, akurat taku hudbu az tak velmi nemusim... Ale pacil sa mi jej uces, aj ked len z niektorych uhlov... 😉

akejka
3. mar 2009

mne sa páči Desmod. Aj tá nová skladba s Luciou Kolárovou - nesklamali ma. Aj moja dcéra miluje Desmod, kvôli nemu pozeráva eurovíziu.