Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

diddi
27. feb 2009

dalsia superstar...ziadna charizma...ani pesnicky...len tazke psychologicke rozmyslania s este tazsou melódiou...staci porovnat so zostrihmi vitazov

alon111
27. feb 2009

lenny22 ti si tu rozbehol televizny program.tak ti aj tu prispejem.nepaci sa mi stacilo urobit len anketu ako je na TOM aby si ludia vybrali par interpretov a ty nech sa uz pobiju o nasu priazen.je tam kazdy uz mi tam chyba len matelko a kuko z podte s nami.ale to je len moj nazor

ewwe
27. feb 2009

ja mam taky nazor ze zatial katastrofa, samí superstarista, hudba moze byt ale len pokým neotvoria usta a zacnu skriekat spevaci, to bude hanba, takto reprezentovat nasu krajinu, preco tam nespieva viac normalnych umelcov kt. maju poriadne hlasy, ze vedia vytiahnut aj nejaky ton?????????????????????? 🙄 🙄 🙄

garry55
27. feb 2009

souhlasim s diskusemi. ja sem lennyho bracha, ktery bydli tady v cechach. Podle mne je tiez eurovizie jen sami superstarista.

maruschka
27. feb 2009

Eurovízia-tráááápne slovenské hviezdičky, ktoré ešte nič nedokázali a predajné čísla majú len kvôli tomu, že majú CDčka za 49,- vo výpredajoch.. 😝 😝 😝 Prepadák 🙄

bibinka
27. feb 2009

ked som tam videla Bezdedu, prišlo mi zle.....a normálne, že ho nemci a gréci žerú....to nechápem, takú trapošinu nevýraznú 😝
teraz už viem, prečo to Kirschnerka odmietla 😎

nnikka
27. feb 2009

tie nominacie poroty su strasny trapas - robo opatovsky je fajn ked ho len pocujem ale vidiet ho to nie je vobec typ pre euroviziu,

vsetko su to len take radiove hity na 1 pocutie a dost

nnikka
27. feb 2009

a strasne ma sklamali aj Komajota - onicom pesnicka

jenna7082
27. feb 2009

nechcem byt za sprostu ale dvaja bratia a jeden hovori po slovensky a druhy po cesky? to ako? berte to len ako moju zvedavost...inac euroviziu som videla tak ze to islo v telke, takze nahodou a vydrzala som to kukat asi 2 minuty....takze ani neviem o com to bolo, len co som sa docitala v novom case,ze koščová pribrala 😀

monkula
27. feb 2009

čo na ňu hovorím? Som sklamaná... Ak nás niekto z nich bude reprezentovať na Eurovizii, tak tam ďaľších desať rokov zase nepáchneme....
Presne ako hovoríte, len využili superstaristov, veď ich majú zadarmo,tak prečo nie? Ale etie pesničky, no na zaplakanie...

ewwe
27. feb 2009

este snad desmod moze nieco zachranit???? 😅 😅 😅

matica2
27. feb 2009

trápne len chce niekto zarobit na hlasovaní 😒
prečo nepošlú niakeho slávika mohli vybrat s nich ved to hlasovali ludia 😉

sakura77
27. feb 2009

nula bodov 😒

martinabarak
27. feb 2009

mne sa pacila pesnicka od DJ Lieskovskeho, a to mozno aj preto ze funko ju dost pusta.....
inac nic moc zatial..

alon111
27. feb 2009

nic v zlom ale taka kepenova uz len svojim menom nemoze vyhrat a to nehovorim o jej speve 😀

mikalove
27. feb 2009

ja to nesledujem a ako tak čítam asi nemusím lutovať 😀

nnikka
27. feb 2009

jj alon - moj oco to nazval jak keby do serblika spievala 😀

vesi
27. feb 2009

tak podľa mňa je to otras, a nominácie poroty ma priam šokovali 😝
keďže mám rada Desmod, tak dúfam, že sa tam nakoniec ukážu...
presne ako píše monkula, ak nás bude reprezentovať niektorý z týchto zúfalcov, tak tam zase dlho ani nepáchneme.... 😅

Ešte Opatovský celkom ujde, ale ako tu už niekto písal, nehodí sa tam...

mikalove
27. feb 2009

podla mna bud desmod alebo nikto...ostatny len hambu narobia 😀 😀 amatéri 😀

vesi
27. feb 2009

úplne súhlasím, anii nemuseli robiť súťaž, rovno ich tam mohli poslať 😀

mikalove
27. feb 2009

mohli sa tu prísť opýtať a miliony čo minú dať do zdravotníctva 😵

luci
27. feb 2009

tak ja mam euroviziu rada.....ale nie slovensku.....som na nej vychovana od malicka...a teda aj tie ukazky....idu z naseho domaceho archivu...tatko je fanda.....vo svete,si to ludia vazia a vyberaju dobrych interpretov...a take lacne tipy ako u nas superstaristi,tam ani nechodia....lebo vedia ze by ich spravne neodreprezentovali 🙂

vzdy vyhraje niekto ,ktory niecim zaujme....cize momentalne z tych co mame v uzsom finale.....nema sancu tam zabodovat...jedine tak zimanyiova ....s tym jej vystupenim co je nieco ine....
podla mna mohli postupit niektore tie huslistky...je to tiez nieco nove...co tam este nebolo a mohlo zaujat....

je pravda,ze tam hraje aj velku rolu,z ktorej krajiny si.....ale vyhrali uz aj male krajiny....takze ked sa vymysli nieco poriadne tak sa da vyhrat...... 🙂

ale z tohto vyberu nic.....dnes to bude slabota....oco mi vravel..spolupracuje s stv....bude dnes aj v telke.....na konci po sindlerovej....ze je to zatial najhorsie kolo....a to vravel mi uz o minulom....ale toto je vraj este horsie 😀 😀 😀

alon111
27. feb 2009

ked kabat nemal sancu tak nasi nech tam ani nejdu i ked desmod mam velmi rada. 😒

nnikka
27. feb 2009

suhlasim huslistky boli fajn pekne a zaujimave....

nnikka
27. feb 2009

Boze ten Jaros je otrasnýýýýý

majcik
27. feb 2009

Janais bola fajn ... pocula som ju uz spievat aj nazivo, aj ine pesnicky. Jej hlas je v urcitej polohe velmi zaujimavy.

Sindlerku nemusim ... myslim, ze si to dievca premyslelo ... ma dobreho tvorcu hudbu, zahrala na romanticku strunu ... asi postupi

mirrinka
27. feb 2009

teraz to vidím prvýkrát,ale nejako ma to nenadchlo..... 😝

berni
27. feb 2009

no slabota 😠
to akoze co malo byt? hanba ☹

diddi
27. feb 2009

no to je otras...vsetko pomale...zufale...placlive..ziaden naboj a rytmus...to je uplne trapenie...pekny obraz nasej hudobnej sceny

zuzka1.
27. feb 2009

bieda! na reprezentovanie zatial ani jeden interpet!!!
kto uz niekedy videl ako to prebieha, finale, vie, ze sa tam zatial nikto nemoze ani len porovnavat!!!
jj alon, ked nie kabat, tak od nas kto potom??zatial 😖 😖 😖