Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

blumka
15. máj 2009

ja som vcera skoro rozbila telku ked som videla ze postupili chorvati alebo ten grek a nasi nie....ved aj od odbornej poroty mali vysoke hodnotenia..aspon tak to pisu na nete...a nemyslim si ze su to bludy..podla mna nasi patrili vcera medzi prvych piatich...Nela je mlada a co dokaze so svojim hlasom to je uzas...

monca4ever
15. máj 2009

Naozaj naši boli zaujímavejší ako iný aj po hlasovej, stránke aj po hudobnej aj ranžmá mali veľkolepé...

mamutka
15. máj 2009

videla som jediny diel a stacilo, kludne sa moze zamemit podmaz u svetkych pesniciek a tie tuctove texty to neohrozi, lebo je to robene rovnako, navyse to silne pripomina beckove strany albumov z 80 tych rokov. no, jedna baba sa mi tam pacila, jedina spievala inak a mala aj inu hudbu, prepracovne, maka s nou tusim Bjork.
neviem na co je ta sutaz vlastne dobra

monkula
15. máj 2009

aj ja som sklamaná..... mne sa napríklad vôbec nepáčila tá štetka, Ruska, čo spievala za ukrajinu a ani ten Bielorus, čo spieval za Nórov... 😝 😝 😝 😝
ja som mala až zimomriavky, keď spievali a to som tú pesničku už počula veľakrát, vždy mám z nej dosť..
a napríklad Estónky, no fuj..
a bolo mi ľúto, že nepostúpili Slovinci...

lalupa
15. máj 2009

fakt je to cele nefer, ale koniec koncov, nasi tam nemali co robit, lebo boli genialni!!! keby to nebolo len o hlasoch divakov,ale aj o porote,ktora bude mat polovicnu vahu vo finale, tak by nas porota posunula urcite dalej...
niekto tu spominal politiku byvalych CCCP, je to pravda, podrzali sa navzajom
ocividne neslo o vykon, hlasy,ani kvalitu skladby
a sponzori - ti to odflakli, lebo su si isti...
stale ma to velmi stve, nastastie aj media su na nasej strane a vychvaluju nasich...verim, ze na nieco to dobre bolo 😉
kazdopadne som si to dnes spievala cely den 😀 , genialna skladba!!!
BTW- jedini nasi mali standing ovation 😵

na topkach to zhrnuli, ze ani hokej ani eurovizia nevysli - proste cislo 8 nam nevychadza...

maca793
16. máj 2009

super ale naši mali do prvej 10, podľa mňa. ☹ ☹ ☹

potom napíšte, kto vyhral idem už spať 😔

janica..
17. máj 2009

Rybak z Norska 😉

milhaus
17. máj 2009

mne sa ten rybak ale moc nepačil
pačili sa mi tie estonske huslistky a spanielka a turci a nemci boli podla mna otras
vyhralo to norsko ten rybak, potom island a azerbajdžan, potom tušim turecko a velka britania a ostatne už neviem presne ale nemci, francuzi, spaniely boli skoro na konci

loginka
17. máj 2009

mna sa Rybak pacil od zaciatku, takze som spokojna 🙂
z nasich som mala aj ja zimomriavky, ale mozno to sposobila aj ta atmosfera, ale inak som sa s tou piesnou nejako nestotoznila, neviem jej prist na chut
to uz si radsej pustam Burku od Cirovej 😉

liaah
17. máj 2009

jaaaaj, super ze vyhral, velmi som mu drzala palce, dokonca som aj zahlasovala, za neho a za Moldavsko 😉 a tesi ma ze nikto z velkej stvorky sa neumiestnil, haha, tak im treba, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lalupa
17. máj 2009

to kto preboha zo slovenska hlasoval za bosnu a hercegovinu??? pri nich som sa nudila najviac...a dali sme im 2.najvyssi pocet hlasov 😕
strasne som bola sklamana z anglicka, Jade je inac uzasna,ale ta skladba bola ako hymna pri otvarani futbaloveho zapasu 😖 , prespievane krasne,ale nuda, nechapem, ze to zlozil A.L.Weber

sledovali ste aj hlasovanie niekto? to boli take ocividne susedske a politicke hlasy, je mi z toho zle, nemali by sme sancu...mala som pocit,ze aj porota tam bude mat vahu,ale zle info...

netmona
17. máj 2009

už nech vihral dto chcel,,bolo to dosť vyrovnané ale naši škoda preškoda 🙂 že, nešli dalej

berni
17. máj 2009

skoda ze nasi nepostupili... naozaj krasne spievali ... a tak som im fandila ☹

a mne sa zas naopak velmi pacili estonky 😵 ja som im aj hlas poslala 😎

angelik
18. máj 2009

tak ja som ani nehlasovala, ani nevidela cele finale, nevydrzala som, musela som ist spat...
a pacila sa mi Islandanka

neviete nahodou, ktori boli nasi v semifinale (Cesi vo svojom vraj posledni)
inak dost blbe, ze CT nevysielala priamy prenos 2.semifinala a teda nebola ani sanca, zeby Cesi hlasovali za nas...

angelik
18. máj 2009

aha, tak som to bodovanie uz nasla

lalupa
18. máj 2009

angelik, blbe bolo to,ze nas rozdelili, mozno by nam hlasy poslali,keby sme boli spolu v skupine, inac hlasovat nemohli...
kde su tie vysledky? mozes dat link? zaujima ma, ktori sme boli my...

berni, estonky sa slovensku pacili najviac 😉 taka sci-fi futuro klasika 😀

angelik
18. máj 2009

http://www.topky.sk/cl/100342/464431/VIDEO-Slov...

aha, myslela som, ze len za seba nemozeme hlasovat

aj estonky sa mi celkom pozdavali

penny13
18. máj 2009

Ja so to nekukala. Mňa veĹmi nezaujímajú súťaže, kde účinkují zahraničné hviezdy. Škoda, že naši nepostúpili do finále. Ale pravdupovediac, mne sa ich výkon nepáčil. Tá Nela to moc vyťahovala A mám podozrenie, že postúpili preto, lebo účinkújú v Ordinácií. A súťažilo tam aj Taliansko? Ozaj pri to druhom semifinále som postrehla Araša. On súťažil za nejakú krajinu?

angelik
18. máj 2009

aras sutazil za azerbajdzan, ak sa nemylim

ordinaciu nepozeram a aj napriek tomu som poslala hlas im, jednoducho sa mi pacili

a taliansko som nepostrehla, ale nevidela som to cele

penny13
18. máj 2009

Okey, diki. Takže Araš skončil na treťom mieste. 🙂 Mne osobne sa páčila pieseň Martiny Šindrerovej a od Desmodu. Škoda, že nepostúpili do Moskvy. Prosím vás, nevie niekto, ako sa volal ten spevák, ktorý nas kedysi reprezentoval? Neviem si spomenúť na jeho meno 🙂

kacenqa
18. máj 2009

myslis marcela palondera?

ta vitazna pesnicka je fajn, a myslim aj, ze od zaciatku ju preferovali ako najpravdepodobnejsieho vitaza...

zuzkafuny
18. máj 2009

Eurovízia bola krásna, výherca ešte viac... Moskva sa ukázala 🙂

erikasadek
18. máj 2009

ahojte osobne neviemm co vsetci mali s normi no nevadi kazdy mame iny vkus osobne sa mi pacili turecko francuzsko a azerbajdzan

zuzkafuny
18. máj 2009

mne sa ešte veeeľmi páčilo Albánsko... tá mladunká speváčka 🙂

anaxamon
18. máj 2009

mna ta vitazna piesen chytila este vo stvrtok, pre mna najlepsia piesen za poslednych ehm 7 rokov 😅 ...spojenie husli, textu, prednesu...prosto skvele 🙂

majka35
18. máj 2009

anaxamon ... veľký súhlas 🙂

titkovamiriam
18. máj 2009

ahojte mne sa to veeelmi pacilo,ten nor aj grek a ukrajinka ,uplne ma sklamalo nemecko.no a nasi ani nehovorim mne sa to nase nepacilo hned od zaciatku.

inak pocuvam expres a tam stale hraju tu norsku pesnicku 🙂

emily333
18. máj 2009

aj ja pocuvam expres a fakt je super ta pesnicka 😅

mikalove
18. máj 2009

ten nor je perfektnýýýýý,stale si ho púšťam 😉

zuzkafuny
18. máj 2009

a ja som ho ešte nepočula 😠