Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

mikalove
18. máj 2009

kuk you tube

tinaa
18. máj 2009

ahojte, neviete mi poradit, ci sa da kupit niekde CD Eurovision song? Zatial som ho nikde na nete nenasla. Dakujem

Mne sa velmi pacilo Bielorusko, Israel, Island a Norsko samozrejme 😀 Ale najviac Bielorusko 😉

roasha
18. máj 2009

zuzi,tu mas 😉 🙂
krasne,zvucne,nakazlive.... 🙂 😵

https://www.youtube.com/watch?v=y4D_hguWPQE
lalupa
18. máj 2009

ja som vcerajsok stravila pozeranim uvadzacich klipov na oficialnej stranke a bola som neskutocne prekvapena, ake sede mysky tam boli...ta baletka na klucik 😀 tusim albanka absolutne nezazivna v klipe, nic moc, nezaujalo by ma to a skoro vsetko ostatne... aj ta rumunka,hrozny make up a na sutazky nadherne vily, moldovia s ich folklorom by iu mna nepresli, nebyt outfitu...
chcela som povedat len tolko, ze vela robili ucesy, saty a pozadie

neviete niekde dat link na mp3? viem zohnat len rybaka, ostatnych nie...
na eurovizackej su,ale plati sa

marika80
18. máj 2009

Ja som spokojna s vitazom 😀 , stale si to pustam 😉 . Len skoda, ze nepostupili nasi, bolo by zaujmave sledovat kto nam kolko bodov dava. Sak sa hadam nabuduci rok podrzime s Poliakmi, Cechmi...

ewwe
8. feb 2010

cauko, nik nesleduje euroviziu toho roku??? 😕

jalao
8. feb 2010

ew, ja som vcera pozerala, mali sme tam zastupkynu regionu 😀 😀 😀 A myslim, ze pesnicku mala celkom peknu, niektore mi prisli nepocuvatelne... 😖 😖 😖

alca85
8. feb 2010

no tento rok je to strašná slabota....zatiaľ ma najviac oslovila len HRDZA...v piatok som to nevidela, ale ževraj dobrá bola Kristína a včera som sledovala len jedným očkom.....no nič moc...

jalao
8. feb 2010

Kristinu som v piatok videla, bola fakt dobra, vyhrala zasluzene..Ale vela robi aj to, ze ten refren skratka uz pozname z radia...nerozumiem, ako je to mozne, ze sutazia piesne, ktore su uz davno zverejnene...Aj minuly rok ta Maria Cirova...ved nevravim, pekna piesen, ale co teda ostatni sutaziaci???? ☹ ☹ Lepsie to posudime v tych semifinalovych kolach, myslim. 🙂

alca85
8. feb 2010

všetky tie skladby sa mi zdajú hrozne rovnaké.....no nemá to žiadne grády......

alca85
8. feb 2010

a to som nevedela, že to už bolo hrané v rádiu 😨

ciatko
8. feb 2010

aj ja drzim palce Kristine😵 ale vystupenie podla mne nebolo uplne dobre, vidno, ze bola nejaka roztrasena, par naucenych pohybov a nemalo to dynamiku...po vyhlaseni vysledkov to uz bolo lepsie

vcera sa mi hrozne pacila skupina Druzina, skoda, ze nepostupili, ich vystupenie bolo super.

co sa tyka hrania v radiach - piesen sa nemohla objavit v eteri ci byt inak hrana pred 30. oktobrom - co Kristina splna😉

jalao
8. feb 2010

Alca...prave hraju Na Horehroni v radiu.... 🙂 Radio Expreeeees.

alca85
8. feb 2010

jaj to kým ja naladím tak aj dohrajú

popelka
8. feb 2010

ahojte,,,ja velmi nemusim euroviziu,,,take nejake suche sa mi to zda,,,neviem pripada mi to uz dopredu vsetko naplanovane,,,,,neviem velmi to nepozeram papik

linette
8. feb 2010

ahojte, ja drzim palce kristine 😉 - je to pekna pesnicka, pocut tam aj slovenske nastroje a navyse spieva o horehroni co na slovensku su 😵 len dufam, ze ju aj priamo v osle bude spievat v slovenskom jazyku a nie v anglictine.. vela spevakov spieva anglicky a to sa mi na euroviziu nehodi, kedze je to euro tak by mali vo svojej rodnej reci..
a zevraj cesi ponuku odmietli.. 😒

vinka
8. feb 2010

Baby ja som to ešte nevidela.Ale dnes som postrehla,že tam spieval Mikla?Viete mi napísať,že kedy.To si pozriem v archíve. 😉 Dík.

linette
8. feb 2010
wild.horses
8. feb 2010

mne osobne sa moc nepaci ta pesnicka co vyhrala, ale neva. podla mna sa to moc na euroviziu nehodi, taka posmutnejsia.

linette
8. feb 2010

wild horses myslis tu vcerajsiu? sona tusim, taka blondyna v ruzovych satoch? ..

emjee
8. feb 2010

toto mooozem

https://www.youtube.com/watch?v=_0CaeDo-wEY

jalao v podmienkach sutaze je, ze to mozu byt len piesne nepublikovane do 1.10.2009 (nie som si ista tym datumom, ale je to oktober, bud zaciatok alebo koniec) - no a kedze je februar, preco by sa uz nemohli hrat v radiach? taky minulorocny vitaz rybak sa hraval v nasich radiach davno pred finale v rusku

vinka
8. feb 2010

Dík moc.Už som si to pozrela. 🙂

ikke
8. feb 2010

kristina nie je zla, ale nebude to trosku "s krizkom po funuse"? mam pocit, ze takych etno veci tam bolo za poslednych par rokov niekolko... aj vitaznych

nech je akokolvek, horsie ako holandsko snad neposleme

https://www.youtube.com/watch?v=nWgdrHUcmW0


(holandania uz teraz uzatvaraju stavky, ci zas skoncia posledni alebo predposledni...)

claudee
8. feb 2010

tento rok mi to pripada o moooc slabšie 😝

claudee
8. feb 2010

tá kristina je strašná nuda, ono to v Oslo nemá žiadnu šancu, tam budú iné pecky, čo zaujmú 🙄

ewwe
9. feb 2010

ano toho roku je to ovela slabsie

kristina mi pripada ako kopia pesnicky od ruslany, aj ti jej tanecnici,

jalao
9. feb 2010

emjee, ved hej, viem, ze pravidla nikto neporusil, aj sa mi Kristina paci, drzim jej palce, ale skratka je to tak, ze nestartuju potom na vystupeni z rovnakej pozicie...To je moj laicky nazor. (pred chvilou ju znovu hrali... 😉 😉 )
A co sa tyka tej anglictiny, ano, mate pravdu, ze je to europska sutaz, ale s anglictinou je sanca na postup vzdy vacsia, s tym nic nenarobime... 😒 😒 Ved budeme sledovat dalej! 🙂 🙂

uci
9. feb 2010

jalao, ale ved vsetci poznaju podmienky uz davno - startovaciu ciaru maju vsetci rovnaku a to 1.10., nic im nebranilo pracovat na tej pesnicke cely rok a potom ju 1.10. pustit do eteru, nech si na nu ludia do sutaze zvyknu 😉 len holt niektore tie pesnicky su ako site horucou ihlou 😖 sa vspamataju ti interpreti den pred sutazou a rychlo nieco zbuchaju, tak potom to tak aj vyzera 😠
a este nechapem jedno: niektore pesnicky su aj celkom dobre, ale za ten svet nepochopim, preco ich ti autori daju spievat takym karikaturam, co maju od spevakov na miiiile daleko 😨 😨 😨 preco neoslovia aspon niekoho kto udrzi cisty ton? ja teda si o sebe vobec nemyslim, ze som expertka na hudbu - skor naopak, ale toto mi tak pili usi, ze uz je to aj na mna privela 😖

lussy23
12. feb 2010

Mne s apáči Kristína, Opatovský , ŠIŠA a Marián Mango.
Mikla musí využiť šancu. Lebo dievčatkýá si v tejto Superstar našli nového šoumenka - rokera.

linette
12. feb 2010

baby a co hovorite na ostatne krajiny? 😉