Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

zuzitka
3. mar 2009

.... s luciou novakovou, ta ne?

zuzkafuny
3. mar 2009

Akejka.. Desmod bude mať u nás koncert...
V takom malom mestečku 😀 ale veď aj tam sa patrí... nech sa aj iní z Desmodu potešiaaa 😵

sarianah
3. mar 2009

..mna ta posledna eurovizia inac vytocila 😠 ..uz to nebudem ani pozerat..cele je to podvod, neni to o talente, ale asi o znamostiach alebo neviem o com..inak by postupil cmorik..bez ohladu na to ci je sympaticky alebo nie, treba uznat ze to je skutocny talent nielen na spev, ale aj na hranie..Tomecek nieje zly, ale na Cmorika podla mna nema, je trochy nezaujimavy..
..cele to posledne hlasovanie bolo spravene, aby postupil desmod a kriciaca nela..hlasovanie bolo o 5 minut kvoli tomu predlzene kym vo vedeni neboli tyto dvaja..
Nechapem len ze preco ked maju slovaci nieco dobre tak to nechcu ukazat aj inym a prave naopak hadzu mu pod nohy polena..

bejbypd
3. mar 2009

sarianah ty vies asi spievat ked nelu nazves kriciaca mat jej hlas tak dakujem bohu🙂a trapny cmorik s kazdou pesnickou rovnakou a odutym ksichtom?hm...niekedy si zacinam mysliet ze tu zeny inym talentovanym zenam len zavidia🙂vid nela...

zuzitka
3. mar 2009

takze desmod odstupili? 😕

bubadlo27
3. mar 2009

jani si ma predbehla 😀

arabeska
3. mar 2009

hehe co uz so mnou? 😀

bubadlo27
3. mar 2009

ale ja som kukala len minule kolo, a desmod a mi vobec nepacil, a ani cmorik a stale plati, ze si myslim, ze u nas sa najde asi tazko niekto, kto nas moze reprezentovat ☹

arabeska
3. mar 2009

suhlasim 😉

alon111
3. mar 2009

tak desmod odstupil,tak uz je jedno kto pojde aj tak uz dieru do sveta nik odnas neurobi 😝

nnikka
3. mar 2009

no nejak o stv nevislo...samy trapas.......................

maruschka
3. mar 2009

Eurovízia sa ženie od horšiemu k najhoršiemu..Mali by to zastaviť, je to trapas.. 🙄

A čo takto, keby sme poslali Paľa Hammela s piesňou Učiteľka tanca...?! Taká nestárnuca, vždy aktuálna klasika.. 😉

alon111
3. mar 2009

maruschka to je najlepsia volba.ja ho beriem ale to musi ist aj s pavelekovou a vyhru mame v suchu 😀

maruschka
3. mar 2009

alon, to teda určite 😀 😀 keď vidím ten klip k tej piesni, tak nevládzem od smiechu-také krásne ksichtíky tam hádžu..neuveriteľná pieseň.. 😀 😀

teraz už len scene,emo,gothic-samá čiernota,krv tečúca kade-tade,piesne plné depky, v tom lepšom prípade zasnívané postavy a ťahajúce sa tóny do nemoty...No neviem, asi som stará garda.. 😅 😕

ikke
3. mar 2009

maruschka, trapas este len uvidis, ked bude europske finale... 😝 nieco medzi senzi-senzus, vystupeniami na maturitnom vecierku a volebnou kampanou. aj hlasovanie potom vyzera podla toho posledneho 😔
byt spevakom, sa hanbim, keby ma do takej sutaze vyslali "reprezentovat" nejaku krajinu

floko
3. mar 2009

Desmod tomu teda ukázal, čo som pozerala vo večerných novinách. Rada by som vedela čo v tom naozaj je.

biela
3. mar 2009

mne je ľúto, že odstúpili, kulyho mám rada, ani cmorik mi nevadí, ja neviem, mne nikto nevadí, ja im fandím. 🙂

floko
3. mar 2009

Ja som im tiež fandila, lebo ich mám stááááášne rada, ale Cmoríka moc nemusím, ale uznávam aj on je dobrý spevák. Myslím, že Desmod mal na postup.

sarianah
3. mar 2009

bejbypd
..ja si zase niekedy myslim ze cim ma clovek vacsi talent, tym viac mu ludia nedopraju 😒 ..vid cmorik
..clovek nemusi byt habera, aby pocul, ze sa nela vo vyskach "lamala" jak hovado..nehovorim ze nevie spievat, ale treba si vybrat pesnicku ktora jej sadne, aby nemusela "stat na spickach" ked spieva vysoke tony..
..a mimochodom v tej sutazi nejde o to kto ma aky ksicht, ale kto vie ako spievat..

maruschka
..suhlasim, nestarnuca klasika ktora sa da stale pocuvat 😀..

floko
3. mar 2009

ja by som tam rada počula aj niečo od Žbirku - veď aj to je perfektný spevák

martina46
3. mar 2009

Sarianah,
Nela sa možno vo výškach lámala, ale verím, že o tom vie a niet pochýb, že má úžasný talent, spieva prirodzene a bez afektu, ktorý býva tak častý práve u súťažiacich zo Superstar - nemyslím ale na Cmorika. Ten ale u mňa skončil, akonáhle som mala možnosť vypočuť si jeho vlastnú tvorbu. Proste je o ničom! Ak sa chcel v Eurovízii "zapáčiť", preveľký omyl bol, vsadiť na vlastnú pieseň, o ktorej mimochodom prehlásil, že je skvelá! Strašný omyl, je nudná! Je mi iba ľúto, že je naozaj talent, ale žiaľ, svojou tvorbou to trošičku pokazil...

sarianah
3. mar 2009

martina46
nehovorim, ze nela nema talent, urcite ho ma a vie uzasne spievat, ale s tou pesnickou co spievala mala proste problem.Neviem, mozno je to tym ze je este mlada spevacka a neodhadla to dobre, alebo si proste nastavila latku prilis vysoko, fakt neviem, ale k talentu treba aj vediet odhadnut svoje moznosti a nespievat za kazdu cenu pesnicky v najvyssej tonine, ked este nema tak vyspievany hlas aby to vytiahla.
Cmorik..je pravda ze jeho pesnicky niesu nejake zvlast "chytlave" na prve pocutie, treba mat na ne spravnu naladu a vypocut si ich par krat aby tomu clovek prisiel na chut, potom je to o.k. 🙂

horallka
3. mar 2009

Ja akože Cmora moc nemusím, nepáči sa mi jeho výzor ani hlas, ale táto pesnička, s ktorou bojoval na Eurovízii sa mi veľmi zapáčila hneď na prvé počutie. Oceňujem, že je aj celá z jeho autorskej dielne. Kuly mi lezie na nervy s tou jeho mláďkou a Mikulčík si od zúfalstva, že ak sa nedostane do prvej dvojky, obhrýzal nechty v priamom prenose. Tak bolo na ňom vidno, ako sa tam zúfalo túži dostať. Nela sa mi vôbec nepáčila- jačala ako keby ju z kože drali a tie výšky boli nad jej sily.Okrem toho jej hlas bol nevýrazný, bez odtienkov a zafarbenia.

diddi
3. mar 2009

za Anglicko ide do Moskvy JADE a za Czprus A.Morissette...od nas????...hned aj keby bol isiel Cmorik, tak je to vysmech 😀 😀 😀

emogeon
3. mar 2009

to ma tesi ze odstupil 😀
myslim ze sancu aj tak nemali su tam lepsi spevaci nez on 😉

sarianah
3. mar 2009

..ked vyhrala Ruslana euroviziu v ukrajine, tiez bola totalne neznama a jej pesnicka desna, ale prerazila a dokonca jej pesnicku radia aj hrali, aj ked to znelo akoby buchal na hrnce tarzan.. Takze za Cmora by sme sa urcite nemuseli hanbit.. 😉
A inak paci sa mi ako sa zachoval Desmod v tejto situacii..vela ludi by si pred takym podvodom zavrelo oci a tvarili sa ze nic, ja muzikant 😕 ..

habibi78
4. mar 2009

saria, ale Desmod neodstúpil preto, že by podvázali..... počula som ich naživo spievať strašne vela krát, oni by si nepokazili meno tým, že by išli na plejbek, oni to nepotrebujú, Kuly vie úžasne naživo spievať, ved mali aj odposluchy...
ale tiež majú nejakú muzikanstskú hrdosť a meno, toto nepotrebujú, aby sa do nich hocikto navážall...

titkovamiriam
4. mar 2009

uz nemam slov-u nas snad dokaze dosrat uplne vsetko,desat rokov sa cakalo kym tam zasa niekto pojde a teraz je ta sutaz na vysmech 😠