Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

majcik
1. mar 2009

Ide Desmod ... pocuvajme

monkula
1. mar 2009

majcik, klasika, superstar... 😝

lekno
1. mar 2009

Aj Desmod je super 😉

majcik
1. mar 2009

Lul - no jasne ... ked odpovies na kvizovu otazku- kto sa Tebe paci ci nepaci?

majcik
1. mar 2009

No co hovorite na Desmod - mam pocit, ze ta spevacka bola miestami falosne a neladilo to hlavne v tych vyskach ... poculi ste to aj Vy ci sa to zdalo iba mne?

bubadlo27
1. mar 2009

tak ja som od toho cakala viac ☹ , lucia nam aj trocha falose zaspievala 😉

diddi
1. mar 2009

dnes si myslim,ze pojde Nela- bola vyborna!!!! a Desmod

majcik
1. mar 2009

Bubadlo - tak ma moje usi neklamali ... skodaaaaa, neviem, ci si to nepokazili Luciou

mukky
1. mar 2009

majcik nezdalo,myslim źe to na tu spevacku bolo vysoko a absolutne nehodila do duelu dobru toninu

majcik
1. mar 2009

Podla mna by mohli ist ti prvi traja, ktori su teraz v priebeznom hlasovani - Cmorik, Desmod a Kamil s Nelou.

bubadlo27
1. mar 2009

a okrem toho sa mi nepacil ani jej afektovany prejav 😀

suknicka
1. mar 2009

ahojte dievcata.. ja som bola uplne mimo z kamila mikulcika a nely pociskovej... podla mna najlepsia vec dnesneho vecera, ak nie vsetkych kol... co na nich hovorite?

ja desmod teda voobec nemusim -hlavne kvoli textom typu "dufam ze nie si lahka moc a slapes len po schodoch".. 😒 🙄

majcik
1. mar 2009

Mukky - no skripalo to v jednom mieste, ktore sa asi 2x zopakovalo a zakazdym to tam neladilo ... podla mna ona bola mimo, nie Kuly ... "vsetkym, co mam, zaplatim" tam to bolo, ze?

Nela sa pacila aj mne ... ale ... trosku skriekala v tych vyskach ... no na take dievca (ma 17?) je to perfektny vykon podla mna

ewwe
1. mar 2009

desmod a nela dobre, no mohlo byt aj lepsie

ale aj tak dnes lepsie ako v piatok

monkula
1. mar 2009

no, hlavne že nie žužlík... 😝

bubadlo27
1. mar 2009

inak mne sa fakt aj Hatalka pacila , som bola milo prekvapena, len zas tam ten Smahel 😀 😀 😀

katja78
1. mar 2009

som rada, že môj včerajaší tip zatiaľ vychádza 😎

- k Lucii Novákovej, pôvodne mala spievať jej part Natália Hatalová, ktorá však na poslednú chvíľu nahradila Vierku Berkyovú - nezvestnú
- Nela bola ozaj výborná, trošku mám výhrady k tomu postoju - nohy od seba a k tomu lodičky - trošku jej to uberá z elegancie a ženskosti
- Cmoro je profík, neni o čom, len každá pesnička na jedno kopyto
- mužovi sa páčili Smola a hrušky, to by bol gól, keby ich porota nominovala 🤐

monkula
1. mar 2009

ktorý šmahel? kde sa pretŕčal?

nnikka
1. mar 2009

neviem ale aj mne sa ta Hatalova pacila... Desmod trochu sklamanie... ☹

Mikulcik a Nela - pekneee
Cmorik - klasika

Prosim napiste kto presiel... lebo na nete to uz skoncilo...

majcik
1. mar 2009

Katja - ktovie, ako by vyzerala ta spolupraca Desmodu a Natalie? Hm ... skoda.

Nooo, to som si aj ja vsimla, ako Nela stala 🙂 Ale s tym sa da nieco spravit ... skor ako s falosnym spievanim u niektorych.

bubadlo27
1. mar 2009

mon tusim to bol ten Miro?, on ju doviedol na podium a aj ju bol zobrat spat aj s kvetinou 🤐

katja78
1. mar 2009

A kto to vlastne je, ten "čavo" Šmahel?

majcik
1. mar 2009

Napiseme ... len nech to uz povedia.

lekno
1. mar 2009

Mne sa Nela v tých výškach moc nepáčila 😉
Cmoríka nemusím 😠 Neviem prečo, ale strašne mi lezie na nervy. Normálne mám s neho husiu kožu. Bŕŕŕ 😝
A nebite máááááááá 😀

katja78
1. mar 2009

Majcik - Natalia Hatalová, Lucia Nováková a ešte jedna dievčina momentálne spolupracujú s Desmodom, robia mu vokalistky na koncertoch k najnovšiemu albumu.

Aaaaaaaaaaale nieeeeeeee, zasa Cmoro prvý 😝

majcik
1. mar 2009

No bude to tesnotka ... ufff. Som veeeelmi zvedava ... a aj na tip poroty, snad posunu niekoho schopneho.

majcik
1. mar 2009

Aha, Katja ... tak uz viem. Videla som kdesi taketo 3 kocky s Desmodom, ale nevedela som, ze ako sa volaju a ze su to tieto.

bubadlo27
1. mar 2009

inak ten Rado z kapely TH13TH ma skoro ucil na vyske 😉

lekno
1. mar 2009

Škoda, že ľudia viac nepodporili Natáliu. Snáď jej dá porota šancu 😉

katja78
1. mar 2009

Bub - a na ktorej vysokej škole učí?