Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

biela
8. mar 2009

dobre to dopadlo.
pre mňa druhé miesto tiež mukatado,
tretie smola a hrušky.
no čo ste baby hovorili o tej sindlerke? ja som do poslednej chvíle čakala, že sa objaví v prvej trojke a niiiič. 😀
ten cipsy cz a arash to čo bolo, to som nepochopila. tí tam idú tiež? to je akože to najlepšie z ich krajiny? 😨

majcik
8. mar 2009

Bubadlo - no hadam ...

Biela - noo, ano 🙂 Az po ich vystupeniach som si povedala, ze ti nasi nakoniec nie su az taki strasne zli 😀 😠

Sindlerka - prave som si precitala rozhovor s nou v novinach ... chudiatko, ako jej ludia ublizuju, urazaju ju ... ale nakoniec skonstatovala, ze ludia maju tendenciu slabsich lutovat a ochranovat a silnejsim zavidiet a podkopavat ... takze, kym je jej co zavidiet, tak je stastna 😀 Normalne ma to pobavilo ... sila, ked sa niekto tak obdivuje ... cely ten clanok bol v tom duchu ... ale nech je sama zo seba stastna, doprajem jej to.

biela
8. mar 2009

majcik, si si všimla, keď tam stáli na pódiu a postupne sa vyraďovalo, ako všetci stáli pri sebe a ona stála nie pri nich, no kúsok ďalej. a ten jej výraz tváre... 😒

majcik
8. mar 2009

Nie, to som si nevsimla ... ale tak ja ju nemusim od zaciatku, takze ma to neprekvapuje... nech sa ma dobre...

zuzitka
8. mar 2009

mne sa paci mukatado 😵

a som rada, ze vyhrali kamil s nelou 😀 spokojne mozem ist spat 😎

emogeon
8. mar 2009

zuzitka aj aj ja dobre zaspim pre vitazov 😀

mukky
9. mar 2009

Sindlerka sa mi pacila v superstar,jej spev.No ten BRANKO z nej urobil staru zenu 😒 😒 Zahradnik tusim sa vola,ona este mala zit zivotom tinegerky a nie s takym starym piiiiiip zacat zit,nemate ten pocit???Ved od jej 16stky tusim su spolu,a vraj opat su spolu.Tu pesnicku by som dala zahrat tak asi na kare,fakt..neni zla,len taka tahava,nudna,pomala....Sice aj ja som s manzelom od 17mnastky 😀 😀 ale starsi je len o necelych 5 rokov,nie o 100 😀

habibi78
9. mar 2009

boooooooože, mám rada nelu aj kamila ale toto nieeeeeeee, to nebola moja šálka kávy.... 😖
ja by som tam poslala mukatado..... pekné, tanečné, rymické, lahko zapamätatelné.....

deborah1
9. mar 2009

Ja som to včera ani nedopozerala,lebo chvíľu pred koncom,keď som videla tú Máriu /neviem si spomenúť ako sa volá/,čo aj hrala za klavírom,že je na 4.mieste,som si povedala,to snáď nieeee,už mám toho dosť.S takýmto spevom sa uplatniť na takej súťaži?!Teda ak ste niekto za ňu hlasovali,neberte si to osobne,ale ja som ju nemohla počúvať /a ešte aj zopár iných 😖 /Kto vlastne postúpil?
Mne sa tiež celkom páčilo Makatado,malo to šťavu a ešte aj Janais,sa mi páči aký ma hlas,taký nezvyčajný a spievala tak ľahko.
Mukky,máš pravdu,mne to prišlo od Branka trochu úchylné,začať si s takým deckom iba preto,že je vyspelá.
Inak,mne sa celkom páči Schindl. ako spieva,len mi pripadá ako socha stále,všade iba stojí a stojí. 😒

titkovamiriam
9. mar 2009

tak dopadlo to akotak ze dasa 🙂 ,bezdeda az treti,sindlerka nikde 🙂

claudinka
9. mar 2009

nela s kamilom - tu pesnicku uplne zeriem.. ostatne musim dokukat, lebo pravidelne sme v nedelu zaspali 😀 😀 sindlerova ma super hlas, ale ta pesnicka uplne odveci..

martina46
9. mar 2009

habibi78,
mozes odkazat manzelovi, ze tymto pozdravujem Kulyho a gratulujem mu k jeho "vizionárskym" schopnostiam...😎

a tesim sa z vitazov, trosku bolo citit, ze maju "mensie" nervy, ale zasluzili si vitazstvo.

lalupa
9. mar 2009

pridam sa aj ja...
bezdeda preboha co robil na 2.mieste? hodnotia 12-tky zalubene alebo ludia,ktori sa vyznaju do hudby?!! 😖
mukatado bolo celkom fajn, konecne novy styl, boli zabavni
gypsy cz sa uplne hodia na euroviziu 😀
N a K som fandila, N vyzerala dost starsie,ale je sa na co divat, hlasovo je celkom dobre na tom, mohla si to aj odflaknut,keby chcela...ale podla mna sa tam nebudu hodit, ked tam budu same shity ako gypsy cz a spevaci a la arash 😅
skoda sisi - schindlerky, to bola na nu amaterska piesen, ma na viac, bolo to nudne, esteze je krasna 😀
hrozne vela odpadu
tie go-go tanecnice a ohnostroje 😨 🤐
zimanyiova viac afektovala ako spievala, strasneeeeee
ad maja cirova- mam radu tu pesnicku, ksichtik ma tiez zaujimavy, ale chuda spievala z posledneho, par dni pred tym bola na infuzkach, klobuk dole takto to vyspievat,ked clovek nema hlas 😉
joj, a opatovskeho nemusim, ale pekna pesnicka 😉

pisala by som viac, ale nejde o nic 😀

claudinka
9. mar 2009

to naozaj Bezdeda bol druhy? 😕 😕 😕 no len cumim..

titkovamiriam
9. mar 2009

myslim si ze do finale s takou pesnickou nepostupime,mozno ked ju prespievaju do anglictiny 🙂

risso46
9. mar 2009

a s akou pesničkou sa dá postúpiť??? aké sú kritériá??? ty vieš o nejakých kritériách, aké má spĺňať pesnička na postup? Poznáš porotcov, ktorí budú rozhodovať? Nech bola tá súťaž akákoľvek, našťastie zvíťazila najlepšia pesnička podľa tých najvážnejších kritérií. Som profi hudobník a som rád, že takí amatéri ako Kuly a pod. sa tam neprebojovali.

alon111
9. mar 2009

do anglictiny ju nesmu prespievat .piesen nesmie presiahnut tri minuty a minuleho roku museli ist aj obleceny v tom ako boli obleceny v piesni v ktorej spievali ked piesen posielali do celoeuropskeho kola

bubba
9. mar 2009

chachachaaa ja som euroviziu nepozerala ale finale som omrkla 😀 😀
bezdeda brrrrrrrrrrrrrr,tomecek fujfuj,sindlerova namyslena kozenka,opatovsky a pod.celebritky co "vedia spievat"no,proste nebolo moc z coho vyberat,inac som bola prekvapena ten ciganik nieveim ako a vola tiez zo superstar-miso,ten zaspieval fantasticky,tak to sa mi lubilo.
samozrejme vitaz bol isty od zaciatku,a som spokojna lebo ti dvjaja su uzsani...ale zozerem klobuk ak by nahodou vyhrali 😀 😀 😀 sak kazdy vie,ze co nie je v anglictine tak ma minimalne sance!!este aj aras aj ti romovia cz smievali v anglicitne,lebo vedeli ze sancesa im automaticky zvysia 😀

monika131
9. mar 2009

Ja som s víťazom spokojná. Mne sa tá pesnička páčila už od začiatku. Ale v Moskve asi neuspejú. Neviem či tej pesničke bude niekto rozumieť - myslím reči. Keby bola v angličtine, tak asi skôr. 😖

bubba
9. mar 2009

jaaaaaaaaaaj a este som zabudla na zachariasa 😀 😀 😀 tak to vysupenie ma uplne pobavilo.bud som vobec nepochopila jeho zaner ani nic z toho co predviedol,alebo on nepochopil uz vobec nic 😀 😀 😀

angelik
9. mar 2009

som rada, ze postupili N+K, kto iny z toho vyberu?... sice mozno trocha prilis dramaticka skladba, ale mne sa pacila a bola poctivo zaspievana (a herectvo urcite dopomohlo k vyrazu 😉 )

a este sa mi pacil Opatovsky (teda zjav menej, ale skladba velmi)
a Mukatado (skladba lahka, chytlava, sice mozno niekto iny by to mozno zaspieval este lepsie, ale aj tak fajn)

aj Cirova ujde, len nadych uprostred slova (hladam) ma vzdy vytoci

Bezdeda... cudujem sa, ze bol v trojke, ale niekomu staci, ze sa tam zjavi...nemam nic proti nemu, ale mna ten jeho zaspaty vyraz neberie

Sindlerova, VIP a Hubacek ma donutili vstat a odist vedla

a ostatne ma vobec neoslovilo, nieco tomu chybalo

Sulovska- Bazik podla mna hlasovo nevyvazene, ved ju takmer prekrical

lalupa
9. mar 2009

zabudla som este z minuleho kola nataliu hatalku, piesen pekna, aj vyrazovo sa jej to podarilo 🙂

ewwe
9. mar 2009

no tak to dopadlo celkom fajn

mne sa mukatado pacila ale hlas o nicom

schindlerku som nepocula, lebo hudba bola hlasnejsia ako jej spev

vsetci spievali falosne

bazik a ta jeho partnerka mala hlas ako u nas spievaju v kostole

riso46 nenavazaj sa do desmodu, o nich je pocut o tebe som nepocula, tu ide o to co sa paci ludom a ludia budu hlasovat za to co sa im paci, ci ich to chytí

risso46
9. mar 2009

evve,
práve to je to smutné, ľudia majú dosť pokazený vkus, lebo v médiách sú im ponúkaní takýto hudobní niktoši, ktorí by si pred niekoľkými rokmi nezarobili na slanú vodu. Ale preto som rád, že zvíťazili tí, ktorí zvíťazili. Oni si to naozaj zaslúžili, takže predsa je len nádej, že to na Slovensku s hudobným povedomím nie je až také zlé. A pokiaľ je pravda, že Kuly rozprával také hlúposti, aké spomínala jedna z diskutujúcich, tak len potvrdzuje to, že si robil alibi, lebo tušil, že sú tam lepší. Žiaľ, v tomto biznise sa ľudia strašne nenávidia. Takže uznávam, ľuďom sa páči to, čo sa im páči, ale ver mi, že ich vkus za posledné roky upadá, lebo sú im prezentované takéto kapely. Vravím, pred 20. rokmi by si neškrtli ani na dedinskej zábave.

ikke
9. mar 2009

vypocula som si teraz na youtube par pesniciek, ktore sutazili, ale neviem... vsetko take tuctove, dost na jedno kopyto, vratane tej vitaznej...
v poslednych rokoch vitazia na eurovizii ti, ktori dokazu urobit show - podivni uvrieskani fini, rus s krasokorculiarom pluscenkom,... obavam sa, ze mikulcik s pociskovou v tejto oblasti vela vody nenamutia 🤐 takych ako oni tam budu mrte a bude ich tazko rozlisit.
z tohto pohladu a z toho mala co som videla by som tam asi poslala Golden Storm 😀

(inak cele mi to strasne pripomina bratislavsku lyru... 😅 keby to nahodou pociskova vyhrala aj v eurofinale, dufam, ze sa eurovizia 2010 bude konat v PKO 😀 )

maruschka
9. mar 2009

risso46, výýýborne si to vystihol " hudobní niktoši", lepší prívlastok na celú Eurovíziu nemám 😀 😀 😀

majcik
9. mar 2009

Zienky, Vam nevadia tie falosne tony a spevacke zlozvyky spevacky z Mukatado? 🤐

martina46
9. mar 2009

noooooooooo, falosneho tam bolo teda hodne...

alon111
9. mar 2009

nemam nic proti vitazom ale mna to nenadchlo.prilis pomale ziaden zivot.takych piesni v moskve bude strasne vela.cakala som nieco co ma preberie a nie zaspi.ale drzim im palce ved idu reprezentovat ale velke sance im nedavam

asitka
9. mar 2009

čo na nu hovorím??? nič....dotyční...nezažiaria...nezvítazia...iba čo sa kopec penazí vyhodilo do luftu... 🙄