Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

diddi
15. feb 2010

no to je hrozne...uplny des vsetci nasi spevaci a spevacky...cela slov.eur.song...desiata dedinska liga 😝

sakura77
15. feb 2010

no tak ja som to vcera sledovala po prvykrat-ale teda vypada to ze porota si to "napasuje" aj tak ako vyhovuje jej 😖

ewwe
15. feb 2010

jazmin ja som si zapamatala figara a nie klaru 😅

a pacilo sa mi to 🙂

jazminn
15. feb 2010

diddi:
nie všetci budú z Blavy...

diddi
15. feb 2010

nejde o to odkial su,ale ako a co prezentuju....a to je fakt hroza...ziadna charizma,nic cim by zaujali...ani promo,hudba,text....jednoducho nula bodov....fakt nechapem,to tu mame len superstaristov a divne kapely?

monkula
15. feb 2010

Ja som vždy stihla len rekapituláciu a aj tá mi stačila.... 😝
Presne, ako vraví, teda píše Diddi, žiadna charizma, žiadne vyžarovanie, žiadne fluidum... Nič, čím by oslnili, celá hudobná scéna je tak trošku čudná, samý rock, alebo ska, alebo ak oto volá môj muž, feťákoviny 😅 😅
Keď sa pozerám,kde je poľská, alebo maďarská hudobná scéna ... 😕

diddi
15. feb 2010

ved len taka Ruslana, co predviedla s wild dance....Vierka A. spravila cajovy odvar,nevladala s dychom a uplne bez hlas.rozsahu.... ☹ 😝 fakt to seba predanie nasim chyba

grettka
15. feb 2010

nasim zial, chyba akasi "šťava"... su taki trosku chladni... velka skoda....

popelka
15. feb 2010

no,mne sa to vobec nepaci,,je to take o nicom neviem,ale nejak sa im to nepodarilo,,pa

lucia375
15. feb 2010

No mne sa eurosong paci a bavi ma to. Som rada ze sa Slovensko do toho zapaja. Je tam vela dobrych piesni, aspon mnohi neznami dostanu sancu. Ja som za eurosong. 🙂

uci
22. feb 2010

holky, napiste mi pls ako to vcera skoncilo - kto postupil? nejako nam to doma uslo

lucia375
22. feb 2010

1. miesto - Mista, potom uz presne neviem ale bol tam Bezdeda, Aya, Sona, Martina Schindlerova a este niekto, nepamatam si.

uci
23. feb 2010

dik dik 😉 sa tesim, ze postupili aj free voices i ked teda porota ich moc nepodrzala 😨 ale mna to celkom berie 😀

lussy23
24. feb 2010

Ahojte. Páči sa mi Kristína, Maťa, Robo Opatovský a Maroš Bango. Ja som v tej pesničke od Kristíny nepostrehla žiadnú nadávku. V tej minúte, čo ste dali, spieva že stretený či čo.
Bezdedu musíme naučiť korčuľovať, lyžovať, sánkovať, bobovať, sknowbordovať a poslať ho na olympijádu. Bronzovú medailu by sme mali istú 😀

emjee
27. feb 2010

ako? spokojne? ja ano 🙂

jazminn
28. feb 2010

Ja si myslím, že mala vyhrať Mista alebo Soňa, s Kristínou v Oslo žiadnu dieru do sveta neurobíme. Je to veľmi slabé. Je to skladba tak do rádií-chytľavá, ale nič viac.

sakura77
28. feb 2010

jazmin,ale kedze na eurovizii to mockrat pocut nebudu tak treba prave nieco chytlave....nie take co je super po 10tich pocutiach az 😉
aj ked teda podla mna ani jedna z tych pesniciek nema na to....slabota....

lussy23
1. mar 2010

Krisitná vyhrala vďaka divákom. A to preto, že ju hrali v rádiach ešte predtým. Inak by tam šla Mista. mala rovnaký počet bodov, aj porota jej dala najviac bodov a ešte aj ten belgičan povedal, že ona by tam mohla ísť.

babula90
1. mar 2010

tak ja tu pesnicku Horehornie nemozem ani pocut 😝 neviem prečo

linette
4. mar 2010

dufam, ze sa my aspon do prvej desiatky dostaneme.. 😉
mne sa celkom lubi grecko..

https://www.youtube.com/watch?v=ES3yhsJSt8s
marika80
5. mar 2010

Mne sa Horehronie velmi paci, a kedze byvam v zahranici tak som si to pustila ja a mozem povedat, ze je to velmi dobre hned od prveho pocutia. Tak snad mame sancu.
Ale, ze sa velmi riesi, ze je to prebrate. Tak bude moct s tym vobec ist do Norska?

lula26
5. mar 2010

Ja by som do finále poslala Bezdedu. Ten by upútal svojim zjavom. Dievčence sú moc tuctové.

rainee
5. mar 2010

mne sa najviac z toho co tam bolo pacila Kristina 😉 konecne niekto neokukany a pesnicka tiez ok. akurat tie saty mala desne.
nakoniec odbornici skonstatovali ze pesnicka horehronie nebola prebrata, zase len niekto potreboval spevacke ublizit alebo sa inak vyventilovat.
uplne suhlasim s didi, nasa hudobna scena je hroza, ja ani radio nezvladam pocuvat...

lussy23
5. mar 2010

Mne sa páčili vo finále všetci. Aj to Figaro bolo v pohode, ale vadila mi tá opera. Najlepšie na to bolo, že zo všetkých 60pesničiek som poznala možno 20. Aj to boli len Superstáristi a tí z Najmilšieho hitu. Nabudúci rok tam budú tri nové hviezdy zo ČS Superstar 🙂

linette
25. máj 2010

baby .. kristina nepostupila ☹ ☹ co na to hovorite?? .. ved bola dobra ..

emjee
25. máj 2010

ako vzdy - zase postupili krajiny, za ktore ma kto hlasovat ale pesnicky uplne naprd (srbsko, bosna, albansko, ...)

gabikasz
25. máj 2010

my sme hlasovať nemohli aj tak to dopadlo

linette
25. máj 2010

emjee suhlasim .. moderator vravel, ze portugalsku porotu kristina rozplakala .. tak som cakala, ze postupi .. no co uz ... sme malinka krajinka malo znama zrejme .. 😒 ale aspon sme tam boli a ukazali sa ..

erikasadek
25. máj 2010

ja som chcela hlasovat ale do kelu ako, v fr telke nic neslo , cez fb, on line nedali cisla... 😠
som nastvana, uz len preto ze aj francuzske hlasy boli velmi pozitivne v recenziach na slovensko a davali nas do jasnych faforitov, ako kritici , v novinach tak , boli aj hlasy ludi odkazy.. 😠 😅