Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

zuzitka
4. mar 2009

ked bola v superstar, tak som jej fandila .... no ale potom je o nicom ☹

mne sa paci desmod, aj cmorikova hudba, aj vselijake ine, ale myslim si, ze kamil a nela by mali sancu, pretoze ta pesnicka ma oslovila hned na prvykrat 😀 😀 a o to ide, nie?

biela
4. mar 2009

tú pesničku od desmodu už odpratali z tej oficiálnej stránky eurosong. škoda, počúvala som ju každý deň.

zuzitka
4. mar 2009

idem si ju vypocut ... tu sindlerku .... dal sem niekto link? 😅 😅 idem hladat ....

zuzitka
4. mar 2009

http://www.topky.sk/cl/100343/404825/

tak s tymto sindlerova neprerazi teda 😝 😝
fakt nela s kamilom boli lepsi .....

sarianah
4. mar 2009

..sindlerka nespieva zle..len ten jej katastrofalny prejav...habera to v superstar celkom vystihol ze "spievajuca mumia"..keby nemala ten vystrih co ma tak nema zahradnika a keby nemala zahradnika, tak zapadne prachom s tym jej vystupovanim..

zuzitka
4. mar 2009

no nespieva zle, ale nezazivna pjesna 😖
ale mozno oslovi inymi prednostami 😀

sarianah
4. mar 2009

..ta pesnicka bola akoby ju spievala spiaca princezna..neviem ona je taka neuveritelne bez zivota, ze snad ani takeho cloveka nepoznam..

sarianah
4. mar 2009

..Kamil v pohode, ale Nela to miestami zaspievala ledva ledva, aj to skor kricala, nez zaspievala..ale inak dobra pesnicka..len zase taka pesimisticka, preco tam uz neda niekto nieco vesele..napr. spominana ucitelka tanca by to rozprudila.. 😀

zuzitka
4. mar 2009

aka ucitelka? od hammela? ... som necitala asi predtym 😅

sarianah
4. mar 2009

zuzitka
..ano, stara dobra klasika od Hammela 😀

ewwe
4. mar 2009

ja som smutna ze desmod odstupil ☹ , mali aspon aku taku sancu nas reprezentovat bez hanby

tiez som bola prekvapena ze tie divoke karty dali takym slabým spevakom a nie cmorikovi, hoci ho moc nemusim

je to take vsetko divne, ale ako asi vsetko na slovensku, robene na biznis aby sa na tom nabalilo, a do moskvy pojde niekto zaskriekat, aby sa mu zvysila popularita, bez ohladu na narodny trapas 😠

zizaka
4. mar 2009

podľa mňa je to nízkorozpočtové, ked ukazujú zábery z iných štátov tak to sa úrovňou ani speváckou nedá porovnať

alon111
4. mar 2009

smutne je to ze ten kto do moskvy pojde je uz aj tak davno vybrany 😝

zuzitka
4. mar 2009

ucitelka tanca by urcite prerazila 😀 😀

ale je tam ista podmienka a hammel ju nesplna 😎
pesnicka urcite nevznikla alebo nebola vydana po datume 1 oktobra 2009 😀 😀 😀

ewwe
4. mar 2009

co mate s tou ucitelkou?? ja nemam rada tu obohratu pesnicku 😠

ikke
4. mar 2009

kto je ten vybrany, co pojde do moskvy? 😅

alon111
4. mar 2009

najskor sindlerova on si ju zahradnik urcite pretlaci 😀 a este budeme stastny ako dobre sme si vybrali 😀

akejka
4. mar 2009

som smutná, že Desmod odstúpili. Mám ich rada, spievali nám naživo na vianočnom večierku, ja na jednej akcii na Červenom kameni...manželovi sa tak páčili, že medzi pesničkami popíjal s Kulym vínko, aj mu dal ako darček 2 fľašky značkového...Kuly povedal do mikrofónu, že takú odmenu ešte nedostal 😉
Ale zas, majú recht. Neustále ich všetci napádali, obviňovali z toho, že majú vybavený postup...aspoň tým dokázali, že sú dobrá skupina aj bez nejakej súťaže 😉 Nebudú sa pchať, kde ich nechcú...

sarianah
4. mar 2009

ewwe preco nemas rada "ucitelku", ved to je taka haluzna oddychovka, aj ked totalne obohrata, ale mne to spravi taku naladicku, ze mi je aj jedno ze do moskvy pojde sindlerka..

zuzitka
4. mar 2009

nakoniec to sindlerka vyhra v moskve a nam padne sanka az na zem 😝 😝 😝

ness
4. mar 2009

ludia nestraste s tou sindlerkou 😲

martina46
4. mar 2009

Podľa mňa Sindlerová do Moskvy nepôjde 😉

Kto ale pôjde, to neviem 😀 🤐

katy2
5. mar 2009
sarianah
5. mar 2009

..konecne nieco vesele..ale aj tak to vyhra sindlerka, tak je jedno kto jej robi "spolusutaziacich"..

titkovamiriam
5. mar 2009

smola a hrusky - neviem,mne sa nepacia

a mam strach s tou sindlerko ja by som radsej tu cirovu 😀

katy2
5. mar 2009

podla mna je to cele o nicom 😠 normalne ma to hneva.....

sarianah
5. mar 2009

..aj mna to hneva, tak kaslem uz na to.. 😒

habibi78
5. mar 2009

no, vybrali zase slabého konkurenta pre sindlerku....

biela
5. mar 2009

mne sa smola a hrušky páčia. no desmod bol lepší.