Existuje ešte verný chlap?

hoblinka13
21. jan 2014

Co prispevok,to nevera,klamstva,ponizovanie.Existuje vobec verny chlap?Len sa zamyslam,lebo som mierne znechutena z prispevkov,ktore sa tu objavia.Bud je chlap neverny alebo nervozny,vulgarny buran.Ci to mam brat tak,ze o dobrom sa nepise,len o tom zlom?

aneri66
21. jan 2014

myslím, že áno...poznám takých...no je ich oveľa menej ako tých neverných

snehulienka99
21. jan 2014

prečo ťa trápia cudzí muži??? dôležité je čo máš doma ty, nie 😉

sutiakova
21. jan 2014

Existuje. Muž, ktorého prvoradým záujmom je to, aby zabezpečil rodinu, venuje sa deťom a manželke, trávi s nimi každú možnú voľnú chvíľku, nemá čas byť neverný. Poznám takých vo svojom okolí aj v rodine. Pravda, nájdu sa aj tí neverní. Ber to tak, že keď je žena spokojná s manželom, nemá dôvod písať na fóra.

vejula
21. jan 2014

@hoblinka13 samozrejme, že tu nikto nezaloží temu, môj manžel mi je verný.... Navyše ak aj v nejakej teme nahodou niektora žienka napíše, že pre môjho manžela je vernosť dôležitá, preto viem, že by ma nepodviedol, tak dostane akurat komenty typu: Si si nejaká moc istá..... Práve preto ťa podvedie, lebo si si nim priliš istá...... Možno to len dobre zatlka.... Takže myslim, že žienky, ktoré su si svojim aj isté, si to radšej nechaju pre seba, aby neboli podrobené MK psychoanalyze svojho vzťahu 🙂

edita84
21. jan 2014

existuje jasne podla kritérii čo napísala @sutiakova môj je taký 🙂 a som rada, ale inak to fakt bude tak že píšu len tie zlé veci a hlavne z hnevu alebo v afekte alebo po hádke, hned sa rozvádzajú a čo radia ostatné mamky ??? rozved sa jasne ako kebyto bolo také jednoduché že???

inffinity
21. jan 2014

Presne tak souhlasim s @sutiakova proc, kdyz sem spokojena budu psat do fora..napisu treba muj muz je super poradte mi co s tim? 😀 😎

liwka
21. jan 2014

@sutiakova súhlasím s tvojím názorom a rovnako dodávam, že vzťah tvoria dvaja a hoci neberiem, že môže byť problém aj v chlapovi (samozrejme, že áno), ale sme na ženskom fóre a ak tu chodia baby riešiť každučký problém miesto toho, aby ho riešili s vlastným partnerom...nech sa nečudujú, že to dopadne zle.... ☹

luba28
21. jan 2014

@hoblinka13 ano moj je taky a velmi si to vazim,.......som jednoducho stastna a spokojnaaa,.... 🙂

haslerka27
21. jan 2014

su verni muzi...je ich sice o cosi menej ale su.-)

hoblinka13
autor
21. jan 2014

@snehulienka99 usmevny dotaz 🙂 vsetky klamane zeny si myslia,ze ten ich nie je neverny.Netrapia ma cudzi muzi,len vidim aj v okoli ako by si zeny ruku dali do ohna koli chlapovi a pritom okolie vidi a vie,ze ju podvadza.

lucmarc
21. jan 2014

@hoblinka13 prese si to vystihla, ja som chcela minule založiť tému čo sa deti naučili v škôlke...lebo keď čítam témy o škôlkach, všetko je zlé, učiteľky sú zlé, všetci sa hádajú, ponižujú...ach je to škoda...ja mám dobrého muža, pomôže, uprace, navarí, je nám spolu dobre 🙂 máme krásneho a šikovného syna, nič nám nechýba, veď život je krásny, nie?! 🙂

hoblinka13
autor
21. jan 2014

@liwka a toto je dalsi problem,akoby sa ludia nerozpravali,nehladali kompromisy.aj rady su tu typu rozved sa,rozid,jvynadaj svokre,svagrinej a podobne.ludskost akoby chybala tejto dobe

tanickaskorokubikova
21. jan 2014

Tiez si myslim ze ak ma niektora super manzela tak to tu nanapise lebo par pokusov tu uz bolo ale vacsinou tie dotycne zeny tak zrusili ze mali po nalade, lebo ak niektora napisala ze jej manzel ju prekvapil a nieco kupil alebo ze je pozorny tak to hned otocili ze ma na sto prercent milenku 😀

monyccka
21. jan 2014

Ja si myslim, ze tu je to hrba nestatsnych pribehov. Tu sa zeny chodia stazovat a hladat utechu a rady, preto je logicke, ze je tu ukazka toho zleho.. v okoli mam dost vernych chlapov. Aj doma mam jedneho. Ale kedze je vsetko ok, nemusim to pisat na forum, ze je nam super 🙂 a ak to niekde napisem, tak si aj tak vysluzim len urazky od zatrpknutych podvedenych zien, ze som v podstate hlupa, ked som spokojna a nepodozrievam.. co uz.,zeny vzdy take boli, su aj budj..

martuska75
21. jan 2014

@hoblinka13 Myslím že "ideálny" chlap neexistuje. Každý má nejaké tie muchy, ale i de o to čo je partnerka ochotná a schopná akceptovať. Poznám veľa mužov z môjho okolia čo jednoducho sú kde-tu neverní, ale inak sú to starostliví ocinovia a partnerka je pre ne všetko. Ale rovnako je x chlapov taký ten klasicky monogamný typ a potom na nich v určitom veku príde "druhá jar" a .... všetko ide bokom 😖

tykat
21. jan 2014

@vejula presne 😀 žena, ktorá napíše, že má doma verného muža sa dozvie, že je len neinformovaná 😀

@sutiakova tam by som si tiež nebola istá, poznám takých čo stíhajú popri rodine aj milenku 😀 doma vzorní ockovia a manželia a cez obednú prestávku ...juchuchuu...ale obidve teda "obitri" strany spokojné, žena nesnorí, muž nič nedá na sebe poznať a milenka chce len pravidelný sex.

A potom ešte poznám zopár takých chlapov čo síce nepodvádzajú ale ženy by boli radšej kedy sa zbalili a utiekli za nejakou milenkou nech je od nich pokoj.

hoblinka13
autor
21. jan 2014

@tanickaskorokubikova hmmm takze ked nedonesie dar je zle a ked donesie este horsie 😀 typicke zeny 😀

lucka1912
21. jan 2014

@vejula Velmi dobre si to napisala....zena ktora je v pohode nema dovod sa tu vypisovat....

hoblinka13
autor
21. jan 2014

@tykat v konecnom dosledku je vsetko v poriadku,lebo sa zena nic nedozvie a nie je nic lepsie ako spokojna zena 😀

happyfrog80
21. jan 2014

pekne sporadicke manzelstvo je najdolezitejsie 😉

froschka
21. jan 2014

@hoblinka13 poloz si otazku opacne... Existuje verna zena? Clovek by sa divil ake zeny doma podvadzaju chlapov, ale radsej ostanu v istote obalenej hypotekou, s manzelom ktory nosi domov prijem ale inak je k nicomu a tak si vselo podvadzaju a ver ze by si to v zivote na tie zeny nepovedala. Takisto ako aj muzi maju uzasne plany v tom ako si najst cestu k milenke maju aj zeny tuto moznost. Zalezi nakolko si schopna verit a zit v myslienke co ak ma podvadza? Nedozvies sa nic skor ako sa to nestane alebo neprepukne a predcasne uzavery a myslienky su zbytocne. Ked sa tak stane tak bohuzial nebol to ten pravy smola nezacina, naopak clovek castokrat spozna ovela lepsieho cloveka ako toho ktoremu roky venoval cas lasku a rodinu...
Takze kliiiidek, dobry muzi existuju 🙂

hoblinka13
autor
21. jan 2014

@froschka tomu verim,jeden poklad mam doma.

masinka
21. jan 2014

@hoblinka13 @inffinity tento tyzden tu v rodinnych problemoch baba zalozila temu ze sa jej zlepsil sex. zivot s manzelom a ake je to super, no skoro ju tu za to zozrali 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/zmeny-v-sexualnom-zivote/

lucka011
21. jan 2014

@hoblinka13 Ja si tiež myslím, že mám verného chlapa. No hádam 😉 😝 😝 Ale verím mu, nepodozrievam ho, nekontrolujem mu ani telefón, ani maily, ani soc.sieťe.. Má prácu kde je v kontakte zo ženami a keby som mala z toho robiť hystériu, tak som už na cvokárni.. 🙂

lucka011
21. jan 2014

Ten kto bude chcieť podvádzať, proste podvádzať bude...

happyfrog80
21. jan 2014

ja mam tiez toho najsuprovejsieho muza ,ktoremu nemam dovod nedoverovat

adri266
21. jan 2014

@hoblinka13 co je vo vztahu kompromis, ak je muz alebo zena neverna? 😕 😕 😕

kveta
21. jan 2014

Poznam jedneho verneho. Len jedneho. A nie je to ten moj.

hoblinka13
autor
21. jan 2014

@adri266 nemyslela som kompromisy v nevere 😀 podla mojho skromneho nazoru k nevere dochadza prave vdaka neriesenym nedorozumeniam,panovacnosti a podobne.ked sa teda nebavime o notorickych suknickaroch

adri266
21. jan 2014

@hoblinka13 never tomu, ze chlapi ci zeny su neverni len vtedy, ak je nieco vo vztahu v neporiadku. Zial, ako uz bolo povedane v jednom prispevku, aj ked mate doma super vztah, otec je to skvely, zije lne pre vas, je skvely v posteli, pravidelne Ti robi ranajky, bla bla bla, aj tak moze mat milenku...

STaci, ak si precitas pribeh jednej kocky, ktora tu mala priatela, boli spolu 7 rokov, stastni, mali spolocny dom, a aj tak sa zalubila do ineho, sice nedoslo az k sexu, ale boli tam bozky, dotyky,a td...takze to plati aj pre zeny, aj pre chlapov.