Extravagantná / bláznivá maminka. Nájdu sa tu podobné?

dzidzuska
20. feb 2008

rozmyslala som ci sa tu najdu podobne strelene mamicky ako som ja 😀

weroni
26. apr 2008

juli aj ja to tak robim s tym obleckom 😉 😀 takze vitaj v klube "pradlovych uchylaciek" 😉 😀

dzidzuska
autor
26. apr 2008

weroni moj muz zase ma rad "skobky" kusky vlakien z ponozky medzi prstami...uchylka riadna 😀

weroni
26. apr 2008

dzidzus: ved to je neprijemne mat medzi prstami 😅

dzidzuska
autor
26. apr 2008

on to rad vybera 😀

weroni
26. apr 2008

aha 😀

leishmania
26. apr 2008

ja mam tiez tu uchylku s pradlom aj ked nie sommamicka 😀 uteraky su pri sebe jednej farby ,spodne pradlo spolu a tak... 😀
dzidzuska jak ste prisli k menu Ilja?

weroni
26. apr 2008

inac aj mna to meno zaujalo 😉 to je ruske meno nie? ci ukrajinske?

dzidzuska
autor
26. apr 2008

hebrejske znamena "moj boh" je v normalne v kalendari 20.jula a len nahodou sme sa ś muzom 21.jula brali 🙂 apson si to zapamatme 😀

weroni
26. apr 2008

Ilja je hebrejske? Fiha tak potom dalsie meno co si "prebral" iny narod. Mna jedna kamoska presviedcala ze Ester - co mame vybrane pre nase dievcatko (ak to bude dievcatko 😉 ) je madarske 😅 😀 a pritom je to tiez hebrejske a znamena to "hviezda" 🙂

dzidzuska
autor
26. apr 2008

😀 pekne meno

weroni
26. apr 2008

dzidzus: dik 🙂 vyberali sme take mena co nie su moc "obnosene" - aj ked chlapcenske mame Alex a v poslednom case vsade davaju Alexa 😠 😀 to zase znamena "ochranca" 🙂
vy ste mali ake vybrane pre dievcatko?

leishmania
26. apr 2008

som vedela ze ilja je hebrejske, ale tu nie moc zvycajne, ved to je elias nie? po hebrejsky elijahu, tak to oni tam hovoria...a to som v soku zee to mame v kalendari
alexovia sa mnozia, mne sa tiez lubi len sa nam nehodi k priezvisku

malaskoricka
26. apr 2008

ahojte.... u nas na dedine zije jedna "pani" ktora ma 17rocneho syna a vysteraja viac nez on...dennodenne nohy natrepane v uzkych lodickach sukna tesne po zadok cervene silonky...vystrih az po zaludok a na tzvari aspon 4kila "omietky"...a to ma okolo 55rokov 😔

dzidzuska
autor
27. apr 2008

malaskoricka-ja osobne nemamrada tieto typy

weroni
27. apr 2008

malaskoricka: pomooooooooooc 😅 to je strasne 😀 chudiatko teta.... 😒
leishmania - nam sa prave aj k priezvisku hodi: Alex Mihalsky 😉 aj Ester Mihalska - uz som sa s tym tak stotoznila 😀

julia225
27. apr 2008

weroni, mne sa paci alex, myslim, ze otrepane je alexander...
dnes som zas vesala pradlo 😅
este mam jednu uchylku a to ze ked zaspavam, musim mat aspon pol metra periny natrepanej medzi nohami 😀 , alebo, ked je dakto vedla mna 😝 tak nohu na dotycnom 😅 ...
a moje dieta musi medzi prstekmi suchat plienku kym zaspi...

weroni
27. apr 2008

juli 😀
inac s tym alexandrom mas pravdu ale aj tak sa mi zda ze dost ludi v poslednom case dava cisto len Alex. My sme Alexander nechceli aby z neho neurobili "Sana" a podobne skomoleniny 😠

inac co znamena meno Desiree? Akeho je povodu? Ako ju volas skratkou? Desi?

leishmania
27. apr 2008

myslim ze teraz davaju aj skor alexov ako alexandrov...mne sa posledne lubi Ilan...ale mne sa sa to meni...do babatka mam cas, najprv chcem skolu dokoncit...

dzidzuska
autor
27. apr 2008

no mena su vselijake...ja som chcela nieco aby to znelo rusky lebo manzel ma priezvisko da sa povedat ze ruske 😀 no ale to je ina tema 😀

julia225
28. apr 2008

weroni, Desiree- Vytuzena 🙂 😵
chlapec by bol Denzel, alebo Desmond...po otcovi...dufam, ze este bude a bude Denzel, a ak dievca tak Destinee...
my mame uchylku na D 😀 😀 😀 a des aby bol koren mena...
na plazi zakricim...Des domov a vsetci od chlapa po deti sa poberu 😀 😀 😝

cicka193
28. apr 2008

ahojk kocky, mozem sa k vam trosku pridat, velmi ma zaujala tato new tema 😀 tiez sme taka blazniva rodinka, vzdy robime nejake blbosticky aj spolu s nasim Dominicom, ale preco nie? aspon je zivot krajsi, nie je taky nudny 🙂
dzidzuska mate super fotky...mame aj my zopar dobrych, ale ked ja neviem pridavat fotky do albumu tak sa neviem pochvalit...nejake tam mam, tie mi tam dala kamka

rinuska
28. apr 2008

no baby ja som zas inak chybná , ja to prádlo pohádzem krížom krážom na seba , lebo nemám čas 😀 ked je teplo tak aj vyschne 😀

leishmania
28. apr 2008

rinus 😀 😀 😀 😀 😀

dzidzuska
autor
28. apr 2008

cicka ja akurat pracujem na novych mam uch veeela v pc...:D

julia225
28. apr 2008

my crazy fotky nemame, teda ak neberem to, ze ja aj tak na kazdej vyzeram trafene a to sa mozem tvarit hociako... 😀

gangulienka
28. apr 2008

mne zase vonaju nozicky mojich psov 😀

julia225
28. apr 2008

😖 😖 😀 😀 😀

cicka193
28. apr 2008

dzidzuska tak sa tesim na new crazy fotecky 😀