Extravagantná / bláznivá maminka. Nájdu sa tu podobné?

dzidzuska
20. feb 2008

rozmyslala som ci sa tu najdu podobne strelene mamicky ako som ja 😀

nguyen
20. feb 2008

to teda neviem ale fotky mate namakane a poriadne strelene😀 mne sa to paci, mimochodom mas pekny uces 😉

dzidzuska
autor
20. feb 2008

uz taky nemam 😀 😀 a dakujeme 😀

ivka19
20. feb 2008

dzidzuska 😀 😀
krasne albumceky s fotkami,a ide ti ten digiskrap 😉 mas nadherne babatko,a tebe to tiez sekne 😵

dzidzuska
autor
20. feb 2008

dakujeme🙂)mile od teba 😀

drobcek2007
20. feb 2008

nechcem sa opakovat po ostatnych ale tvoje fotecky su fakt super 😀

dzidzuska
autor
20. feb 2008

fakt dakujem 😀 take normalne 🙂

dzidzuska
autor
21. feb 2008

dobre rano...moja tema sa presunula az na druhu stranu tak staaale hladam niekoho 😀

dzidzuska
autor
8. mar 2008

halooo stale nikto? 😀 😀 😀

nutt
14. mar 2008

Dzidzuska.... nie je to len moj nazor, ale aj vela vela ludi okolo mna... 🙂 na to ze mam 31 rokov som asi dost strelena 🙂)) ale vobec mi to neprekaza. Som stastna a spokojna a paci sa mi to, ze sa citim omnoho mladsie a vdaka tomu aj mladsie vyzeram.... Niekomu sa to zda zvlastne, niekomu nie... ale moj okruh znamych je maximalne 30 rokov a priemer 23.... a pri nich mozem byt strelena kolko len vladzem!!!! a mam z toho dobry pocit 🙂 a samozrejme aby som nezabudla, v situaciach ked mam byt seriozna a vazna, tak taka som. Konske kusy nemam problem vystrajat len s mojou super dcérkou ale aj s ludmi ktori su moja krvna skupina. Neviem teda ako si myslela tu strelenost a extravagantnost, ale ja sa dost vymykam zauzivanym tradiciam a vela mojich rovesnicok pozera krivym okom, ze si viem zorganizovat volny cas a zivot inak ako oni... ale neriesim. Myslim ze doba nasich matiek a babiek uz je chvalabohu za nami.... a ja milujem tuto benevolentnost dnesnej doby.

charlinka
14. mar 2008

Já simyslím že takovéhle maminky se určitě najdou 😉 takové které vyvádějí nejen s dětičkami, ale které nezapoměli že už nejsou děckami, ale i maminkami a užívají si života. 😉

pipi1211
14. mar 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cicushka
14. mar 2008

a to je aka ? nech sa viem zaradi 😀 😝

ivkka
14. mar 2008

pipi máte fakt dobrý album,dali ste si záležať 🙂

pipi1211
14. mar 2008

no to hej ja mam normalne niekedy pocit ze mi sibe 😀 😀 😀 😀

ivkka
14. mar 2008

😀 Mne tiež niekedy šibe,ale som rada že sa moja dcéra namne smeje,keby sa nesmiala asi si sama o sebe pomyslím že som blázon 😕

zuzitka
14. mar 2008

o mne tvrdia ze som blazniva ale neviem, v poslednej dobe som nejaka znudena..... 😖
alebo samko ma zmenil, asi som zvaznela a beriem rolu matky vazne a zodpovedne 😝

ivka22
15. mar 2008

😀
dobra tema
😀

julia225
15. mar 2008

super tema 😝 ja som myslela ze som sama na tomto mamickovskom svete, teda mnohe mamky mojej blizkosti su az moc nastrojene a to neznasam a ani si s takymi nerozumiem, paci sa mi ze nas strelenych je viac..... 😵

hedunecka
16. mar 2008

ahojte tak so mnou by ste asi v jednej domacnosti nevydrzali dlho 😀 😀 😀
a hlavne ked sa nudim mi dooooooost sibe 😀 😀 😀

jasne ze sa uz trosku krotim, ale ked som nemala este malu to bejvavali casy 😀 😀 😀

sonoga
16. mar 2008

no, moj manzel si mysli tiez, ze som strelena. a hlavne ked sa stretnem s kamoskou, s ktorou sa pozname este zo zakladnej, tak fakt nema slov. a tie nase rozhovory cez mobil, to kebyze si niekto nahra, tak nechape. a ak by som niekomu ukazala historiu sprav na ICQ, tak len pokruti hlavou. pokial smem ali len jedno dieta, dost casto sme sa chodili zabavit von (a raz za cas sme sa aj "rozbili na mraky"), ale to takym sposobom, ze ked ma niekto s manzelom videl, ani ho nenapadlo mysliet si, ze sme manzelia, pokial nas nepozna. a uz vobec nie, ze mame dieta. teraz mame dieta druhe. sialena som ostala, ale niekde parit som zatial nebola, lebo este kojim. ale uz sa tesim na den, ked nebudem kojit (sice neviem, kedy to bude).

julia225
17. mar 2008

tak strelky ako ide zivot??? 😝 😀

zuzula28
17. mar 2008

soni, tak sme sa nastastie nezmenili az tak velmi 😉 Mna uz tak lytka ominaju, ze az...Na materskej ma bavi len moje male zlatinko, inak ma to doma vobec nebavi a tesim sa na obdobie, ked bude chodit do skolky a ja do prace, lebo ju zboznujem. Tera je to uz lepsie, lebo maly zacina byt besny a hravy, ale este par tyzdnov dozadu som si pripadala ako debil, fakt, ze ma to doma vobec nebavi. Ja uz teraz by som najradsej kreslila a vystrihovala, kreativne tvorila, vymyslala blbosti, ale zatial je moc malinky...A ked dokojim, tak sa rozbijem na dva mraky alebo radsej tri 😀 😀 😀 Este ze mam o 7 rokov mladsiu segru, ta je "vzdy pripraven velebnosti"... 😀 Ked k nam pride [nastastie casto], tak moj muz je konsternovany z nas... 😀 😀 Ale moja mama ma 53 a obcas je najbesnejsia z nas troch ona...Rola babicky jej na nudnosti a vaznosti moc nepridala...skor naopak...obavam sa, co za zvera si budem vyzdvyhovat po prazdninach... 🙄 🙄

zuzkafuny
17. mar 2008

Dzidzuš... extravagantná zrovna nie som, a ttrafená len málo, ale presne... 😀 Moja dcéra mi minule zahlásila, že :" Mohla by si sa drahá aspoň raz správať vážnejšie...? Ja sa začnem za teba hanbiť" Ma normálne dojala 😀 rúra vážna 😀 .
A za mlado keď vyšlo piatok trinásteho, nosila som rozdielne ponožky zo srandy... anebola som v tom sama. No ale chlapa mám staršieho a ten veľmi na to moje vyčínanie nie je... 😖 no... smola... čo si vybral, tak to má... 😀 😀 😀 Všetky babule máte super fotečky 😉 🙂

gangulienka
19. mar 2008

zamyslela som sa nad sebou, ci sem vobec patrim, ci mam napisat, ale potom som sa otocila a zbadala nas novy kocik na ktorom su lebky, tak to hovori za vsetko 😀 http://www.kocikovo.sk/product/rock-star-baby-p...

dzidzuska
autor
25. apr 2008

caute baby dlho som tu nebola celkom dost prispevkou pribudlo 😀

julia225
26. apr 2008

ahoj dzidzuska... 😀 ako sa ma maly? ma krasne meno 😵

weroni
26. apr 2008

no zo mna mamicka sice bude az za mesiac aj nieco ale moj drahy vravi ze som psycho tak asi? 😅 😀
hlavne sa mu zda psycho ze mi vonaju jeho nohy (ked mu smrdia) a ze mu rada cistim spinu spod nechtov na nohach 🤐 😝
a este ze to co je moc chutnucke (mile) volam "žraté" - lebo je to na "zožratie". Napríklad aj jeho volám niekedy moje žradielko, potom nášho psa a teraz aj naše malé čo sa mi hemží v brušku 😀
ale inac som ok 😉
ale myslim si ze kazdy ma svoje uchylky nie? 😉

julia225
26. apr 2008

no myslim, ze ta tvoja so spinou spod nechtou nema chybu 😖 😀

weroni
26. apr 2008

juli ale ja za to fakt nemozem 😅 ty nemas nejaku uchylku? 😉
inac u mna je toho este viac - ale vsetko viacmenej neskodne veci 🙂 napr. ked vesiam pradlo, musim pouzivat stipce rovnakej farby - niekedy ich ladim este aj podla toho aku farbu pradla vesiam 😀

julia225
26. apr 2008

no s tym pradlom, ....vesiam vzdy rovnaky typ oblecenia ku sebe a celkom ma tesi ked su stipce rovnakej farby ako pradlo... 😅