Ezoterika, astrológia, numerológia a iné

polarka
7. jún 2008

Nájdu sa v tomto fóre ľudia,ktorích tieto veci zaujímajú a lákajú?
http://www.numerologia.sk/

http://www.jurasek.sk/

http://www.wildweb.sk/astro/

http://www.fengshuiharmony.sk/

berni
7. jún 2008

mna fakt zaujimaju take veci,ale nie presne astrologia a hviezdy....

danielitka26
7. jún 2008

určite áno ...aj ezoterika aj hviezdy numerológia proste všetko 😉

bibula
7. jún 2008

😉 samozrejme ,ze sa najdu a niektore sa tomu aktivne venuju-ako napriklad ja 😎

berni
7. jún 2008

bibula a ty presne s cim sa zaoberas?

denisocka
7. jún 2008

ja ja ja sa hlásim 😝

denisocka
7. jún 2008

áno,bibula je šikula - cmuk za všetko čo si mi poradila a aj za to,čo ťa ešte so mnou čaka 😀

bibula
7. jún 2008

hlavne aura,reiki,ludove liecitelstvo ostatne ako vestenie a pod.len trochu-ciganske karty,chiromantia.

bibula
7. jún 2008

denisocka- ak by ma to nebavilo a nerobila by som to rada,tak to nerobim. 😉

ivetah
7. jún 2008

ja sa tiez zaujimam o tieto veci. prave som sa pustila do studia feng-shui.
a astrologia a numerologia ma tiez zaujimaju 😉

gangulienka
10. jún 2008

aj ja sa pridavam 🙂 ....ja sa venujem hlavne tarotu, trochu bylinkam a aromaterapii ale ked mam na vsetko tak malo casu 😖

dzidzuska
10. jún 2008

ahojte kocky mna tiez zaujima a chcela som sa spytat ci neviete o niekom kto vyklada karty v okoli ziliny-moze byt aj citabie z ruky

bubba
10. jún 2008

mna to zaujima ale este ma nikto nepresvedcil ☹ mozno som nadabila na nesprravnych ludi 😀
bibula vies povedat aku farbu ma moja aura aj takto cez net?mne sa to sem tam stalo ze som videla okolo NIEKTORYCH ludi farbu potom som si aj zostovala co to znamena....ale to bolo davno,nebol interent,ani tolko literatury...tak som na to uuuuuuplne zabudla

bubba
10. jún 2008

ale verim na duchov(aj ked som nevidela ani necitila ziadneho)verim na duchovno a zivot po zivote

dzidzuska
10. jún 2008

bubba mne jedna pani vykladala karty a vsetko vyslo aj mne aj kamoske aj mamine uplne kazde slovo-konkretne veci

ajka27
10. jún 2008

dzidzuška a kde si bola? môžeš mi dať kontakt?

majada
10. jún 2008

niekedy ma to tiež zaujimalo ...no teraz už nemám čas...

mimusiacik
11. jún 2008

😉

bubba
11. jún 2008

mimus a ty co sa vyskrnas? 😀 😀 je to nakazlive

mimusiacik
11. jún 2008

tema uz bola zapadnuta prachom niekde hlboko dole...tak som ju chcela trosku rozhybat 😅 😉

denisocka
11. jún 2008

hej dobre si urobila,už som ju chcela hladať

bubba
11. jún 2008

mima aj som si myslela 😀

bibula
11. jún 2008

bubba-ano viem
,prezradim,ze uz som si aj s emjee podebatovala o vzdychani mamiciek na temu babatko a pritom nepohli ani prstom aby dietatu pomohli k ulave.

bibula
11. jún 2008

denisocka- co robi "pupcok?" 😅

vladkaz1
11. jún 2008

ahojte tak toto ma zaujalo 🙂 bibula a ludia chodia k tebe alebo ako?
Mala som kamosku co vedela urcit chorobu pomocou aury robila to aj jej mama mali to dedicne,len jej bolo hrozne potom zle tak prestala.

bibula
11. jún 2008

aj cez foto formou mailu,aj cez forum ale to len tak zhruba/zadara/, bo vies, klasicky vyklad trva aj 30 minut-osobne,mail..,tak-tak si trocha privyrabam-nepytam,len kto kolko ma,nakolko sa citi.nechavam to na svedomi ludi.
niektore mamicky ma poznaju ,tak sa skus obratit na ne,alebo oni sa obratia na teba,ak ta to zaujima,nebudem pisat o sebe sama
😉

vladkaz1
11. jún 2008

A keby som chcela len tak zhruba cez mail dalo by sa? Ci nie?Dakujem

bibula
11. jún 2008

poslem ss

krasulka
11. jún 2008

ahojte, tak bibula ty si ma velmi uputala..ja som v zahranici a velmi by som potrebovala taku osobku ako si ty. Skusala som aj volat na rozne cisla roznym vesticiam,ale z tadialto mi to nejde...poslala som ti IP

bibula
11. jún 2008

obom sa venujem,snad pomozem.

bubba
11. jún 2008

bibula to je usper ze si taka zanietena normalne ma to tesiiiiiiiiiiiiii...a to si ako zistila ze rpave toto ta bavi,ze prave tomuto sa chces venovat?

paci sa mi tvoje MOTTo to zas moj drahy chcel byt napisany v tehotneskej knizke tak som si ho tam na obal napisala 😀 doktor sa smial