Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

ivush
24. sep 2008

Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... 🙂 😵

liliandax
9. mar 2009

158??? 😕 mne vypisuje len 9 clenov 😅

liliandax
9. mar 2009

aha.. teraz som si vsimla, ze su 2 skupiny MK 😅

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzitka
9. mar 2009

ja som si kvoli MK zmenila meno uzivatela ... pridala som si konikovsky nick k menu 😀

mikalove
9. mar 2009

majdzy prskavky som nevidela od detstva,idem kuk aspon na tvoju foto 😀

liliandax
9. mar 2009

a ja mam vedla seba spidermana 🙂

zuzitka
9. mar 2009

spidermana? ale aj ty mas nejaku masku, cooooooooooo? 😀 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melory
9. mar 2009

baby to je super, tiez som sa pridala

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
claudinka
9. mar 2009

ja tam mam tolko priatelov, ze uz mam toho pomaly dost 😀 😀

mikalove
9. mar 2009

ja len zopár,neviem ako sa kamošky volajú ked sa povydávali

petikd
9. mar 2009

Baby ja som sa skúšala aspon 5 krát nanovo registrovať a neprišlo nič ☹

claudinka
9. mar 2009

ja nerozumiem tomu pet society 😀 co tam mam robit? 😒 😒

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
claudinka
9. mar 2009

neda sa to dat po slovensky? hadzat lopticku a pod. to ako zistim? 😕 spanielska dedina pre mna.. iba obchadzam domy a vsetkych objimam alebo bijem 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
margaretka11
10. mar 2009

Ahojte. Aj ja som na facebooku a mám aj virtuálne zvieratko. A zaujíma ma to "zbieranie" peňazí. Majdzy rozpísala si tu zaujímavo ako sa dá hrať so zvieratkom. Ibaže ja stále neviem, ako sa k tomu dostať. Chodím s mačkou na prechádzky, ale nikde som nijakú loptičku nevidela a ani nič na stromoch. Rovnako ma zaujíma aj tá olympiáda, ale fakt neviem, kde to všetko nájsť. Keď som si aj klikla na Help, tak mi tam vyhodilo prázdne okno. Ja vlastne levelmi prechádzam iba s bitkami alebo mojkaním, ale nič iné neviem ☹ . Takže týmto vlastne prosím o pomoc, nech to máme so zvieratkom trošku akčnejšie 😉

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
margaretka11
10. mar 2009

Majdzy, ďakujem za vysvetlenie 🙂 . Chcem sa však ospravedlniť, akosi zle som pochopila, o čom sa bavíte. Myslela som, že riešite Super pets, to mám totiž ja. Nevedela som, že existuje Pet society, ešte som na facebooku iba krátko a nemám prehľad o všetkých tých aplikáciách a pod. Takže ešte raz prepáčte. Ale ak náhodou má niektorá z vás Super pets, existuje iný spôsob získania peniažkov ako len súbojmi a objímaním?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
margaretka11
10. mar 2009

To je možnosť adoptovať si zvieratko, jeho farbu si vyberieš sama, čo sa druhu týka, na výber je mačička, zajko, psík, opička a kačička. A potom sa o zvieratko treba starať, umývať ho, kŕmiť, vodiť na prechádzky, navštevovať ostatných kamarátov. No a fungujú tam obchody, ako si spomínala aj ty, kde sa dá kúpiť oblečenie, doplnky do interiéru a podobné hovadinky a samozrejme jedlo a mydielka na umývanie. Peniaze sa dajú získavať tak, že chodíš "objať" svojich kamarátov alebo sa vrhneš do súbojov, či už so svojimi kamarátmi, ale je možnosť aj náhodných súbojov. No a tak postupuješ stále na vyššiu úroveň. Lenže mne to príde, že by tam mali ešte existovať nejaké spôsoby získavania peňazí, pretože niektoré tovary tam majú takú šialenú cenu, že si neviem predstaviť, kedy by sa mi podarilo našetriť, napr. 15 000 korún na nové pozadie do domčeka 😝

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
margaretka11
10. mar 2009

fúha, tak tam som sa ja ešte nedopracovala 😀 . My asi veľa prežerieme, či čo 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
margaretka11
10. mar 2009

Tak ty sa tam nabalíš skôr ako ja 😀 . Čo je horšie, ani nemôžem vymlátiť všetky zvery do radu lebo mám denný limit 15 súbojov a potom je moje zvieratko na smrť unavené 😀 . A pomojkať môžem denne iba 10 zvieratiek lebo potom to už dáva málo koruniek 😝 . Teda ja by som radšej všetky zvieratká mojkala, než bila, ale čo mám robiť?? Sa pýtam? Keď mi nechcú dať peniaze? A to sa ešte stále pozastavujem nad tým, že niektoré tovary sa dajú nakúpiť výlučne za zlaté tehličky a raz som tak pre srandu na to klikla, že ako sa dopracovať k zlatu a ono to chcelo odo mňa vedieť, ako za tehličky chcem platiť, či kartou alebo cez mobil 😲 .

mikalove
10. mar 2009

baby ani neviem,že to tam je 😅

margaretka11
10. mar 2009

mikalove, ani ja by som nevedela, ale dostala som pozvánku od kamarátky 😉 .

lenkamt
10. mar 2009

Margaretka - idem ti poslať nejaké darčeky, keď som ťa už toľkokrát zmlátila 😀

liliandax
10. mar 2009

margaretka - aj ja mam take isto zvieratko ako ty. Peniazky tiez ziskavam len tym, ze objimam inych a oni mna, krmim ho a umyvam.. tiez ho treba vencit. Level stupa, ked sa bijem s inymi zvieratkami.
O inych moznostiach neviem 😖

idem ta vyhladat 😉