Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

ivush
24. sep 2008

Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... 🙂 😵

margaretka11
27. apr 2009

Bianca, ťažko povedať. Pet society má výhodu, že to zvieratko je také živšie, aktívnejšie. Môžeš sa s ním hrať. Super Pets je podobné, ale so zvieratkom sa nedá hrať, sú tam súboje, ale nemôžeš ich v nejakej významnej miere ovplyvniť. Ale zas sa mi páči vybavenie do domácnosti a oblečenie pre zvieratká, je to také krajšie. Tie dekorácie sú oku príjemnejšie. Teda tak. Ja som mala prvé Super pets, tak sa toho už teraz nevzdám 😀

bianca
27. apr 2009

juj tak to musim skusit.Len musim pockat kym mi niekto zasa posle pozvanku lebo sa mi nechce hladat

margaretka11
27. apr 2009

pošli mi do IP meno, prihlásim sa na facebooku, pošlem ti priateľstvo a potom aj pozvánku ak chceš 😉

bianca
27. apr 2009

margi mas to tam

margaretka11
27. apr 2009

pozvánku som odoslala a idem ukladať deti na spánok

sumienka2525
29. apr 2009

Ahojte chcem sa opytat. Aj ja som sa nedavno zaregistrovala na FC a mam z toho dobry chaos, lebo sa tam neviznam. A co je ten Pet society co tu pisete? To je na to FC? A na akej urovni ste? Mne tam nic take ako uroven neukazuje. .... No ako pripadám si ako somár, ze sa tam neviem vysomáriť. Dakujem za rady

debra
6. máj 2009

no mne sa uz vyse tyzdna neda dostat na facebook 😒 😠 vzdy ked si zadam stranku tak mi napise ze hotovo a biela obrazovka a nic...uz som z toho na nervy 😖 neviete koho mam kontaktovat aby mi s tym pomohol?

lucxy
6. máj 2009

debra inak ja ako som sa zaregistrovala mi to islo a presne mi robi to co tebe tak som sa nato vybodla

gabuliik
28. jún 2009

Baby,mne sa tam nedá zaregistrovať vôbec ☹ .Neviem prečo

katrin21
29. jún 2009

ahojte...
mne vcera poslala jedna kamosla správu, ze ju mam preposlat 15 ludom, ak to do dvoch tyzdnov neurobim, budem vymazana ako neaktivny clen.. ale je tam nejaky system popisany kopirovania, kt., nepoznam, že: copy + paste... neviem, co to je....
vraj je to rozhodnutie zakladatela Facebooku, lebo je pomaly a to aj vinou zahltenia , vela naktivnych clenov a takto chcu zistit, kto je aktivny... dostali ste to niekto? ako to mam poslat dalej ?

majussa3
29. jún 2009

je to blbost neposielaj to nikomu......chodi to po facebooku uz asi 100 rokov...kludne to odignoruj

lili91
29. jún 2009

aj mne chodili take spravy pred par mesiacmi, ale ako pise majussa, nie je to pravda!!! staci to ignorovat 😉

nobody
1. júl 2009

zkuste badoo 😉

bubba
1. júl 2009

katrin ja som to tiez dostala a neposielala som to dalej ved oni vidia ze ste alebo nie ste aktivny...

poculi ste uz o otm ake myliardove strany maju zakladatelia facebooku?bud to vraj zanikne alebo to speje k spoplateniu fora som zvedava co a ako to podje dalej. 😝

hasleerka
1. aug 2009

no fúha, ale som si prečítala ten článok a ma to riadne zaskočilo ...

jona74
1. aug 2009

aj mna zatial pouzivam facebook len zbezne dost veci je tam nezrozumitelnych teda aspon pre mna...vyuzivam len zakladne a bezne veci...

evkacka
27. aug 2009

mamičky, hackerky 🙂 neviete mi poradiť ako sa na fcb utajiť??? akože aby som nesvietila na chate na zeleno 🙂 teda že by som sa tam vobec neukázala priatelom.
v nastaveniach sukromia som zafajkla nezobrazovať online prihlasenie a furt tam svietim 🤐
Dakujem

lili91
27. aug 2009

ahoj evkacka, klikni na chat, ked sa ti otovri, vpravo hore je kolonka "moznosti", klikni tam a je tam moznost "odhlasit sa", to zaskrtni a uz na zeleno svietit nebudes 😉

evkacka
27. aug 2009

Dakujem lili už som offline 😀

bianka234
27. aug 2009

Ludia moji, ja som nikdy nechápala, načo mi kto posiela tieto aplikácie. Čo som malé decko, aby som sa tam hrala s nejakými obrázkami, to načo Vám je?

dudri
3. okt 2009

potrebujem mi poradite

nechcela som vymazat vsetky fotky v obraze v nasej priatelstve v profile. ako mam naspat fotky ... 😝
Na mojom stranke len same pismena... ako noviny bez obrazky 😖

bubba
3. okt 2009

to mas v nastaveniach prehliadaca nieco zle nastavene.ja napriklad pouzivam Operu a tam mas dolu na lyste obrazok fotoaparatu nato ked si klines mas tam ponuku
*vsetky obrazky
*obrazky z cache
*ziadne obrazky

ty si musis zakliknut napr "vsetky obrazky"aby ti zobrazilo vsetko. 😉

dudri
3. okt 2009

som laik PC
neviem kde mam najst?
nastavenia?
nastavenia uctu, sukromia, aplikacii???
Uplne dole je napisane aplikacie?
nevyznam...aspon prosim napiste postup
dakujem

pacna
11. okt 2009

baby a mozem zaregistrovat aj dceru?akosi sa nemozem k tomu dopracovat 😠

lucaska
14. okt 2009

babulky aj vam tak blbne ten facebook??????? niekedy uz mam nervy ze by som book vyhodila oknom... 😠

ada085
14. okt 2009

mne aj mojim priatelom blbne neustale... asi je pretazeny, ved je tam uz skoro kazdy 😀

claudinka
15. okt 2009

vsak to a kebyze nerobi si kazdy den kazdy pomaly tie testy, horoskopy a podobne piiipoviny typu moj kamarad dna a podobne juuuj zahlteny je, strasne nieco.. 😒 😒

liliandax
25. okt 2009

baby, tie co mate mail na @gmail.com, funguje vam?? ci blbne len mne? lebo mi to vobec nechce nacitat 😠

ianitka
25. okt 2009

liliandax mne gmail ide....

ale zas ked mam FCB aj gmail sucasne, urcite nieco zacne blbnut 😒