Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

ivush
24. sep 2008

Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... 🙂 😵

kingstonka
27. mar 2013

@gabika7706 dakujem velmi pekne-tolko som sa dnes do toho napozerala a take jednoduche to bolo 😀

sweetheart13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monnaa
11. jan 2014

Ahojte, prosím vás pekne dievčatá, čo ste na fb, potrebujem poradiť, ako si aktivovať, aby mi fb ukazoval kto má práve sviatok ( narodky, meniny ). V starej verzii som gto mala hneď tuším vpravo hore a v tejto novej sa v tom vôbec nevyznám a vždy reagujem neskoro, až keď dotyčný ďakuje , tak vtedy dodatočne zablohoželám 😝
ďakujééém

@cervenaciapocka

traffic
4. máj 2014

@martinka17
@maminka142
@cherry1981
@norita
@tinasc
@weja
neviete nahodou ako zrusit facebook profil dakujem pekne

maxiberuska
8. júl 2014

zdravim, ženy, prosim vas, mozno poradite...na fb mam uz 4 den od kamosky video, ktore som otvorila a stale dokola sa mi preposiela teraz mojim priatelom, uz som zufala, dala som si v pc antivirus na 6hod, vsetko vycistila a zalozila nakoniec novu stranku na fb, pridala znova priatelov a video sa zasa objavilo..tak teraz neviem, kde mam hladat chybu...pomoooooc

katka83811
24. okt 2014

ahojte...potrebujem aby ste mi poradili....poziadala som o priatelstvo znamu...nepotvrdila,ale teraz ked idem na jej profil vypisuje,ze profil je nedostupny,alebo zruseny....ale vo vyhladavaci ju normalne najde a kde kliknem na meno uz je to nedostupne....ona tvrdi,ze ma nezablokovala...a keby zablokovala tak ani vo vyhladavaci by ju neukazalo....nechapem....stalo sa vam to uz?????????????????dakujeeeeem

dastia
11. jan 2015

Ahojte. Chcela by som celu konverzaciu na messengeri preposlat dalej, lebo sme nemali vytvoreny spolocny chat. Da sa to nejako? Lebo ked som to skusala, preposlala sa mi iba jedna sprava a nie cela konverzacia.

tetkabetka
8. mar 2015

Tuším je táto diskusia neaktuálna, ale snáď sa niekto ozve. Potrebujem poradiť s nastavením. Hodila som si okruh ľudí do "blízkych priateľov", ktorým som ochotná niečo zverejniť. No a keď im to zverejním, tak na ich profile sa ukáže môj príspevok a je tam taká tá malá ikonka, že s kým to zdieľam a nim to tam vypíše všetkých tých ľudí, s ktorými to zdieľam. A to nechcem. Už som videla aj u druhých takéto príspevky zdieľané nie každému priateľovi a mne to tam vypíše, že zdieľa s "vlastné nastavenie" a nevypíše mi to mená tých ľudí. Tak prečo tie moje príspevky to tak ukazuje? Už som to aj skúsila prenastaviť, že som si dala zdieľanie s vlastným nastavením a tam som hodila tú skupinu blízki priatelia a aj tak sa to nezmenilo. Len ma to vytáča, lebo zoznam priateľov mám nastavený tak, aby každý videl len tých, ktorých mám spoločných. A takto mi tých priateľov je vidieť, čo je teda fakt absurdne protichodné. Či problém je, že ich mám v tej skupine? Kebyže ich tam vypíšem po jednom, tak to ostatným hodí, že vlastné nastavenie a nie všetky mená?

mamartinka
9. mar 2015

@tetkabetka Ze tetkabetka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 akoby tu neaka 60 rocna bola registrovana.Ja kapem aky nick. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tetkabetka
9. mar 2015

@mamartinka A vieš, ako som k tomu došla? 😀 Som stratila číslo na jedného poisťováka, ale vedela som, kde býva. Tak som zazvonila a nebol doma. Iba jeho otec - starší pán. Neunúval sa otvoriť mi vchod, vyšiel na balkón na 2. poschodí a keď som mu vysvetlila, že nech mi jeho syn zavolá, tak sa samozrejme spýtal na moje priezvisko. Lenže zle počul a pridal k môjmu priezvisku na začiatok písmeno "K". A ja stále kričím svoje priezvisko a on ho stále opakuje s tým K, už mi došli nervy, kričím "BEZ KÁ" "BEZ KÁ" A on "Ja vás počujem, BETKA, nemusíte mi to dokola opakovať." 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No a tetku som si k tomu už pridala ja. 🙂

viliam258
30. apr 2015

ooo, je prehladny lem tam musiš nachadzat stranki ktore potebujes a nejdes vsetko co potrebujes lem to tam treba hladat medzi tich stranok

volajmalujza
9. jan 2017

Prosím vás, vie niekto, ako zistím od kedy som s danou osobou priateľom na facebooku? Ďakujem 🙏