Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

ivush
24. sep 2008

Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... 🙂 😵

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudinka
30. sep 2008

poker? heeej? a kde prosim ta? 😀

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudinka
30. sep 2008

ok 😉

mirka414
30. sep 2008

co to vlastne je ten Facebook?poslite link,prosim,kde sa to nachadza??ale ked je to nieco ako Digiskrapbook,ze som pri tom bola na zaciatkoch aj do 4hod.rana tak radsej ani nie 😀 😀 😀

mirka414
30. sep 2008

uz som nieco nasla idem to preluskat 😵

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubba
30. sep 2008

tripp a co na tom nechapes?ved ja som si ta kupila 😀 😀 a tebe tam naskocili zato peniaze.napr.aj ked si prezeras ludi ti pribudaju peniaze alebo mas tam akcie ze ked pozves svojich priatelov k "owed"tak za urcity pocet prizvanych zarobis urcity balik 😀 😀 vzdy ked ti niekto uchmatne niekoho koho vlastnis ti prirata sumu...atdatd...takze zarabat a minat.o tom celom to je 😀 😀

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tripplebi
30. sep 2008

bubba - hej? ty ma vlastníš? o tom ani neviem 😀

gangulienka
30. sep 2008

baby moje nervy toto je co za stranka...mne to prislo mailom od kamosky ja som sa tam prihlasila ale som z toho pako...nieco som potukala a zrazu mi vola kamarat ze to co je ty si ma kam priradila do akeho facebooku ??...no mam hlavu jak melon z toho 😀

mirka414
30. sep 2008

ooo ja som zatial si len pridala nejake fotky...nieje to nejaka nebezpecna stranka??

bubba
30. sep 2008

miri tam si to mozes nastavit,ci tvoj profil alebo fotky mozu vidiet iba tvoji priatelia a ked sa dakto novy k tebe hlasi musis to schvalit aby ste sa "stali priatelmi"a vtedy dostane pravomoc vidiet tvoje veci.ja si myslim,ze celkom je to bezpecne az na to ze som raz citala,ze pisala jedna baba privatne mail a odoslalo ho verejne 😅 na "wall"takze neviem ale to mohla byt aj jej chyba tazko povedat lebo kto nevie aspon ako tak po anglicky tak aj ked si to das do cestiny nie vsetko je prelozene 😲

melory
30. sep 2008

mne sa facewbook velmi paci, ale este som nedosiahla kupu a predaj 😀 vsetky aplikacie su anglicky....

claudinka
30. sep 2008

no ja sa tam absolutne vobec nevyznam.. co su to vsetky tie requesty? co tam odomna chcu? 😀

melory
30. sep 2008

co je anglicky zatvaram.... 😀
claudinka ja neviem co od teba chcu 😅

melory
30. sep 2008

...ale je tam sajfa.... 😀

minkak
30. sep 2008

melory no je tam a pozri akych ma priatelov.....drobova,zablacka.....

melory
30. sep 2008

😀 idem na to
snad ked si ma niekto vyhlada, nevidi mojich priatelov...ci ano?

melory
30. sep 2008

...este som sa nerozhodla, koho si pridam 😵

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudinka
1. okt 2008

ako si to dam do ineho jazyka ako anglickeho???

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudinka
1. okt 2008

uuuuuzasne 😉 dakujem

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudinka
2. okt 2008

co su to vlastne tie requesty? o co tam ide, ked to posielam ja stale dalej?

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
k.a.t.k.a.
2. okt 2008

a skupina priateľov tohoto modrého žrebca tam nie je? 😀

emily333
2. okt 2008

ahojte jaj pozeram tak zatial som tam nikoho znameho nestretla ☹ ale mozno casom 🙂

minkak
2. okt 2008

k.a.t.k.a. dobry napad 😅