Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

ivush
24. sep 2008

Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... 🙂 😵

carisma25
7. jan 2009

ahojte.....vie mi niektora poradit, co sa tyka vytvarania albumov na fb? postupujem asi takto: dam vlozit foto, napisem nazov albumu, potom privacy, akoze smu vidiet len friends a natahujem foto...lenze! Ten novy album mi nikdy nevytvori a vsetky fotky mi uklada do uz existujuceho albumu, takze mam jeden album a tam 300 fotiek- to bol priklad 🙂

bubba
7. jan 2009

cooooooo???
1.najskor vytvris album,potom donho pridas fotky
2.kazdy album ma kapacitu 60 ks fotiek 😅 😅 si si ista ze si registrovana na facebooku?
az chces napisem ti presny postup ako vytvroit album a vlozit fotky 😉

cukrikk
7. jan 2009

a da sa vam prihlasit?? mne od rana nie:(

bubba
7. jan 2009

hej da sa aj rano aj teraz

mexx
7. jan 2009

Cukrikk, mne to v pohode ide cely den... 😕

Moja sesterka ma ale problem - sa tam zaregistrovala teraz cez sviatky, ked bola u nas, vytvorila som jej ucet, nahodila par priatelov, zakladne veci a tak... Ale ked si vyhladal kohokolvek a chce si pozriet jeho profil, tak jej to nejde - da sa to len pri ludoch, ktorych ma v priateloch. Nie je problem v tom, ci ti ludia maju spristupneni profil, lebo ked si ich vyhladam ja, mozem si ich prezriet, aj ked nie su mojimi priatelmi alebo nemame ziadnych spolocnych, takisto to ide mojej segre, muzovi, kazdemu, iba sesterke nie. Pozerali sme uz vsetko mozne v nastaveniach a nevieme to najst... Mate nejaky napad, v com je problem? 😕

mexx
7. jan 2009

Boooze, mi to dnes asi nemysli... 😅 Spristupneny profil. 😉

cukrikk
7. jan 2009

hmm asi je to tym ze mne sa neda prihlasit ani na yahoo:(

katkaajurko
7. jan 2009

mexx mam rovnaky problem,som na facebooku od sviatkov a profil ludi - ktory nie su mojimi priatelmi si pozriet neviem... myslela som,ze tak to ma byt...

bihan
7. jan 2009

Mexx, možno máte iné siete.. napr. ak má niekto nastavené, že slovenské siete môžu prehliadať jeho profil a sesterka nie je v sieti, tak sa do toho profilu nedostane.

katkajurko, presne tak to má byť 😉 Komu nepovolím prístup k profilu, tak ho vidieť nebude.

A skúšala som svoje meno nahodiť aj do googlu a jedinú vec, ktorú to vyhodí, je síce moja stránka na facebooku, ale nedá sa načítať nič viac než to, čo som povolila.

mexx
7. jan 2009

Nastavili sme jej aj siete take, ako mam ja alebo segra, nam to ide a jej nie. Tak neviem. Snad na to prideme...

carisma25
7. jan 2009

bubba- som si viac nez ista ze som prihlasena na facebooku 😀 ok tak mi napis presny postup vkladania, pretoze mne to furt nejde! Dakujeeeem

lefika
7. jan 2009

bihan, ja som bola prekvapena, ze ma to ani nevygoogli 😕 co je super, ale neviem, kde som to ako nastavila. proste kto nie je registrovany, ten ma nemoze ani vyhladat 🙂

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mikalove
7. jan 2009

pred chvílou som sa zaregistrovala aj ja a som z toho 100% debil,nevyznam sa v ničom,tak to necham na rano,hadam budem mať čistejšiu hlavu... 😖

cervenaciapocka
7. jan 2009

katkajurko a mexx, ak by ste vyhladali mna 😀 tak takisto mozete vidiet len co som si nadstavila v nadstaveniach. Cize uvidite moje meno (bez fotky aj ked tam mam viac ako 500 fotiek) a link na poslanie mi posty, nic ine neuvidite. Niektori ludia maju otvorene profil pre cudzich (tych co nemaju medzi priatelmi) ludi. Ja kvolii bezpecnosti nemam nic take.

bubba
7. jan 2009

carisma kliknes si napravo na ikonku fotky,potom si kliknes na moje fotky(otvori sa ti okno "tvoje fotky"hned pod tym das "vyvorit album"das si tam nazov a nastavis sukromie(napr.iba pre priatelov)a odkliknes vytvorit album.ak nemas stiahnuty JAVA prehravac klikni si na taky maly riadok kde je napisane"problemy s nahravanim fotiek?vyskusaj jednoduchy nahravac(ten ti povoli nahrat iba 5ks fotiek naraz).da sa tam stiahnut aj ten nahravac rychly ale to ja tam uz nemam v ponuke kedze som si ho stiahla tak ti neviem povedat presne ako sa tam k nemu dostanes.

carisma25
8. jan 2009

bubba, dik idem to vyskusat...asi to bude v tom, ze nemam tu javu 😒

bubba
8. jan 2009

neviem presne v ktorej oblasti,ale bol tam aj download da sa to stiahnut prave tam niekde pri nahravani fotografii.potom ked nahravas cez tuto javu ti otvori priamo okno do komiku a nahras si (max 60 ks)fotky naraz

zveron
21. jan 2009

ahojte kocky,
len tak ma pobavilo - je tam aj Sajfa 😲

to je inak riadny ksichto 😀

melory
21. jan 2009

aj fedor flasik stoji za to, priateli sa s olgou zablackou a podobne

bubba
21. jan 2009

ja som o tom raz pozerala relaciu,tito ludia nemaju cas na taketo talafatky ako sa ukazovat na facebooku,radsej idu na dovolenku na kanare 😀 😀 v tej relacii totizto vysvetlovali to,ze na fb mozete vystupovat ako ktokolvek,ak mate doma kopec fotografii,alebo si postahujete z inetrentu....atdatd...ja som tak pozerala raz stranku mira jarosa a bolo mi nanajvys divne preco je pristupny jeho profil a fotky pre kohokolvek...preto si myslim,ze ten kto ma profil uzmknuty z tychto prominentov je moze ze v skutocnosti jeho ucet aj spravuje osoba,ktorej patri to meno...takze co?este ste z toho take nadsene ako ja ked som zistila kolko slavnych osobnosti je na fb? 😀 😀

tripplebi
21. jan 2009

mám na to taký istý názor ako bubba

zveron
21. jan 2009

hmm?
takze ani s kandidatkou na prezidentku si nepokecam? ☹
baby, znicili ste naivke iluzie ☹

melory
21. jan 2009

bubba ano sme nadalej z toho nadsene, aspon ja ano, lebo nepotrebujem jarosa, stacia mi moji naozajstny, skutocny a hmotny priatelia s ktorymi nas dialka oddelila.

bubadlo27
21. jan 2009

mel a ja ta tam stale hladam a nenasla som ☹

melory
21. jan 2009

bubadlo neverim, ved melory....

bubadlo27
21. jan 2009

ja hadam aj podla mena a priezviska, asi zle hladam, alebo som slepa 😀

melory
21. jan 2009

dako sa k sebe prepracujeme

bubadlo27
21. jan 2009

tak ja som objavila facebook tusim v decembri, lebo pejo mi uz lezie na nervy, celkom sa to da 😉
inak ja toho Mira J., mam aj medzi priatelmi, pozname sa a je to naoaj on 🙂