Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

ivush
24. sep 2008

Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... 🙂 😵

cicushka
2. okt 2008

ja som sa tam akurat zahlasila pred tyzdnom, na radu kamosky a nasla som tam vsetkych mojich spoluziakov zo stredky z USA..je tosuper vidiet ich, ako sa im dari, co robia, kto sa vydal, ozenil...prehodit par slov z byvalimi 😀 😀 😀

emily333
2. okt 2008

ja so tam tiez novacik no pridala som nejake foto 🙂

claudinka
2. okt 2008

ooo vsak neviem, napriklad vselijake tie skupiny, naco to je vlastne dobre?

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudinka
2. okt 2008

ja tiez ignorujem furt, ale ani to ma uz nebavi 😀 😀

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudinka
3. okt 2008

😀 😀 😀 😀

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudinka
3. okt 2008

tak to tam radsej ani nic ani nikoho hladat nejdem, lebo dopadnem rovnako..

miskinadamko
7. nov 2008

ahojte, tak ja som bola prihlasena uz dlhsie ale zabudla som heslo potom som na f.b zabudla uplne a az dnes som si nejako na to spomenula, a prave som chcela zalozit tuto temu ale potom som ju nasla, pre zaciatocnika je tam toho naozaj dost na studovanie 🙂

melory
16. nov 2008

facebook je super.

zabka78
16. nov 2008

ahojte, ja som sa tam tiez zaregistrovala, ale nenasla som tam skoro nikoho 😕, tak tam uz nechodim.3

zabka78
16. nov 2008

tu 3 pridalo moje dietatko

pipi1211
16. nov 2008

ahojte baby tak na facebooku je uz aj skupina Modry konik.... tak si to vyhladajte a pridajte sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emily333
16. nov 2008

hmmm neviem to tam najst ☹

pipi1211
16. nov 2008

daj si do vyhladavaca modry konik 😉

pipi1211
16. nov 2008

do vyhladavaca na facebooku samozrejme 🙂

emily333
16. nov 2008

uz som taam 😉

k.a.t.k.a.
16. nov 2008

aj jáá 😀

pipi1211
16. nov 2008

supeeeeeer 😀 😀 😀 😀 😀 😀

droby
16. nov 2008

ja som sa tam dnes registrovala, ale ma z toho chaos ako to tam funguje, naslka som tam komplet kolegov aj njakych priatelov, le nerozu miem tomu ako to tam funguje co sa tam da robit
a napriklad toto mi prislo a neviem co to po mne chce
started passing out drinks to friends! Click here to send some drinks!

anglicky teda neviem 😅

bibula
16. nov 2008

co to je?ako to funguje??? 😀

luciar79
16. nov 2008

droby...to je len na krátenie dlhej chvíle...to je či chceš poslať drink...a dole si môžeš prepnúť na češtinu.ale tieto aplikácie na zabitie času sú len v angličtine. dobrá vecička je typing speed. písanie na stroji...preverí to pršteky. Na to že mám štátnicu zo strojopisu moc dobre som nedopadla 😀

droby
16. nov 2008

ahaaa, ja to mam v cestine ale nieco je tam este v anglictine nerozumeim tomu c sa mi tam zopbrazuje ze drinky, farma a podobne, jeden kviz mi dosiel to som pochopila ale v anglictine ho ja tazko vyplnim 🤐 😀
tiez sa trepem tam kde tomu nerozumiem 😀
bavit sa tam da len cez tu "zed"?

gio
16. nov 2008

ja som sa tiez zaregistrovala, ale potrvrdzujuci mail stale nechodi.Cakam a nic.
Baby, vam to prislo hned ?

droby
16. nov 2008

mne to prislo okamzite 😕

mirka414
16. nov 2008

ja som uz zaregistrovana davno,len nemozem najst nasho konika 😠 ☹ poradte ako to tam mam najst?

droby
16. nov 2008

mirka v skupinach vyhladat, ja som ho tam nasla 😉

minusa
16. nov 2008

ahojte 🙂

tak aj ja som nasla konika na facebook-u 😅 super.....

mirka414
16. nov 2008

stale to nemozem najst ☹