Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

ivush
24. sep 2008

Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... 🙂 😵

pindula
24. sep 2008

ivush...ja som stara facebookacka...ale toho je tam tak vela na objavovanie....si musis prejst sama...invitovat new friendov a sama dojdes co vsetko sa da s nimi robit 😉

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deina
24. sep 2008

Ja ho zatial pouzivam na albumy, ale tiez som tam nasla par znamych, o ktorych som davnejsie nepocula. 🙂

zuzidr
24. sep 2008

ahojte,aj ja som tam asi mesiac,tiež len kôli pár známym,ale pár som ich tam už našla,čo som dlho nevidela,a niekedy som z toho mimo,všeličo mi tam chodí,vidím že je tam toho strášne vela na objavovanie,ale kedže anglicky moc neviem je mi to na dve veci 😠

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivush
autor
24. sep 2008

no baby, ale ako sa tam k tomu množstvu aplikácii viem sama dostať ? 🙂

claudinka
24. sep 2008

napodobne.. furt nervacim, ze to je cele v anglictine.. kludne to mohlo byt po slovensky 😀

danuska24
24. sep 2008

ja som sa akurat zaregistrovala a mam to v cestine - automaticky mi to tak otvorilo

claudinka
24. sep 2008

to naozaj???

ivush
autor
24. sep 2008

ja práveže anglicky viem, čiže s tým problém nemám, len neviem ako sa na tie veci proste preklikať, dostať...chcelo by to nejaký manuál 😀

claudinka
24. sep 2008

tak to hej.. ak nejaky najdete, nehanbite sa s nim s nami podelit 😀

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivush
autor
25. sep 2008

ooo no nič konkrétne akože, len proste vôbec , Že ako sa dostanem k výberu tých rôznych features, ktoré to ponúka ako groups a podobne somarinky 🙂 v hlavnom menu na úvodnej str. po prihlásení tam žiadne také options nemám 😒

matima100
25. sep 2008

ahojte,mozte mi prosim len tak v skratke napisat,co je to vlastnne za stranku? 😉

tripplebi
25. sep 2008

matima - facebook je stánka, kde si môžes ukladať svoje fotky, kde sa môžes spojiť s ľuďmi z celého sveta a oveľa viac.

ja napríklad nechápem ako je to s tým kupovaním ľudí.

matima100
25. sep 2008

a ako sa tam mozem spojit napr.so starymi znamymi,ked neviem pod akym menom su prihlaseny?? 😒

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matima100
25. sep 2008

ooo 🙂 🙂 myslela som,ze pod nejakym nikom 😉

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudinka
25. sep 2008

ooo praveze ani neviem, co tam mam hladat alebo robit.. tie hlupe reguesty mi furt chodia, uz som z toho na nervy 😀

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lefika
25. sep 2008

ooo, mozno neprehladny, ale prestal padat: mne normlane zamrzol prehliadac na ludoch, ktori to tam mali zabordelovane aj 100 aplikaciami a spuuustou fotiek. teraz to uz nerobi 🙂
a prehladnost je otazka zvyku 😉

ivush
autor
25. sep 2008

Tak babenky, už sa skúste niektorá vymačknuť, že ako sa tam dokážem k nejakým srandiČkám vôbec dostať, prepracovať.... 😵

lefika
25. sep 2008

no ja som zatial neprisla na to, ako sa dostat k zaujimavym aplikaciam, odhliadnuc od requestov a pozvanok od inych ludi.
ono, ked das search, mozes hladat aj aplikacie podla klucoveho slova, to ti je ale dost na figu, ked nevies, ako sa vola to, co hladas 😒

ivush
autor
26. sep 2008

lefika no veď práve, že ja neverím, že by to všetci len cez ten search podľa kľúčového slova hľadali....musí na to byť nejaké prehľadné miesto, kde je to rozdelené na gropus, applications, atď....len neviem ako k nemu dojsť... 😨

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudinka
26. sep 2008

a co to tam je za aplikaciu nakupovania? mna si niekto kupil jak domace zvieratko 😀

ooo presne tak, uuuplne neprehladny.. mam z neho dost 😝 😢

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tripplebi
26. sep 2008

presne to nakupovanie zaujíma aj mňa 🙂