Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

ivush
24. sep 2008

Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... 🙂 😵

zuzitka
6. mar 2009

no urcite este viac veci sa da .... ale ja neviem 😀 😀

kili
6. mar 2009

čiže, keď chcem z niekym komunikovať, tak ho najprv musím dať ako priateľa? ináč to nejde?
každého jedného?

mikalove
6. mar 2009

koho si najdeš,musíš požiadaž aby ti potvrdil,že sa chce s tebou priateliť,až potom možte komunikovať

kili
6. mar 2009

potvrdenie mi je jasné
len moc nechápem to, že na čo sa píše "čo práve robím" a k čomu je to dobré. a tiež neviem, kde vlastne mám niečo písať 😕 😅

kili
6. mar 2009

alebo sa niečo dá napísať na Zeď 😕

kili
6. mar 2009

napr. mám tam kamošku, aj mi potvrdila a ja teraz netuším, čo mám robiť, ako jej kam niečo napísať

mikalove
6. mar 2009

no na zed píšeš sebe alebo priatelovi,ked nechceš nič verejné,tak sa dá -medzi nami-,ked píšeš na zed tak si to môžu prečítať všetci tvoji ale aj jeho priatelia......a to čo práve robím,je kravina,ved je každemu jasné že sedíme za PC 😀

mikalove
6. mar 2009

no máš ju v priateloch,na lavej strane a ked na nu klik tak už si u nej a možeš písať

kili
6. mar 2009

mikalove, to presne som včera písala, že je to kravina, je jasné, že píšem na PC 😀

zuzitka
6. mar 2009

no prave mi tam prisla ziadost, ci si chcem pridat aplikaciu MyCalendar 😀

takze som pridala a teraz budu clenovia vediet, kedy mam narodky a budu mi posielat darceky 😀 😀

mikalove
6. mar 2009

ja tam neviem najsť vela priatelov,my sme na strednej boli samé baby a neviem ako sa volaju tie čo sa vydali

zuzitka
6. mar 2009

ale ja pisem, co prave delam .... je to super .... taka haluz 😀

potom mi tam obcas daju ludia komentar 😀

mikalove
6. mar 2009

zuzitka kolko máš priatelov?

zuzitka
6. mar 2009

mam len 25 priatelov .... chces byt aj ty moj priatel? 😀

mikalove
6. mar 2009

ja mám len 11 ☹ chcem 😀

kili
6. mar 2009

mikalove, bolo mi povedané, že sa tam dá nastaviť meno za slobodna, ale nepýtaj sa ma kde, ešte som to nehľadala. tak skús popozerať.
potom by ti ale malo vyhľadať dotyčných, ale že či si to tam oni dali

mikalove
6. mar 2009

fakt? ked ja nie som moc na techniku ale skusim popozerať

zuzitka
6. mar 2009

no skus vyhladat meno za slobodna ... mozno maju obe mena uvedene ... moja spoluziacka ma tak 😀

mikalove
6. mar 2009

inak tie kody nie su vobec čitatelné,čo sa vyplnaju ked niekomu posielaš žiadosť

zuzitka
6. mar 2009

mikalove ... ja skapem ... uz ta mam 😀 😀 😀

mikalove
6. mar 2009

čo znamená to štouchnout ? zuzi ved som bola prihlasená,čo ja mám vždy všetko pootvarané 😀

zuzitka
6. mar 2009

no sak aj to mam otvorene 😀

stouchnout .... pockaj .... idem ta ....

martinadt
6. mar 2009

ahojte babeny, dnes som si všimla túto tému.. neviem či mi niekto vie poradiť ale zhruba pred mesiacom som sa registrovala na facebook a čakala na ten overovací e-mail a nič, doteraz nedošiel, tak som to asi pred týždňom skúšala na iný e-mail a tiež mi nič neprišlo 😕 neviete čo s tým mám robiť? 😕 bratranec sa tam registroval asi 4 mesiace dozadu a e-mail mu prišiel asi 2 dni 😕 tak tomu nechápem ☹

mikalove
6. mar 2009

už si ma? nič necítim 😀

zuzitka
6. mar 2009

ked si das DOMU ... tak napravo bude. ze som ta stouchla 😀

zuzitka
6. mar 2009

martinadt ... skus si este raz ten overovaci mail na tu istu adresu tvoju poslat .... alebo sa znova zaregistruj ....

martinadt
6. mar 2009

zuzitka keď dám do registrácie ten istý e-mail tak mi hodí že tento mail je už registrovaný 😖

zuzitka
6. mar 2009

ahaaaa ☹

a neni tam, ze este raz poslat overovaci email?

martinadt
6. mar 2009

idem to tam ešte nejako preskúmať kým malá spinká 😖 ak nie skúsim si vytvoriť ešte nejaký iný e-mail 😀

martinadt
6. mar 2009

potom vás budem otravovať že kde sa tam čo dá robiť 😅 😝