Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

ivush
24. sep 2008

Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... 🙂 😵

liliandax
25. okt 2009

ianitka - uz sa to rozbehlo 🙂 nemala som sucasne s FB, nakolko som sa ani tam nevedela prihlasit a heslo som mala na gmaile 😖 nakolko mi moje heslo nebralo na FB, tak som si dala poslat nove a ono to cele "skapalo" 🙄

andrejka33
4. nov 2009

Ahojte, vie mi prosim niekto povedat, ci je mozne na facebooku pozriet kto videl moj profil? existuje vobec takato moznost? dakujem velmi pekne za odpoved🙂

ianitka
5. nov 2009

andrejka, myslim, ze nie

carodejnica
27. nov 2009

Pre všetky dojčiace maminy dávam do pozornosti túto super skupinu 🙂
http://www.facebook.com/group.php?gid=622760565...

mucilienka
30. nov 2009

ahojte kocky,

prosim o radu - facebook mi prestal "normalne" fungovat - sice mozem otvarat a prezerat fotky, ale nejde mi komentovat, pridavat obrazky, jednoducho aktivne sa na nom zucastnovat.. stalo sa mi to zo dna na den - teda v noci - neviete mi poradit, co s tym???

pipi1211
7. jan 2010

http://www.facebook.com/profile.php?ref=name&id... tehulky seeeeem 😀 😀 😀 😀 😀

anarida
7. jan 2010

Už tam idem 😉 😀 😀

anarida
7. jan 2010

Inak ako sa dá založiť na FB skupina? 😕

minik158
18. apr 2010

newiete ako sa da na FACEBOOKu vymazať priatelov

womenne
18. apr 2010

Ahoj mne zase nejde chat,už vyše mesiaca tiež zmizol z večera do rana 🙄 neviete ako to nastavit? 😕

lekno
18. apr 2010

minik, keď si klikneš na priateľov, tak ich máš po sebou uložených podľa abecedy... a na boku na pravo máš pri každom krížik, tak klikni na ten krížik a tak vymažeš toho, koho chceš.

womenne, mne zatiaľ chat ide, ale začal mi niekedy blbnúť tak, že niekomu napíšem správu a tam mi napíše, že stala sa chyba a nič nedodošle. A toto mi robí dosť často. Stále len všetko vynovujú a tak sa mi zdá, že to potom ide ešte horšie 😒

lucinda7
11. jún 2010

ahojky,poprosíme od vás hlasíky:
treba byť fanušikom tu:
http://www.facebook.com/home.php?filter=app_102...
a Páči sa mi tu:
http://www.facebook.com/?sk=messages&tid=150667...

dakujeme moc🙂

mmonika
30. okt 2010

Awojky ,
chcem sa spytat ked Vam pride ziadost o priatelstvo ,klikate kazdemu?? aj toho koho nepoznate??
bo mne chodi snad kazdy tyzden nejaka ziadost aj od ludi ,ktorych som v zivote nevidela ,alebo ich nepoznam ..

silvia0111
30. okt 2010

@mmonika osobne klikam len na ludi, co poznam, naco by mi boli ludia co nepoznam v priateloch....ked neviem ani kto to je.

mmonika
30. okt 2010

@silvia0111 praveze aj ja .. ale i ked im dam ze ignnorovat ,tak o tyzden ma ziadaju opat o priatelstvo .. 😒

silvia0111
30. okt 2010

@mmonika tak ignoruj stale, ich to prestane bavit, alebo napis spravu. ze sa nepoznate

junovka
12. dec 2010

oprasujem tuto temu s otazkou :
Da sa niekde zistit historia chatu s danou osobou, s ktorou som si pisala pred mesiacom???Vdaka

erikasadek
13. dec 2010

@junovka ak mas messenger a spojila si si ho s facebookom tak ano.. 😉 cez messenger si pozries celu historiu pisania, cez FB cisto sa neda. 🙂

junovka
13. dec 2010

@erikasadek a ako viem, ze som ho spojila s mesengerom?,

erikasadek
13. dec 2010

@junovka AK HO POUZIVAS;; tak ti sama ponukne spokit vsetky socialne siete, asi u teba to nie je;.
messenger je ako skype, len lespsii 😉

http://explore.live.com/windows-live-messenger?... 🙂

iinuska
14. jan 2011

ahojte, poradi mi niekto ? Od vcera vecera sa mi neda prihlasit na fb. Vypisuje mi, ze mam nedostupnu stranku a mam skusit o niekolko hodin. Ma s tym niekto skusenosti ?

maca793
1. feb 2011

potrebujem poradíť ak niekto vie ako na to cez mozillu sa nemôžem dostať na fc lebo úvodná stránka je stráááášne malinká a nerozoznám písmenká. neviem čo sa stalo ale ostatné stránky mi načítava normálne ale fc nie. som s toho hovová. viete ako to napraviť? už aj sestra sa pozerala na to a nevie to napraviť. dakujem

mamartinka
11. feb 2011

Ahojte baby.Chcem sa spitat ci nemate niektora skusenost s mobilnym Facbookom.Ci niektora facbook pouzivate aj v telefone.Ako to funguje a je to neako aj platene ci ako to je?Chcem si to do telefonu nahodit ale neviem ci je to platene a ci musim mat aj nainstalovany internet v mobile aby mi to islo.Dakujem a dufam ze niektora mi co skoro odpoviete.Dakujem.

junovka
15. feb 2011

ked som si vymazaal priatela z FB, teraz sa mi opat chce pridat medzi priatelov, ja som mu zatial nepotvrdila priatelstvo, ale problem je vtom, ze vsetky moje prispevky na ktore ja dam Paci sa mi, tak mu vyskakuju aj na jeho nastenke....ako je to mozne?? 😕 Vie mi niekto poradit??

hasleerka
16. jún 2011

baby čo chodíte na FB ... nemôžem sa prihlásiť, vraj sa niečo robí na mojom účte a potrvá to niekoľko hodín .... je to normálne????

martinka17
26. jún 2011

Ahojte, prepáčte, že vpadám do témy...ale na FB sa veľmi neorientujem. a potrebovala by som poradiť. Práve som odmietla priateľstvo s človekom, ktorého nenavidím. Naprioek tomu je medzi mojimi priateľmi, veselo si pozerá moje fotky....čo mám robiť? Pretože odobrať ho neviem, nedostanem sa na jeho stránku, skrátka mi tam visí ako taká morová rana a nejde ho odobrať, zmazať 😠 Ak ho nedostanem preč, budem si musieť zrušiť celý profil a prídem o pár priateľov, ale jeho neznášam 😝 ☹ tak veľmi, že to urobím, ak sa to ináč nedá.

sisaha
26. jún 2011

@martinka17 zmazes ho tak, ze pojdes na účet - upraviť priateľov a tam pekne zaklikneš jeho krížik a vymažeš ho odtial. Potom chod na nastavenie súkromia a uplne dole je zoznam blokovanych. Mozes ho tam napisat a on si ta uz viac na FB neprezrie.

sisaha
26. jún 2011

@junovka prave preto, ze si ho zatial nepotvrdila. Ak ho vobec nechces, tak postupuj tak ako som napisala martinke17 a oznac ho ako blokovaneho

martinka17
26. jún 2011

@sisaha lenže práve toto sa nedá, ak chcem zmazať, napíše, že neplatná akcia, ak kliknem na jeho meno, tak neexistuje. Môže to byť preto, že mi písal chat a ja som klikla na nahlásiť obťažovanie? Môže byť teraz ako keby bloknutý?

sisaha
26. jún 2011

@martinka17 tak potom ho mohli bloknut aj oni.. a nejde ho napisat ani do zoznamu blokovanych? Ale potom by ti uz nemal pisat, ani sa kontaktovat na teba ak ho zablokovali... tak neviem.. A ked napises do vyhladavaca jeho meno, tak ho tiez nenajde? lebo pod kazdym profilom jednotlivca je tiez uplne dole naľavo, že odstraniť priatela..