Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

ivush
24. sep 2008

Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... 🙂 😵

martinka17
26. jún 2011

@sisaha vôôôbec mi ho nenachádza, ani jedným spôsobom, ako keby tam nemal profil 😠

sisaha
26. jún 2011

@martinka17 tak potom on zablokoval teba, alebo ho zablokovali oni ked si nahlasila obtazovanie.

martinka17
26. jún 2011

@sisaha ok, aj tak som už povymazávala všetky foto, pre istotu 😠 Skôr blokli oni jeho, ale to je jedno, musím ho ignorovať a ako náhle to pôjde zmažem....ale dík, už som sa bála, že som fakt totál blbá z toho FB 🙂

kamilecka
15. júl 2011

Ahojte

Otazka na facebookarky ktore maju aj niejaku stranku ... ja kedze fotim som si spravila zvlast fb stranku,len potrebujem vediet ako sa spravit to ze fotky budu vidiet len ti co daju like....ako na to????

marbella
15. júl 2011

@kamilecka ja som dosť na fb, vela foto stranok som "po-likovala" ale mne sa zdá, že vždy sa mi ukázali všetky fotky čo tam dotyčný/á má. Aj keď som predtým ešte nedala like.

kamilecka
16. júl 2011

@marbella da sa to spravit aj takto .... a takto by som to chcela aj ja .....

https://www.facebook.com/FlorabellaActions?ref=ts

marbella
16. júl 2011

@kamilecka uf, neporadím. Florabellu mám v oblúbených už dlhšie, teraz som ju od-likovala a naspäť za-likovala a stále mi ukazuje rovnaké albumy.

n_dudusa
18. júl 2011

@kamilecka pri vytváraní albumu sa niekde nachádza možnosť kto všetko si môže prehliadať album, alebo aj potom dodatočne v nejakých nastaveniach by sa to malo dať. Alebo keď klikneš vpravo hore na "účet" a tam je centrum pomoci tak skús tam niečo nájsť, ja tam vždy nájdem odpoveď na to čo potrebujem

n_dudusa
18. júl 2011

@junovka ono to zobrazuje aj kým je ešte nepotvrdená/nezamietnutá žiadosť o priateľstvo, ak nechceš aby ti ďalej posielal žiadosti o priateľstvo, tak daj ignorovať žiadosť a malo by ti vyhodiť či ho chceš pridať do zoznamu blokovaných kontaktov. Ak ti to nezobrazí, daj ignorovať a potom v nastaveniach súkromia si o vieš ručne pridať do blokovaných kontaktov.

n_dudusa
18. júl 2011

@mamartinka musíš mať aktivovaný internet v mobile, a odporúčam aj predplatiť si internet, pretože ak si ho nepredplatíš tak za 1MB prenesených dát platíš 3,9eur cca...a ja mám predplatených 100MB za 4,5eur mesačne...takže hlavne pozor na to keď nemáš predplatený internet lebo sa potom nedoplatíš 🙂

raska
6. aug 2011

Prosím vás ako sa dá vymaz facebook?

chanae
6. aug 2011

@raska v pravom hornom rohu mas "ucet".. ked na to kliknes vyskoci take modre okienko a tam su potom "nastavenia uctu"... a na lavej casti stranky budes mat taky stlpik a druhe v nom je "bezpečnost" na to kliknes a dole na stranke niekde bude pisat ze "deaktivovat uceT"...
nejak tak by to malo byt snad zrozumitelne som to vysvetlila 😅

redangel32
8. aug 2011

Mna by zaujimalo ked mam niekoho zablokovaneho a potom ho odblokujem. Automaticky ho mam v priateloch alebo o priatelstvo treba poziadat?

chanae
8. aug 2011

@redangel32 o priatelstvo treba opat poziadat..

maminka142
7. sep 2011

@sisaha
@chanae
@redangel32
@n_dudusa
@raska Prosím vas baby viete mi poradiť? Chcem dať jeden krasny status na nastenku na fb a nejde mi to, vraj vela znakov 😢 Ale jedna kamoška si to dala na nastenku, takže sa to da, ale neviem ako 😕 Ona už je mimo, tak mi nevie ani poradiť... Pomôžete mi? Ďakujem 😉

redangel32
7. sep 2011

@maminka142 mne ked to takto nejde tak nieco napisem do statusu a pod to komentovat a tam ti to hodi vseeeeetko. 🙂

maminka142
7. sep 2011

@redangel32 počkaj to daš niečo do statusu a pod to komentovať? Do komentara sa to zmesti?

redangel32
7. sep 2011

@maminka142 ano presne tak. Do komentara sa to zmesti. Aspon mne sa vzdy zmestilo...neviem kolko toho mas? 😨 Ci dve strany alebo "len" jednu 😀 . Skus a uvidis.

maminka142
7. sep 2011

@redangel32 už som to tam dala, ale inak tak akoby som davala pesničku s youtube 😉 dakujem

norita
11. okt 2011

ahojte zienky prosim poradte mi. Mam sestru ktora ma cez facebook kontroluje, hned mi vypisuje co tam robím s kym pisem a tak. Poriadne mi to lezie na nervy, nechcem ju zablokovat . Da sa s tym nieco urobit?

sisaha
11. okt 2011

@norita da. chod do svojich priatelov a pri kazdom mene je kolonka ze priatelia, ked sa na nu postavis mysou, tak na vyber dostanes niekolko ponuk, ty kliknes na slovo obmedzenie. Tym padom tvoja sestra neuvidi nic 😀 a ani o tom nebude vediet, ze si ju obmedzila

norita
11. okt 2011

@sisaha dakujem pekne hned vyskusam fakt som uz z toho zufala

norita
11. okt 2011

@norita uz som to spravila

tinasc
12. okt 2011

ahojte chcem sa opýtať, aj ja som už obmedzila určité osoby... len neviem... ak s tou osobou, ktorú som obmedzila máme spoločného priateľa a tento spoločný priateľ pridá komentár k mojej fotke, alebo statusu, tak to potom ten obmedzený uvidí, či nie?

cherry1981
12. okt 2011

@tinasc Ked si nastavis, ze chces aby tvoje komentare, videli iba priatelia, nie aj priatelia tvojich priatelov 😀 tak ich neuvidi 😉 To vsetko sa da nastavit, dokonca urcite osoby sa daju aj zablokovat aby Ti videli fotky, komentare, atd....

tinasc
12. okt 2011

@cherry1981 no ja to tak mám nastavené, že všetko vidia iba priatelia... ale ak obmedzím osobu, ktorá je v mojom zozname priateľov, tak uvidí len veci, ktoré nastavím ako verejné... to je mi jasné... len to mi nie je jasné, že ak s tou osobou, ktorú som obmedzila mám spoločného priateľa a ten spoločný priateľ okomentuje moje foto, alebo čokoľvek, tak predsa aktivitu toho priateľa uvidí aj ten obmedzený... čiže uvidí ten komentár... či nie? toto mi nie je jasné...

clare.emilee
7. nov 2011

prosim vas baby ako zistim na fb kto videl moj profil/fotky da sa to?

weja
26. apr 2012

Prosím vás - mám taký problém - OMYLOM som v telefóne dala vyhľadať "priateľov" z FB podľa telefónneho zoznamu.... Netuším, komu všetkému to poposielalo žiadosti o priateľstvo, len teraz mi chodia potvrdenia a sú to samozrejme ľudia, ktorých som o priateľstvo nikdy žiadať nechcela!!!! A neviem sa dopátrať teraz nijako k tomu, komu boli vlastne tie žiadosti odoslané a ako ich zrušiť???? Ďakujem za každú radu.....

kingstonka
27. mar 2013

ahojte- poradi niekto ako si nastvit FB tak, aby mojich priatelov nebolo vidiet na mojej stranke? teda, aby si druhy neobzeral koho mam v priateloch .dakujem

gabika7706
27. mar 2013

@kingstonka ked si otvoris okno s priatelmi, vedla policka "najst priatelov" mas taku ceruzku, tam klikni a v Edit privacy pri Friend liste zaskrti "Iba ja" ... dufam, ze som to zrozumitelne napisala 😵