Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

ivush
24. sep 2008

Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... 🙂 😵

bubba
21. jan 2009

to melory Dnes o 16:59
aj ja 😉

norik1
23. jan 2009

Ahojte, nie som nejaky zaciatocnik s pc, ale uz si neviem rady... vobec neviem na tej stranke pisat klavesnicou, dokonca ani pri logine mi neberie pismenka... ked sa uz lognem cez potvrdenie priatela, neberie mi to ani mys. Klikam ako blazon, ale nevyklikam nic, nenapisem nic... Neviete o nejakom nastaveni, ktore mi uslo?

bubba
23. jan 2009

😅 😅 😅 😅 norik tak to ti poradit neviem jedine zeby si niekoho poprosila keby sa prihlasil z ineho pocitaca(podlma mna to bude v tvojich nastaveniach pc volaco)napriklad skoc k susede a skus od nich alebo co...

bubba
23. jan 2009

a daj vediet co to bolo keby nahodou aj ja mam v buducnosti ten problem nech viem ako na to 😉 dik

dididi30
30. jan 2009

ahojte, baby ako sa hlada ten face book, som zvedava 😀

nanyka
30. jan 2009

facebook je super,vdaka nemu som nasla kopec priatelov z minulosti,s ktorymi sme stratili kontakt 🙂
a aj mna si nasli,takze je to ozaj super..ja som totiz nepolepsitelny stracac emailovych adries 😅

dididi30
30. jan 2009

namyka, takze staci sa zaregistrivat a uz som v obehu?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nanyka
30. jan 2009

dididi, ano, len sa zaregistrujes - pod pravym menom a priezviskom a uz si v hre 😉
a cez vyhladavac si najdes svojich znamych a priatelov, je to uplne jednoduche 🙂

dididi30
30. jan 2009

nany tak je to super 🙂
a ja som zaregistrovala muza, mozem sa tam hodit aj ja? blba otazka, ale ja som blba do pc, tak preto 😀 😉

majdzy, no parada, sak pockaj aj ja sa pochvalim 😀 😉

eldzina
30. jan 2009

Chcem sa spytat, ked si s niekym pisem cez spravy, vidime to len my dvaja alebo ako? pozerala som tam nastavenie, albumy nastavene mam len pre priatelov, ale spravy..., neviem 🤐

minkak
30. jan 2009

eldzina ano spravy vidite len Vy dvaja,pokial ta sprava nebola poslana viacerym ...ako sa to stalo mne,mne poslal priatel spravu,ktoru poslal viacerym,ja som si to nevsimla,tak som vlastne odpisala vsetkym naspat 😀 😀 😀

a to co pises na "Zed" vidia vsetci priatelia 😉

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eldzina
30. jan 2009

Vdaka 😉

cartmanko
31. jan 2009

tak soms a dnes pridal ku komunite na facebooku
🙂

kacenqa
31. jan 2009

baby zacinam neznasat FB, je to pozierac casu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (podobne ako MK! 😀 😀 😀 😀 )

ale inak ich mam oba rada. len si k nim nesmiem sadnut skor, ako nemam porobene veci, lebo potom amen tmaaaaaaa..... 😝

briluxina
15. feb 2009

Ahojte,chcem sa opytat ako prebiehala registracia na facebooku, vcera som sa tam regla ale este mi neprisiel potvrdzujuci mail, moze to trvat dlhsie? alebo som niekde urobila chybu,ja uz neviem,poradte...dikes 🙂

bubba
15. feb 2009

skus tam kliknut este raz "odoslat potvrdzujuci email este raz"ci ako to bolo.jeden ti urcite pride

briluxina
15. feb 2009

diky bubba, skusila som to este raz a dala som aj inu mail adresu, tak ani tam mi nedosiel potvrzujuci mail...skusim pockat a mozno sa mi to podari cez prac. den 😀

tomaslavka3
5. mar 2009

tak na druhy pokus som sa zeregistrovala,lebo najskor ppo anglicky,no a teraz po cesky-dikyminkak no este sa tam neviem orientovat,

minkak
5. mar 2009

tomaslavka nemas zaco 🙂 rado sa stalo,prajem vela stastia pri hladani priatelov 😉
zorientujes sa zachvilocku 😉

zuzitka
6. mar 2009

ale ked pozeram sajfu ... matej cifra ... tak to asu bude on, ne? 😕

sak v priateloch ma takych ludi, to nemozu byt vsetko ludia, za ktorych sa niekto vydava... 😕

a vo fun radiu sa s adelou bavil, ze je na facebooku 😎

bambusko
6. mar 2009

hej, falosny, aj v novinach to bolo

http://spravy.pravda.sk/falosna-banasova-v-kamp...

claudinka
6. mar 2009

no buhvi, kto je pravy a kto nie 😀

zuzitka
6. mar 2009

no ja prava som 😀 😀

mikalove
6. mar 2009

aj ja 😀

tomaslavka3
6. mar 2009

aj ja,no kto by uz nas chcel napodobnit,alebo sa vydavat prave za nas?

kili
6. mar 2009

tiež z toho máte totálny guláš, že ako to vlastne funguje? 😕
si pripadám jak totálny d... 🙄

zuzitka
6. mar 2009

no ja tam ovladam akurat priatela vyhladat, pisat prispevky sebe aj priatelom, vkladat foto do albumov .... a to mi staci 😀

mikalove
6. mar 2009

zuzitka,aj ja tak 😉 a čo sa tam ešte dá?