Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

ivush
24. sep 2008

Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... 🙂 😵

cervenaciapocka
6. jan 2009

IKE: ides do nadstaveni (mas to v Ceskom Jazyku? alebo v AJ)
nadstaveni uctu/ zobrazi sa ti MUJ UCET - uplne posledne je ZRUSIT UCET.

Piginka: potvrdzujuca sprava by mala prist hned. 😕 (mozno ak je vypadok servera tak do hodiny)
Urcite si sa zaregistrovala email.adresou, kde si to kontrolujes?
Skus sa zaregistrovat este raz.
😝

piginka
6. jan 2009

ďakujem ti cervenaciapocka..ano,registrovala som sa email.adresou,ktorú si pravidelne kontrolujem.. 😅 skusim sa teda zaregistrovať ešte raz 🙂 ..

bubba
6. jan 2009

piginka neregistruj sa niekedy ta potvrdzujuca sprava trva aj dlhsie raz som registrovala tutok jednu babenku a dosla jej az na druhy den.inac tam kde si uz registrovana a nedosiel ti ten mail od nich tam mas tusim aj kolonku "znovu zaslat potvrdzujuci mail"

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubba
6. jan 2009

cervena ciapocka ak nahodou nejaky z tvojich pratelov okomentuje fotografiu z tvojich albumov,priatelia tvojich priatelov maju moznost si prezriet celyyyyyyyyyyyy ten dotycnyyyyyyyy album z ktoreho 1 jedina fotka bola okomentovana..preto pravidelne mazem vsetky komentare k nim 😉

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubba
6. jan 2009

no to som uz tiez zistila 😅 😅

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubba
6. jan 2009

mali by sa s tym trosku pohrat.inac ja som pozam,ykala kopec albumov a mam ich len "pre seba a manzela"a ak nahodou dakto chce vidiet tak pridam jeho meno do zoznamu a potom po case zmazem.najnovsie albumy nechavam par mesiacov a potom zamykam(mozno uz je neskoro a dakto to ma postahovane v kompe)

bubba
6. jan 2009

co som k comu pisala? 😀

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubba
6. jan 2009

ja tam mam fotky hlavne malej a to mi nie je az tak jedno kto to uvidi popripade ma v pc 😅 😅 ale zasa ziadne okakane plienky,alebo nahe telo a pod....co sa napriklad dava do albumov na MK 😀 preto sa neobavam,ze nejaky pedofil ma bude nahanat po facebooku ked tu je toho viac nez dost 😝

bubba
6. jan 2009

no jasne ze sme sa pochopili 😅 😅 😀

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubba
6. jan 2009

wow gratulujem ja som mala najvacsi uspech,ked som sa s tym naucila vobec pracovat,asi sa dam do tej tovjej skupiny 😀 😀

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
piginka
6. jan 2009

bubba..ďakujem 🙂

bubba
6. jan 2009

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm pockaj......asi hej mamu tu nejake vysvedcenia 😝

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubba
6. jan 2009

ta ja neviem ako to mam ani najst 😝 😝 😝

bubba
6. jan 2009

jaj ta uz viem preco 😀 😀

bubba
6. jan 2009

myslis n........a?to je jedina co mi naslo 😝 😝 😝 😝

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubba
6. jan 2009

😀 😀 😀 😀 tu mi nenaslo.ale v n....iii je kopec deti 😀 😀

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubba
6. jan 2009

aj ja by som bola len ju nemozem najs 😀 😀 😀

ooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz