Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

ivush
24. sep 2008

Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... 🙂 😵

dadka212
6. mar 2009

martina mne tiež nijaký mail neprišiel a proste som sa prihlásila a išlo to, som zadala svoj email a heslo a v pohode ma prihlásilo...

mikalove
6. mar 2009

aj ja v phode,skus sa ešte raz prihlasiť

mracik
6. mar 2009

meno za slobodna sa dá nastaviť cez môj účet/nastavenie/meno

zuzitka
6. mar 2009

este ma napadlo, ze vyuzivam aj chat 😀
to ked chcem niekoho ohovarat 😀

alebo aj normalne sukromne zpravy 😉

minkak
6. mar 2009

ahojte kocky 🙂
ano to meno za slobodna sa da tak nastavit,ze ho vlastne nieje vidiet,ale ked Vas niekto hlada,tak sa mu ukazete.
Takze ak aj vy hladate niekoho a date tam meno za slobodna a vyhodi Vam to uuuuplne ine priezvisko ale meno sedi,moze to byt ta osobka ,ktoru hladate😉

minkak
6. mar 2009

a kili tusim ty si sa pytala ,mozes si pisat aj s tym co ho nemas v priateloch-staci ak si kliknes do poslat spravu, napises text a potom vyplnis do okienka to ich heslo v tabulke co Ti tam vyskoci.

kto sa tam nemoze dostat,moze byt chyba v prehliadacoch......alebo take nieco nejake nastavenie tomu sa moc nerozumiem 😒 ale viem,ze s tym ma par ludi problem sa tam kvoli tomu dostat.....

minkak
6. mar 2009

no tomaslavka,nikdy nevies ,ved tusim prave Tvoje fotky prave tu v MK niekto skopiroval a vydaval za svoje..... 😠

minkak
6. mar 2009

a este ak mozem to co pisete "co prave robite"to je celkom fajn-su potom dobre komentare....napr.varite,idete von,alebo ste sa vratili......alebo nieco ineeee 😅

martinadt
6. mar 2009

dadka neprihlási ma vyhodí mi toto:
Neplatná kombinace e-mailu a hesla

Hesla na Facebook jsou citlivá na velikost písmen. Prosím zkontrolujte CAPS lock. Můžete také vyzkoušet vymazat cache pamět a cookies vašeho prohlížeče pomocí tyto instrukce.

a pritom nič nezadávam špatne 😠 ani mail neprišiel, ani prihlásiť sa mi nedá 😠 ako je to možnéééééé 😠 😠

ella1
6. mar 2009

mne tiež nešlo predvčerom prihlásiť, ale včera už hej. za to fotky mi nešlo včera vkladať.

mikalove
6. mar 2009

ja som včera vkladala fotky,to je zaujímavé že ti to nešlo

mikalove
6. mar 2009

máte v priateloch niekoho známeho?, nie vašeho známeho,ale všetkym známeho myslím 😀

dadka212
6. mar 2009

Mikalove 😀 ja nie, ale kamoškin muž tam má Sajfu...

Martina tak potom neviem 😖 skús sa ešte raz zaregistrovať iným mailom 😝

zuzitka
6. mar 2009

minkak ... aj mne sa to paci, to co prave delate 😀

kacenqa
6. mar 2009

ja mam v priateloch mateja duzinu 😀 😀 😀 to bol ten dedulo z reklamy T-Comu, robili pred vianocami velke halo ze sa da sutazit ale nejak som nepochopila ze ako...ale matejko ostal v priateloch 😉

tasha8
6. mar 2009

mikalove: Sisu Michalidesovu (spoluziacka zo zakladky) a Taru McDonald, spolupracuje s Davidom Guettom 🙂

vinka
6. mar 2009

Pekný večer.Potrebujem sa opýtat či sa dá pozriet album na facebook ked si ma kamarátka ešte nedala medzi priatelov. 🙂

minkak
6. mar 2009

vinka ,vsetko sa da nastavit a album vidi ten ktoremu to dovolis 😉
napr. priatelia,prietelia Tvojich pritelov,vsetci alebo uzivatelia tej istej siete.....

zuzitka
6. mar 2009

minkak ... bud moj priatel 😀 😀

marika80
6. mar 2009

vinka takze nie, musi si Ta pridat do priatelov, a potom pridat do zoznamu tych co mozu pozerat albumy (pokial to ma nejako obmedzene).

vinka
6. mar 2009

Tak musím počkat ešte kým sa prihlási.No dakujem za radu.

minkak
6. mar 2009

zuzitka som 😅 😵

petikd
8. mar 2009

Ahojte.Baby ja som sa na facebook zaregistrovala a neprišiel mi registračný mail.Registrovala som sa asi už predvčerom a stále nič.Som sa skúsila prihlásiť a nič

melory
8. mar 2009

baby ja si neviem facebook vynachvalit. dako sa moc nevyznam, ale co potrebujem si vybavim, popozeram znamych, pokecam, poslem fotky oni zas mne, no super.

mikalove
9. mar 2009

tak už som aj ja v skupine modry koník 😵

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liliandax
9. mar 2009

aj ja 😵

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikalove
9. mar 2009

len sa nepoznáme po menách 😀

zuzitka
9. mar 2009

ja som tam tieeeeeez 😀 😀