Faktúra na 60 eur. Tiež ste ju dostali?

katy2
12. nov 2009

Podvodnici z istej internetovej firmy prevadzkujuci niekolko webstranok v utorok 3.11.2009 hromadne rozposlali emailami faktury na 60 eur. s dobou splatnosti do 15.11.2009. Tiez ste dostali jednu?

dadulik75
11. dec 2009

caute aj mne dosla faktura na 60eur a nic nemali v podmienkach a to ich citam od urciteho casu co sa daco podobne stalo kamoske ,tak ako som to tu len preletela lebo muism fuc za 5 min tak nemam platit?popravde nemam ani z coho ale mam to niekam poslat alebo sa na dakoho este obratit,

berenika39
11. dec 2009

babatko, taky posílám to zplnomocnění. celkem to vypadá nadějně, platit nebudu. byla jsem na těch stránkách ještě před tím, než měly současnou podobu, nebylo tam to upozornění vidět, tak jako ted. Nejsem malá a už jsem toho na netu sjela fakt hodně, pokud jsou stránky placené, musí to být jasně zřejmé.

jarus74
11. dec 2009

caute no uz aj mojmu muzovi dosla faktura na meil a upomienka vcera domov na 60ur a neviem ja mu to nedovolim zaplatit /downolands.../a tiez som videla v spravach ze pravnici radia ze neplatit ak sme nepodpisali vlastnorucne a to tam bol len raz na tej stranke uz ma porazi z takych veci a najlepsie ked sadne na to exkutor.som velmi zvedava co z toho bude!

dada1212
11. dec 2009

Myslím, že sa nemáte čoho obávať, lebo aby bola zmluva platná, musíte ju podpísať, to sa tu nestalo.
Oni to posielajú len-tak, lebo veľa ľudom rupnú nervy a zaplatia to, takže budú mať z toho zisk, ale ak nezaplatíte, určite to nemôže ísť na súd s tým, že by to tá firma vyhrala a následne by to postúpila exekútorovi.

dadulik75
11. dec 2009

dada1212 si si ista ?,lebo na tomto nasom slovensku je vsetko mozne a uz neviem comu verit a comu neverit

honey023
11. dec 2009

V stredu o 60 eurovej faktúre hovorili v Novinách na JOJke, ak ste nevideli kuknite si v archíve.

babatko88
11. dec 2009

no, ja som sa tiež trochu informovala a keď nemám nič podpísané, zmluva nie je platná, kamoška mi hovorila, že jej muž sa na jednu stránku takto regol (ale to bola poctivá stránka), pekne do 10dní mu prišla domov zmluva, že ak má záujem, nech ju podpíše a odošle im spať, s tým, že si má nechať originál a im kópiu, po 30dňoch zaplatil, ale to s týmto nemá nič spoločné, len pre ujasnenie, že naše zmluvy by tým pádom mali byť bezpredmetné a neplatné

jabjunka
11. dec 2009

ahojte,i já jsem obdržela upomínku o zaplacení 60 euro za registraci na www.basne-portal.sk,ale jsem si 100% jistá,že když jsem se tam v červenci registrovala,nic tam o zpoplatnění nebylo. 😝

jarus74
11. dec 2009

to sme dopadli ze??idem kuknut tu jojku ako pisala honey 🙂 ale ako pozeram tak vsetci sa registrovali skoro ten isty cas moj muz v juli alebo auguste 😠

jabjunka
11. dec 2009

jarus:tak dej pak vědět,platit se mi to nechce,ale spíš z principu.Kdybych věděla,že je to moje chyba,tak to zaplatím,v životě jsem přišla o víc,ale tohle jednání se mi nelíbí. 🙄

babatko88
11. dec 2009

ja to nezaplatím, pošlem to splnomocnenie a nech si robia čo chcú... neni som debilná, aby som nevidela, že je stránka spoplatnená, takéto veci čítam, alebo aspoň prebieham a na tejto nebolo NIČ také napísané, keď som sa tam registrovala...
aj to sa na seba hnevám, že načo som sa na takú somarinu registrovala 😠

jabjunka
12. dec 2009

taky podepíšu zplnomocnění,v pondělí nechám ověřit podpis a pošlu to. 😝

jarus74
12. dec 2009

jabjunka tak ja som to na tej jojke nenasla.a to ake splnomocnenie posielate nam nic nedoslo len upomienka .

babatko88
12. dec 2009

jarus74, to sme cez jednu stránku poslali hromadné TO a ten právnik nám poslal tie splnomocnenia

inak dajte link na tú jojku, ja som to tiež nenašla 😒

jabjunka
13. dec 2009

jarus:Tady sem se regla http://www.cms-antonak.sk/home/formular-na-regi... mi mail s pokyny co mám poslat a udělat a právník mi poslal zplnomocnění,které vyplněné a s ověřeným podpisem posílám zpět.

fajn
13. dec 2009

ahojte tak já jsem byla za právničkou a ona řekla že když odklikla tak že to máme zaplatit. řekla jsem ji že dáme TO a ona mi řekla že to stejně nevyhrajem a ještě jsem byla na soudě kvůli té exekuci a tam mi řekli že Slovenskej soud to dá 4eskymu a pak teprve může přijít exekutor. Tam řekli zaplatit že takhle nás to přijde na 4 tisíce a když ten soud nevyhrajem tak přijdem třeba o daleko víc

dzio2
14. dec 2009

prosim pomoc mojej 12rocnej dcere prisla ta faktura do jej schranky internetovej miluje basne tak si hodne opisuje z internetu upozornovali sme ju nato nech dava pozor na aku stranku ide co mam spravit? mam to zaplatit?poradte nemam cas vsetko citat co sa tu ktomu popisalo dakujem prosim prosim poradte

vladimiraprazen
16. dec 2009

Ja som dalšia podvedné. Mne to prišlo ešte v novembri upomienka na 60€. Snažila som sa snimi spojiť mailom a na každý môj mali odpovadali tým istý. Stále dookola písali to iste. Tak som skúšala predčasne ukončiť zmluvy ale neuspešne. Prišla odpoved že je to teraz nemožné. A pod vyhraškama exekúcie som to radšej zaplatila. Myslím si že peniaze mi nikto nevráti aj keby sa vyhralo. Teraz my dajú pokoj, ale čo ked sa ozvú na budúci rok,čo potom.

dzio2
17. dec 2009

dokonca tieto faktury chodia ludom co nemaju internet nic nezaplatim 😠

babatko88
17. dec 2009

vladimiraprazen, nemala si platiť, aj keby sme vyhrali, aj tam hovoria, že vrátiť peniaze bude ťažký krok... a budúci rok? tak to sa stav, že ti pošlú ďalšiu faktúru... aj ja som počula, že prišli faktúry ľudom, ktorý na net ani nechodia... je to podvod, nič nebudem platiť

vladimiraprazen
17. dec 2009

Ja som v tedy ani nevedela, že to rozposlali aj dalším a je podaná hromadná žaloba.Strach bol strach. Dozvedela som sa to až tento mesiac z TV JOJ a to už bolo neskoro. No určite o rok si dám na to vetší pozor nič nikomu nezaplatím a mohli by tú stránku aj úplne zrušiť. Myslím,že moc ludom by odlahlo. Ja by som bola, medzi prvými.

svego
18. dec 2009

60 euro - Všetkým podvedeným:
Je podané hromadné trestné oznámenie skupinou na Facebooku - skupina s názvom "Prišla vám faktúra na 60 euro" a zvažuje sa hromadné podanie na súd. Podvedení, pridajte sa ku skupine. Link http://www.cms-antonak.sk/home/formular-na-regi...

babatko88
18. dec 2009

vladimiraprazen, ale veď ešte sa môžeš pridať k HTO, stačí mu poslať splnomocnenie, prefotený zaplatený šek (alebo ako si to platila) a čakať

vladimiraprazen
21. dec 2009

Ako teraz vyzerá THO, vôbec som sa nekukala na žiadne stránky. Viete niečo nové,čo s tím robí.
ďakujem

madulka
21. jan 2010

Ahojte,
práve mi prišla "Posledná upomienka" na zaplatenie faktúry pred exekúciou. Začínam mať z toho zlý pocit. Stále som to nezaplatila a dúfala som, že upomienky prestanú chodiť. Čo s tým ? Poraďte. Čo ste urobili vy? Ďakujem.

sonya16
21. jan 2010

na to, aby to dali na exekúciu, musí byť nejaké právoplatné rozhodnutie, napr. vydaný platobný rozkaz, podaný na príslušnom súde, ktorý nadobudol právoplatnosť a pod.. A keďže to bolo medializované, že jednoznačne ide o podvod, nemyslím si, že niečo vymôžu.

madulka
21. jan 2010

To dúfam 🙂 už som z toho na nervy 😖

pierre002
24. jan 2010

Ach mario, aby som sa mohol vyjadrit som musel citat do aleluji pravidiel, akoze nemam co robit???
Ved ich skratte, rozpisujete sa tam jak pravnici.
Tusim som sa zaregistroval na stranku pro-content.eu neviem aku ale oni mi posielaju vyhrazne maily ze poslu na mna exekutora za 60€ zmluvu o ktorej neviem ani ci som sa tam zaregistroval a zdaleka neviem ci som cital o tom ze mam zaplatit tych 60€. a ta stranka http://www.cms-antonak.sk/kauza-60-eurovych-fak... NEFUNGUJE, co mam robit?

maruschka
24. jan 2010

Dnes bude na túto tému reportáž neviem či to je Lampáreň, alebo čo to beží na Markíze v nedeľu. 😨

krinolina
24. jan 2010

Vážená pani*****,

Vaša žiadosť o odstúpenie od zmluvy nám bola doručená v lehote do 14 dní odo dňa uzatvorenia zmluvy a samozrejme je v tomto prípade možné danú zmluvu zrušiť.

Chceme Vás však upozorniť, že nakoľko bolo Vaše konto aktivované, a služba bola použitá, je odstúpenie od zmluvy možné len pri uhradení finančnej náhrady vo výške 3/10-ín z celkovej výšky požiadavky, ktorá činí 5,97 EUR podľa Všeobecných obchodných a užívateľských podmienok, všeobecných užívateľských informácií.

a co s tymto nie som si vedoma ze by to tam predtym bolo spominane ale ako to dokazat???6eur nie je vela ale zase podporovat nejakych darmozracov???...mate nietko s tymto skusenost

ide o stranku spolocnost web concent...zaujimave web vymenia za pro...konretne to bolo advetny-kalendar.sk....mam to zaplatit do 2.februara ☹