Farbenie, melíre, strihanie. Čo na to vaše polovičky?

klirkad
4. jún 2009

ahojte. Riadite sa aj vy tym co vam povie drahy? Pozor, jedna vec je poradit sa a druha zakaz robit si cokolvek s vlasmi... Piste ak sa vas to tiez tyka, alebo aj nie... 🙂 😉

zajo79
4. jún 2009

ked pridem od kadernicky, tak tatinkov komentar: ved si to mala super, co si vymyslala... 😠 tak mu vzdy poviem,ze preco mi nikdy nevie povedat ze to mam dobre...

sem tam totiz vymyslam, dam si spravit nejaku zmenu...xiixi...

ale uz to mam na sebe odskusane,ze nemam vymyslat,lebo mi to pochvili zacne liezt na nervy. Vlasy mam tmavohnede...paci sa mi svetla hneda, ale slnko mi to vzdy vytiahne do oranzova... 😠 😠

sisstin
4. jún 2009

já jsem teda ted max.spokojená s kadeřnicí, je moc šikovná a platím jen necelých 800Kč 🙂 takže jednou za ten 1,5měsíce se to dá v pohodě 🙂 když jsem byla v salonu u nás se ptát, za kolik..tak mi bylo řečeno, že na moje vlasy tak 1500-2000, tak to už bych si teda mohla dovolit hodně těžko 😝

k.a.t.k.a.
4. jún 2009

roasha hej zmenila 😀 ja dlho nevydržím s rovnakou farbou alebo strihom 😅 😀

ja mam s MM rovnaku kaderníčku, on chodí každé 2 tyždne 😀 a ja raz do mesiaca 😀

vroni
4. jún 2009

No, mne sice chlap do ucesov nekeca (vlasy mi rastu ako burina, takze nic okrem dlhych vlasov u mna neprichadza do uvahy), ale terminy u kadernicky mi ¨vybavuje¨ on (kadernickin manzel je jeho kolega) 😀 😀 😀 Tiez si vlasy farbim - aj kvoli par sedivym vlasom aj pre krajsiu farbu, ale farbit vlasy po pas doma - tak taky umelec (alebo masochista?) nie som....

klirkad
autor
4. jún 2009

farby sa vymyvaju ci ide o blond, tmave ci rysave, ale je to pekne ak si zena uprvy vlasy ktore uz su sedive, zafarby, potom ako keby omladla. 🙂 ale ak pride sedivy chlap zafarbyt na tmavo tak to je uz smiesne......

sisstin
4. jún 2009

vroni: správně by se měly barvit jen odrosty..teda pokud nejdeš na úplně jinou barvu..a ne matlat celý vlasy 😉 bohužel jednolité barvy se smývají...ale kdybych si třeba já nechávala melírovat celou délku vlasů..tak už jsem asi plešatá 😅 😅 😅 😅

monik76
4. jún 2009

tak mne MM taky do toho nekeca, jen kdyz mu vzdycky oznamim ze jdu na melir tak podotkne ze si jde maminka zase udelat komedii na hlave 😀 a kdybych mu to dopredu neoznamila ze jdu tak si toho ani nevsimne 😉

blovitc120
4. jún 2009

Keď potrebujem, tak mi vlasy zafarbí 😀.

sisstin
4. jún 2009

táta dělal mámě nedávno "melíry"..mu řekla, at ji udělá pruhu na vlasech(má ježka)..no vypadalo to opravdu kouzelně 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lavovka
4. jún 2009

Môj MM,tiež nemá rád,keď si vlasy čo i len podstrihnem,ale prišla som na to,že keď mu nič nepoviem,tak si to nevšimne 😝 . A farbu už tiež musím, akosi som začala šedivieť tam kde to najviac vidno: na vrchu hlavy kde mám cestičku a okolo uší,kurník šopa 😖 😢 . mám fajn kaderníčku,takže mi dáva celkom kvalitnú farbu,no bez balzámov sa nezaobídem.

klirkad
autor
4. jún 2009

monik, vidis chlap na svojej zene nevie asi ocenit co ma a preto to len takto ofrfle, preco to tak je preco su taky...hmm 😒 ale skus sa jeho opytat co by sa mu pacilo na tebe aky uces,farba 😉

sisstin
4. jún 2009

klirkad: ježiš..oni chlapi spíš prostě takový detaily nevnímají 😉 víc je zaujme nová podprda než účes..pokud to není gay nebo metrouš, tak jim to je jedno 😉

klirkad
autor
4. jún 2009

ano balzam vzdy zachrani vlas,ale su aj take co ti zatazia vlasy a ostanu hned masne ako ich vyfukas

johanda
4. jún 2009

siss, svatá pravda. Nové podprdy, případně tang (které ani nemusí být nové 😀 )si můj chlap všimne briskně

klirkad
autor
4. jún 2009

sisstin to je fakt, ale skenuje ta od hora dolu 😉 😉 😉

sisstin
4. jún 2009

klirkad: jak píšu, tak MP fakt nepozná, jestli mám odrost 1mm nebo 2cm, jestli mám vlasy o 10cm delší nebo kratší...musela by to bejt fakt nějaká mega změna..třeba si všiml, když jsem si o dost nechala zkrátit ofinu na jedný straně..a to se mu moc nelíbilo 😝 ale teda kecy neměl 😅

klirkad
autor
4. jún 2009

dakujem za pokec , ozvem sa neskor zatim.....

klirkad
autor
4. jún 2009

a...este nieco, idem ostrihat dcere vlasy, uz zije spolu s priatelom tak sme zvedave na jeho reakciu,nevie o tom

klirkad
autor
4. jún 2009

tak ahoj opat tu 🙂 🙂 🙂

edita33
4. jún 2009

ja som uz mala farbu vlasou naozaj vselijaku,ale MM stale vravi ze cierna mi ide najviac, ked sme sa zoznamli mala som cierne,tak to ma asi zafixovane,,a strihov co sa tyka striham sa sama ,tak sa smeje ze raz sa ostriham aj strojcekom na holo,,(mozne je vsetko,) takze ja som svoja osobna kadernicka .farbim,striham,,aj deti,,a nie som vyucena,,

klirkad
autor
4. jún 2009

Tak super! Ja striham aj svojho psika..... 😉

edita33
4. jún 2009

no vidis,tak ty mas o jedneho zakaznika viac,,, 😀

lienockaa
4. jún 2009

nehovori mi nic zvlastne, je rad, ked idem pravidelne sa zafarbit a necham sa ostrihat,do farieb a strihov mi nikdy nehovoril, ale pravda je, ze ja nie som nejako extravagantny typ, takze vie, ze kohuta na hlave a vlasy 10tich farieb asi na hlave od kadernicky nedonesiem..😀 😀.. s mojou sucasnou kadernickou som velmi spokojna a nasla som ju na odporucanie mojho manzela este ked sme boli frajeri..prvykrat ma k nej dokonca objednal..strihava celu rodinu, vratane svagriny, svokra, mojho manzela a teraz uz aj nasho syna..😉

klirkad
autor
4. jún 2009

lienockaa, to je len dobre,ze mas stalu kad.uz pozna tvoje vlasy. ale tiez ti ten tvoj bud povie aby si tam uz isla, ze je naj.cas 😉

sisstin
4. jún 2009

holky..tak já bych na pánské nešla..neboli ke kadeřnici, která stříhá i chlapy 😕 prostě bud je specializace jedno nebo druhá..obojí nemůže dělat asi moc dobrotu..ale já jsem docela náročná 😝

sumienka2525
4. jún 2009

Ahojte. No ucila som sa za kadernicku a uz som mala na hlave asi kade co od vtedy. Stih ani nie ale farby som menila ako chameleon. Moj mi stale hovoril aby som si nechala svoje vlasy a bude to najlepsie, kedze stale som frflala ake mam konceky vlasou znicene a tak. Tak po poslednom farbeni na blond co mi dost spalilo vlasy a mala som ich ako chemlon, som sa rozhohla pre farbu svojich vlasov a som spokojna. Chodim sa uz len podstrihnut a mam pokoj. A vlesy mam zdravsie , lesklejsie.

klirkad
autor
4. jún 2009

su salony kde sa neroby na objednavky, tam kaderka musi vediet robyt vsetko, kto priiide- deti, chlapov, damske....

klirkad
autor
4. jún 2009

sumienka, aj teraz robis kadernicku?

zuzka1.
4. jún 2009

Moj drahy to nerieis. Ked s aho psytam smaa odpovie, vudy si vsimnem to hej, a vzdy pochvali.
Jedine nechcel, aby som si dala dlhe vlasy ostrihat na kratko, ale prezil to! Rozhodla som sa sama, ale uz rastu, momenatlne su po plecia

klirkad
autor
4. jún 2009

To je dobre, ze je vsimavy- pochvali, ved napokon tie vlasy aj tak riesime kvoly chlapom.... 😉