Farbenie, melíre, strihanie. Čo na to vaše polovičky?

klirkad
4. jún 2009

ahojte. Riadite sa aj vy tym co vam povie drahy? Pozor, jedna vec je poradit sa a druha zakaz robit si cokolvek s vlasmi... Piste ak sa vas to tiez tyka, alebo aj nie... 🙂 😉

krasuliak
6. jún 2009

ci maju zeny melir a ako su ostrihane 😀 😀 😀 😀 😝

krasuliak
6. jún 2009

je tu malo muzov tak sa ani nejdem pustat do nejakej muzskej temy lebo by ste ma tu hned ukamenovali 😅

mukky
6. jún 2009

preco myslis?ved daj nieco nech m,ame o com kecat,je tu toho malo 😀
a ty si vsimnes na svojej novy uces,ci len prazdno v penazenke? 😉

krasuliak
6. jún 2009

no u mna je to horsie ja si ani nevsimnem prazdno v penazenke 😅 😅

aniska
6. jún 2009

moj to nema rad, ja tiez-nasli sme sa:D a pamatam sa ako som farbila hlavu mame-:X ble. skoda ze uz normalne vlasy skoro nevidiet, mne sa to fakt paci... farbene sa mi pacia len spica dobre urobene kvalitna farba, ale to vidiet len malo, vacsinou vidim take tie, hlavne aby na tej hlave nieco bolo...

majcik
6. jún 2009

Ja som si dlho nefarbila vlasy, ale uz asi 4 roky to robim pravidelne - kvoli sedinam. Pouzivam iba farbiaci sampon, ten je podla mojej kadernicky setrnejsi k vlasom ako klasicka farba. S farbou velmi zatial neexperimentujem, davam si taku, co je pribuzna mojej prirodzenej - teda tej byvalej, teraz uz mam hojne bielych vlasov ☹ Takze na prvy pohlad moje vlasy ani nevyzeraju ako farbene, akurat maju krajsi lesk. Ale mozno neskor skusim aj iny odtien, pripadne melir - laka ma cerveny alebo bordovy.
Co sa tyka strihu - manzel ma vacsinou pochvali, ze to mam dobre 🙂 Takze mne skor pristanu polodlhe vlasy ako dlhe po pas. V poslednom case chodime spolu do kadernictva - moja kadernicka uz striha aj jeho. Ale asi ostrihanie na kratko by ho netesilo. Teda ani neplanujem zatial. S dlhsimi vlasmi mam menej roboty ako s kratkymi - tie som mala uz daaaavno a kazde rano som zufalo hladela do zrkadla, ze co s tym idem robit 😀

klirkad
autor
6. jún 2009

Farba na vlasoch a ktomu melir ktory je skoro ako prirodzeny, to je fakt pekne.Nove farbenie vzdy doda vlasom novy lesk...a aj samponovanie🙂 skus ten cerveny melir, ale nie vela pramenov melir okolo tvare ju viac rozjasniiii 😉

digysa
7. jún 2009

Moj manzel je velmi taktny a vzdy ma pochvali aj za totalne "zdemolovany" strih 😎 Ale ked mi vlasy dorastu a necham si ich upravit do lepsieho strihu, tak mi zahlasi: " No konecne si si to dala opravit, to teda vypadalo..."

Moj manzel nema rad "chlapcensky strih".... Podla neho zena musim mat dlzku vlasov minimalne po bradu a nizsie.....
Ja kratke vlasy nemozem mat, nemam na to "tvar" tvaaaare...takze v dlzke sa obaja zhodujeme.
Vlasy si nefarbim a melir som si prvy krat dala, ked som mala 25 rokov...odvtedy ho mam na vlasoch stale..ale velmi jemny...
Moj manzel mi nic nezakazuje, ani neprikazuje a vzdy si vsimne, ci mam novy uces...

briketa
7. jún 2009

Ja som uz okrem platinovej blond a ciernej mala na hlave vsetko 🙂

mukky
7. jún 2009

ja mam vlasy polodlhe,ale roky rokuce by som ich chcela mat aspon do pol chrbta..no nedari sa,stale ich cvakam,niekedy boli strasne huste,ale uz nie su ☹ tak hadam sa mi ich teraz podari dopestovat,aj ked pri malom to velmi prakticke nie je 😀 ,ale oblubujem celenky roznych farieb,a rada ich nosim a ladim s oblecenim ci bizuteriou.Asi 4 roky nosim biely melir,ale naposledy som urobila zmenu,od spodu som si nechala tmavo hnede,a melir zvysok.Laka ma na blond uplne,roky som tak farbila od 15 stich,no a vlasy si znicila ☹ nepocuvala som mamu 😖

klirkad
autor
7. jún 2009

ahoj. Mukky, ak mas tmavo hnede vlasy a chces cele blond daj pozor aby ti to na prvy krat nechytilo do zlta... Kadernicka ti urcite poradi ak uvidi tvoju kvalitu vlasov , lebo ak ich mas moc poskodene od meliru neprefarbuj ich cele 🙂

kristi
7. jún 2009

ja jsem vystridala vsechny barvy krome blond, to by mi nesluselo ani omylem...a od kratkych po delsi vlasy, i jezka atd...nikdy mi do niceho nekeca

klirkad
autor
7. jún 2009

a dvovod preco do nicoho chlapi nekecaju??? Co myslite 😉

kristi
7. jún 2009

protoze mi to vzdycky slusi, neudelam si prece na hlave nejakou debilitu

klirkad
autor
7. jún 2009

to si predsa nechce urobit ani jedna z nas, je to od povahy chlapa........

krasuliak
7. jún 2009

lebo nemame radi zbytocne hadky! 😅 radsej vas pochvalime a je pokoj 😉 no nie? 😉

mukky
7. jún 2009

klirkad ,lebo im to je jedno 😀

hupcza
7. jún 2009

tak manža si kupodivu vždy všimne, že jsem přišla od holiče ...a vždy komentuje ....a vždy upřímě, za což bych o někdy kopla do hlavy 😀
ale to je jen tak jednou do roka, kdy řekne, že teda takhle bych si to příště už nechávat nemusela ...
no ale poslední bezmělá rok má hodněpodobnou barvu a nechávám dorůstat, takže ani se střihemmoc neexperimentuju a je spokojený
ale že by mě to nějak rozhodilo, kdyby se mu to nelíbilo a já se v tom cítila dobře to ne

kristi: taky jsm měla na hlavě kde co - od blond dlouhých do půl zad až po černé vzaté na 1,5 cm a všechny variace délek a odstínůmezi tím 😀

mukky
7. jún 2009

minule som videla peknu holku s kraasnymi hustymi, kuceravymi vlasmi,ostala som paf,take vlasy by som chcela mat...a mojmu sa nepacili,povedal ze vyzera ako kon 😕 😀 ,ze kone nosia take hrivy 😀 😀 ,no chapete? 😀 😝
nyslim ze mojmu sa pacilo ked som mala blond vlasy,a aj melir sa mu paci,je trosku vsimavy,raz som nemala dobry melir a povedal ze minule som to mala lepsie,a mal pravdu...
ale stale mu poviem kolko to stalo a on len povie pre boha 😀 a opat ma pravdu 😀
ale uz poctivo chodim druhy rok na melir a podstrihovanie

nunacek
7. jún 2009

Já jsem vyzkoušela snad všechny barvy vlasů a hodně střihů. Díky tomu jsem zjistila, že nejvíc mi sluší má barva, kterou mám od přírody. A co se týče délky, tak od gymplu už jen dlouhé vlasy. Mám štěstí, že co se týče mých vlasů, tak máme s manželem naprosto stejný vkus, takže mi ani nemusí do ničeho mluvit 😀

hupcza
7. jún 2009

muk: cenu nesděluju ....stačí, že nechápe, co tam dělám dvě hodiny 😀 😀 😀

mukky
7. jún 2009

hupcza podobne aj u nas 😀

olise69
7. jún 2009

ja som už mala okrem blond a zelenej asi všetky farby. Ale bohužial MM si to sám nikdy nevšimol. Keď som prišla s výrazným oranžovo- červeným melírom, a nič, tak som sa snažila upútať hlavou vytrčenou rovno pod lampou. Vtedy zareagoval a opýtal sa, či mám otca papagája. 😀 😀 Ale aspoň mu nevadia zmeny. 😕

klirkad
autor
7. jún 2009

no mile zienky myslim si , ze je cas nieco s tym urobyt, vacsinnou je to chlapom jedno ako vypadaju nase vlasy, alebo si ich vsimnu a potom maju hlupe narazky 🙂 ja sa pytam preco sa potom otocia na babu s neviem akymi vlasmi???preco nam v dobrom nepovedia aky uces , farba by sa nam hodila???? Mozno by nam to niektorym prislo vhod a mozno aj take polichotenie......A nielen take odbitie tu mas peniaze.....
No , mozno som to spravne nevystihla 😉 😝 a mozno uz po dvoch dvanastkach pisem blaaablaaaaa 😉 🙂

zanett
8. jún 2009

No ja teda koukam 😕 MP si vzdycky vsimne, ze mam jsem byla u kadernice (chodim kazdych asi 6-8 tydnu) a vetsinou se mu to libi. Kdyz ne, tak mi decentne sdeli, ze jiny uces by byl vhodnejsi - za coz jsem rada, protoze mam radsi syrovou uprimnost nez nejake falesne mazani medu kolem pusy 😝 Ono to ale asi bude tim, ze MP ma velmi dobry vkus co se zen tyce, takze ja si jeho nazor vzdycky rada poslechnu 🙂 😉

krasuliak
8. jún 2009

klirkad 😀 😀 to bude tymi 12tkami 😀 😀

a na tvoju otazku preco?? mozno preto ze nepozerame hned na uces zeny ale na nico ine 😉
koho by predsa zaujimal ucces na prvom tretnuti samozrejme ak nie je vystredny 😅

olise69
8. jún 2009

no keby som dala na MM,tak dodnes chodím s čiernymi vlasmi po pás ako keď sme spolu chodili. 🙄

klirkad
autor
8. jún 2009

A urcite je teraz spokojny aj s takymi vlasmi ake mas teraz, ze? 😉 jednoducho mi mame radi aj zmenu, preto skusame aj ine.......

olise69
8. jún 2009

klirkad- vieš si ma predstaviť chodiť s takými dlhými čiernymi vlasmi? A ešte rozpustenými- ako sa páčia MM? 😒 To by si asi ľudia klopkali po čele!

olise69
8. jún 2009

krasuliak- a na čo sa pozeráte hneď? 😀 😀 😀 😀 😀 😀