Farbenie, melíre, strihanie. Čo na to vaše polovičky?

klirkad
4. jún 2009

ahojte. Riadite sa aj vy tym co vam povie drahy? Pozor, jedna vec je poradit sa a druha zakaz robit si cokolvek s vlasmi... Piste ak sa vas to tiez tyka, alebo aj nie... 🙂 😉

sisstin
4. jún 2009

klirkad: MP je to jedno, nikdy si nevšimne, že mám třeba čerstvé melíry 😝 max. by si všim, kdybych třeba přišla na ježka nebo na červeno( jsem blondýna 😔 ), jinak je mu to úúúúúplně šumák....a chlapi, co kecaj do účesů svých poloviček, to je teda úlet 😝

roasha
4. jún 2009

za 15r sa mi mm do mojho vzhladu nemontoval,a cokolvek na sebe"zmenim",je stale spokojny. 😉 🙂
zalezi od vkusu,a moj nazor?"zena sa ma o seba starat,a byt upravena"-pekna sa da byt aj v teplakoch 😉 🙂

k.a.t.k.a.
4. jún 2009

co by na to mal hovoriť? nič 😀 tiež je mu to šumafuk, a nedavam mu dopredu žiadne echo že idem si s vlasmi robiť to a to 🙂 To by som už len dopadla, keby mi kecal do toho čo mam mať na hlave a čo nie 😀

roasha
4. jún 2009

katka,ty si zmanila uces,ze?/foto pas/ 😉 😀 😎

roasha
4. jún 2009

zmenila☺ 😅

klirkad
autor
4. jún 2009

Ja sa stretavam denne s takymi ludmi ktory dost kecaju do toho, no nieje to prijemne.... 😒 hmm, ale zasa je to smutne ked si to nevsima...To mas ako ked chlap vidi babu v minisukni ktoru hned skenuje a svoju ma v rifloch 🙂

sisstin
4. jún 2009

klirkad: já se MP líbim hodně...takže jemu je fakt jedno, co mám na hlavě..ale já mám v podstatě účes 5let stejnej, dlouhé melírované blond vlasy..takže on si fakt nevšimne, jestli to mám 1mm od hlavy nebo 2cm 😉

lucenek
4. jún 2009

No mám známou a ta má peklo, mažel si myslí, že podle délky jejich vlasů může usuzovat její lásku k němu. takže čím delší vlasy má, tím víc ho miluje.....fakt chudák, páč se cca před rokem střihla (bolesti krční páteře a hlavy) a byl oheň na střeše a málem rozvod....takže top faskt nechápu

johanda
4. jún 2009

Můj chlap byl nadšen z mých vlasů po pás a teď je nadšen z mikáda a snad bude nadšen i účesu "na kluka" 😀

felicia1
4. jún 2009

tak moj ma hresi ze na co si davam na vlasy tie svonstva ze si len kazim vlasy 😅

elitera
4. jún 2009

Můj drahý dlouhý vlasy miluje, já nikoliv. Zamiloval se do mojí fotky z věku 17 let, kdy jsem měla vlasy po zadek a fotka se fakt povedla. Radši jsem měla krátký. Nicméně si kvůli němu ty delší nechávám narůst. On vždycky vypadá tak strašně smutně, když se o tom stříhání zmíním... 😀

roasha
4. jún 2009

felicia ,ale prave farbene a upravovane vlasy vyzeraju zdravo/strih,farba,lesk/,to ma nepresvedci,ze "original prirodzena farba" vyzera dobre. 🤐 😎

sisstin
4. jún 2009

jako někdo má opravdu krásnou barvu přirozenou( tmavovlásky) ale to už teda musí bejt... 😝 jinak barva vlasy fakt neničí, nejvíce asi to blondaté melírování, co mám já...ale pokud si dáváte masky a používate přípravky na to určené, tak to není žádná hrůza 🙂

johanda
4. jún 2009

Já mám zrzavou švagrovou a ta si do 35 let nikdy vlasy nebarvila. Barvu i kvalitu vlasů měla fakt luxusní. Teď si dala blonďato hnědo rezavý melír a nadává jek pes. Prej si připadá jak strakatá kravka 😀

kubaka
4. jún 2009

MM si nevšimne, ani kdybych přišla s kohoutem na hlavě - dělám si se svou hlavou co chci, barvím henou, pač jsem úplně šedivá a nechci, aby kluci měli šedivou maminku. Když se dožaduji ohodnocení od MM, hrábne mi do vlasů, připlácne pečlivé načechrání a rozčepýření a řekné Doooobryyyy. 😀

sisstin
4. jún 2009

kubaka: 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

felicia1
4. jún 2009

roasha by si sa cudovala ake som mala vlasy ja prirodzene,medova farba,leskle vzdy a ja truba som zacala spekulovat

titkovamiriam
4. jún 2009

ja si vlasy farbim od 20 a nikdy som to s niekym inym neriesila,moja hlava a hotovo.partner povie nazor az na hotovo!!!nikdy ho nezaskoci co to mam na hlave ale kolko to stoji. 😠

klirkad
autor
4. jún 2009

No teraz su farby a vyrobky na vlasy kvalitnejsie a aj odfarbene blond vlasy mozu vypadat lesklo prirodzene, v kadernictve sa zameraj na vyrobky z Lorealu, Schwarzkop. Mam tiez odfarbene blond 😉 😉 a ekzistuje velmi dobra kura na vlasy tmave, blond ale je len v kaderkach 🙂

sisstin
4. jún 2009

já jsem přirozeně špinavá blond, tudíž nudné myší vlasy 😝

roasha
4. jún 2009

felicia,ja mam prirodzenu blond,ale farbou/zalezi ci si davas doma,alebo u kadernika,pokial sama-aku?palettu by som si nedala-je to sajrajt/,maju oveeela vyssi lesk. 😉

lavovka
4. jún 2009

Tiež sa pridám. Mám tmavohnedé vlasy a manžel ma strašne nahovára na blonďavý melír. No vyzerám o desať rokov staršia,raz som ho totiž poslúchla,Ha Ha.... 😀 😀 ,naposledy. Vždy sa mu páčili blondýnky,asi preto. Ale ak prídem od kaderníčky,nikdy si to nevšimne. Minule som si žehličkou vzrovnala vlasz doma a šla za ním do roboty a vtedz sa ma opýtal či som bola u kaderníčky 😀.

sisstin
4. jún 2009

tak já jsem se doma barvila naposledy asi v 17 😝 od tý doby chodim pravidelně každých 7týdnů ke kadeřnici na melír...domácí experimenty dopadají děsně 😝

lavovka
4. jún 2009

Sorry,furt si pletiem na klávesnici Z a Y. 😒

sisstin
4. jún 2009

lavovka: blond melíry do tmavých vlasů fakt dělají starší 😝 to neee, pokud ti není 16 😉

johanda
4. jún 2009

já měla krásné hnědočerné vlasy, ale po porodu mi nějak zesvětlaly a taky začaly notně šedivět, bez barvy bych vypadala blbě.
Ségra byla taková ta hodně světlá bloncka, nebyl jí vidět ani nejsvětlejší melír (tmavší nechtěla) a po porodu jí naopak vlasy ztmavly, takže se konečně dočkala světlejších proužků od kadeřnice. 🙂

roasha
4. jún 2009

ano,je pravda,ze odtien sa meni"vekom"aj rocnym obdobim,ale ci mam uz nejaky sedivy?neviem. 😎 😀

roasha
4. jún 2009

inak mne sa strasne paci prirodzeny odtien azijskych narodov"taka ta cierna s modrym leskom" 😵

honzina
4. jún 2009

Mýmu je to taky fuk. Když chci znát jeho názor na to, že bych se nechala ostříhat nebo nabarvit nebo co já vím, tak vždycky zvedne obočí a řekne "nooooo? už se těším, jak ti to bude slušet" Momentálně mám chuť zase na nějakou radikálnější změnu (jen na to najít v rodinném rozpočtu prostor). 🙂

klirkad
autor
4. jún 2009

aj prirodzene blond sa daju trocha vylepsit, novym samponom color-tac- z kaderka..zostanu krasne leskle..neznicia sa. 🙂 palete farby nechytia vzdy tak ako je na krabycke, treba tie farby miesat, ak farbyt doma tak trochu s drahsimi farbamy. A co robia chlapi v kaderkach ak ich strihaju???? Su taky co s kadernickou flirtuju....